All Access – Easy Digital Downloads Plugin

افزونه فارسی دسترسی زمان بندی شده به ایتم های ایزی دیجیتال دانلود با حساب ویژه و بدون نیاز به پرداخت تکی All Access – Easy Digital Downloads Plugin

با فروش All Access دسترسی به سود خود را افزایش دهید – که به مشتریان خود تجربه بسیار پیشرفته را می دهد. همه (یا فقط بعضی از) محصولات فروشگاه شما درست زمانی که نیاز مشتریان شما دارند، دسترسی خواهند شد. پس از خرید پک عضو، آنها به سادگی وارد سیستم می شوند و شروع به دانلود محصولات میکنند. در غیر اینصورت مشتریان شما بیشتر از آنچه می خواهند خرج می کنند و همچنین پول آنها بیشتر می ماند – همه برنده هستند.

هنگامی که مشتریان شما یک پاسپورت All Access را خریداری می کنند، می توانند وارد سایت خود و سایت  محصولات مورد نظر برای دانلود شوند. به جای دیدن دکمه “خرید در حال حاضر” نرمال، آنها یک دکمه “دانلود” را در جای خود می بینند. اسکرول کردن بیش از صفحات طولانی و غیر قابل جستجو “خرید تاریخ”. محصولات شما در حال حاضر به زیبایی در وب سایت شما گذاشته شده است و وردپرس دارای قابلیت جستجوی داخلی است. تمام دسترسی به کار می کند با اجازه دادن به مشتریان خود را به طور مستقیم از صفحه فروش هر محصول دانلود کنید.

این کار برای یک تجربه کاربری شگفت آور کاربر هنگام جستجوی یک محصول خاص از فروشگاه شما باعث می شود. در عرض چند ثانیه، آنها می توانند بدون نیاز به هر چیزی اضافی پرداخت، جستجو، پیدا کردن و دانلود را دانلود کنند. آنها می توانند هر کاری که میخواهند، هر زمان که بخواهند دانلود کنند و فقط آنچه را که می خواهند. این کار ساده، آسان و مفید برای مشتریان شماست.

امکانات:

 • تنظیم طول مدت دسترسی (هر زمان طول، از بی نهایت به یک روز)
 • اجازه دهید بارگیری نامحدود یا تنظیم محدودیت دانلود (به عنوان مثال، ۱ دانلود در روز / هفته / ماه / سال)
 • اجازه دسترسی به همه محصولات یا محدود کردن بر اساس طبقه بندی (ها)
 • فقط دسترسی به تغییرات قیمت خاص را اجازه دهید
 • تغییر تنظیمات عبور بر اساس مشتری بر اساس مشتری
 • ایجاد گذرگاه های نامحدود “چند سطحی”. برای مثال سطوح دسترسی “طلا”، “نقره ای” و “برنز”.
 • محدود کردن محتوا (مانند ویدیو / متن جاسازی شده) در هر صفحه، پست یا محصول.
 • اجازه می دهد که محصولات به صورت یک به یک خرید و فروش تمام دسترسی.
 • تمام حالت دسترسی فقط به این ترتیب محصولات را می توان با استفاده از یک گذر دسترسی فقط با یک بار دانلود دریافت کرد
 • پذیرفتن تجدیدنظرهای اولیه
 • در کنار هر دکمه خرید، به دسترسی کامل برسید.
 • پیوند “ورود” را در کنار هر محصول نشان دهید (برای مشتریان موجود در All Access مفید است)
 • ابزار برای تبدیل خریدهای قبل از نصب به Passes All Access
 • کوتاه که نشان می دهد هر چیزی به مردم بدون دسترسی تمام دسترسی (مفید برای اطلاعات فروش)
 • کوتاه که تنها محصولاتی را که مشتری می تواند با استفاده از All Access Pass آنها را نمایش دهد نمایش می دهد
 • کوتاه که به مشتریان تمام جزئیات Access All Access خود را می دهد (دریافت ها و غیره)
 • کد تخفیف: نیاز به عضویت معتبر دسترسی کامل برای کدهای تخفیف خاص استفاده می شود.

ادغام با دیگر برنامه های EDD

ادغام با سایر پلاگین های WordPress

 • محدود کردن محتوای محتوا (RCP): اعضای شما و اشتراک آنها را از RCP به All Access مهاجرت کنید و تنها با یک کلیک

دوره های مدت دار

All Access Pass در فاصله زمانی که شما انتخاب می کنید، منقضی می شود. هنگامی که گذرنامه All Access Pass مشتری تمام شد، قادر نخواهد بود هیچ محصول دیگری را دانلود کند، مگر آنکه آن را دوباره خریداری کند. این باز می شود تا درآمد تکرار شده به عنوان مشتری ها فقط برای فایل های خود پرداخت – بلکه راحتی استفاده از وب سایت شما. آنها می توانند از وبسایت شما مانند یک ابزار “ابر” استفاده کنند که فضای هارد دیسک آنها را ذخیره می کند و در همه جا با آنها می شود. این سهولت استفاده باعث پرداخت هزینه های تکراری می شود. اگر می خواهید به طور خودکار پرداخت های تکراری را از طریق مشتری All Access خود انجام دهید (به غیر از اینکه هر بار مجددا آنها را به صورت دستی خریداری کنید)، از فرمت EDD تکرار شوید . این کاملا با All Access جفت می شود.

محدود کردن همه دسترسی به محصولات خاص

به طور پیش فرض All Access به تمام محصولات موجود در فروشگاه دسترسی پیدا می کند. با این حال، شما می توانید دسترسی کامل را محدود کنید به طوری که به مشتری دسترسی به فقط یک دسته خاص از محصولات، و یا حتی تغییرات محصول خاص.

فروش عضویت در سطح مختلف

این همچنین امکان فروش “سطوح” عضویت را فراهم می کند. به عنوان مثال، شما می توانید ۳ محصولات تمام محصولات به نام “طلا”، “نقره ای” و “برنز” ایجاد کنید. سپس میتوانید محصول “برنز” را فقط به تغییرات “کوچک” محصول، «نقره» برای دسترسی به «تغییرات محصول» متوسط ​​و «طلا» برای دسترسی به همه چیز اختصاص دهید. سپس مشتریان می توانند سطح عضویت را که برای آنها و بودجه آنها مناسب است، انتخاب کنند.

محدودیت دانلود

اگر میخواهید تعداد بارگیریهایی که مشتری میتواند در هر روز استفاده کند، محدودیتی را در هنگام ایجاد محصول All Access Pass وارد کنید. هنگامی که مشتری از روزانه downloads خود را استفاده می کند، دیگر قادر نخواهد بود هر روز دیگری را دانلود کند. شما می توانید بارگیری های خود را در دوره های روزانه، هفتگی، ماهانه یا سالانه محدود کنید.

محتوای تعبیه شده محدود شده است

اگر می خواهید محتوای قابل مشاهده هر صفحه، پست یا محصول را محدود کنید تا فقط اعضای معتبر خود بتوانند محتوای را ببینند (مانند ویدیوهای جاسازی شده یا متن)، All Access این کار را نیز انجام می دهد. این شامل کدک های آسان برای استفاده است که شما می توانید در اطراف محتوای جاسازی شده قرار دهید تا فقط اعضای معتبر بتوانند آن را مشاهده کنند.

کد کوتاه محدودیت محتوای ساخته شده به All Access بسیار بیشتر از محدود کردن محتوا به اعضای معتبر شما می باشد. این همچنین تجربه کاربر را با هوشمندانه خروجی فرم ورود در کنار دکمه خرید بهبود می بخشد (تنها در صورت نیاز – در صورت خروج کاربر). اعضای موجود شما مجبور نیستند برای فرم های ورود شکار کنند و غیر عضو می توانند به راحتی به خرید دسترسی پیدا کنند. هنگامی که آنها را خریداری کرده اید و وارد سیستم شده اید، محتوای محدود شده قفل می شود تا بتوانند آن را مشاهده کنند.

نمونه هایی از چگونگی استفاده از همه ی دسترسی ها

فقط در مورد هر فروشگاه دیجیتال می تواند از استفاده از این پسوند تا حد زیادی سود ببرد. در اینجا چند نفر از اینها برجسته هستند:

– Photographers selling their own photos
– Stock media websites
– Multi-vendor marketplaces
– Royalty-Free media websites
– Websites selling software
– Video rental websites (like mini-Netflix sites)
– Music lesson websites
– Online training websites
– Selling courses
– Band/Artist websites (VIP content)
– Selling eBooks or audio books
– Selling sheet music, quilting instructions/templates, PDFs, etc.

Photographers selling their own photos

تصاوير فروش تصاوير به دست آوردن فرصت كسب درآمد كاملا جديد با اکوسیستم ارائه شده توسط EDD All Access به دست می آید. به عنوان یک عکاس، در حال حاضر مشتریان شما می توانند از وبسایت شما مانند یک ابر استفاده کنند – ورود و بارگیری عکس هر زمان که نیاز دارید و هر ماه برای دسترسی به فایل های عکس خود هزینه می کنید. راحتی (جستجو، سازماندهی و غیره) که توسط وب سایت شما ارائه می شود، برای مشتریانی که به عکس های شما نیاز دارند، ارزش دارد. به علاوه، مشتریانی که ممکن است فقط ۱ یا ۲ عکس خریداری کنند، گزینه ای برای پرداخت بیشتر از آنچه که ممکن است در غیر این صورت داشته باشند، در حالی که یک تجربه بسیار پیشرفته و دسترسی به عکس های بیشتری را دریافت می کنند.

Royalty-Free media websites

همان مزایایی که عکاسان دریافت می کنند می توانند به هر نوع رسانه ای که فروخته می شود اعمال شود. این که آیا شما موسیقی، جلوه های صوتی، کلیپ های ویدئویی یا هر نوع دیگری از فایل دانلود را به فروش می رسانید، مشتریان شما همان تجربه «ابر» را به دست می آورند که به این معنی نیست که نیازی به جمع کردن سخت افزارهای خود با فایل هایی که ممکن است برای یک پروژه نیاز باشد. در عوض، آنها به سادگی به وب سایت شما وارد می شوند و زمانی که آنها به آن نیاز دارند، آنچه را که نیاز دارند دانلود می کنند. سایت شما می تواند آنها را به یک مشتری تکراری تبدیل کند و مشتریان شما یک تجربه بسیار پیشرفته را تجربه می کنند. این یک موقعیت برنده برای هر دو شما و مشتریان شماست.

Stock websites/multi-vendor marketplaces

تمام دسترسی برای وب سایت های “بورس” با هزاران عکس، آهنگ، فیلم، گرافیک یا فایل از فروشندگان مختلف مناسب است. به دلیل ادغام با فرمت EDD Commissions، تقسیم کردن پرداخت کلی دسترسی به مشتری به صورت خودکار انجام می شود. تنها با پرداخت هزینه به فروشندگان که محصولات خود را در واقع توسط مشتری دریافت می شوند، شما از فروشندگان با کیفیت بالا که به طور مرتب محصولات عالی را جذب می کنند جذب می کنند و از فروشندگان صرف نظر کردن به پول آسان می کنند. فروشندگان نخواهند پرداخت، مگر آنکه در واقع ارزش خود را به فروشگاه دیجیتال خود اضافه کنند.

Large bundles

با یک کلیک تنها، هر یک از دسته های فروشگاه شما می تواند تبدیل به “بسته نرم افزاری” شود که برای فروش هستند. به عنوان مثال، یک وبسایت موسیقی میتواند کل مجموعه “Songs” را به عنوان یک بسته نرم افزاری به فروش برساند. شما نیازی به آپلود فایل های محصول مجدد ندارید و بسته های شما می تواند تعداد نامحدودی از فایل ها را در آنها داشته باشد.

Video rentals

وب سایت های فروش اجاره ویدئو، آموزش های ویدئویی (مانند Lynda.com)، درس های موسیقی یا هر نوع دیگر از محتوای ویدئوی محدود، ساده تر از همیشه است. با استفاده از کد کوتاه موجود برای ساختن محتوای ویدئوی جاسازی شده در دسترس فقط برای فعال، پرداخت، همه مشتریان دسترسی، شما می توانید دسترسی به فیلم های میزبانی شده خود را در عرض چند دقیقه به فروش برساند.

ادغام با دیگر برنامه های EDD

یکپارچه سازی قدرتمند با فرمت های اصلی EDD ساخته شده است تا امکانات جدید شگفت انگیز را برای فروشگاه دیجیتال خود باز کنید.

فروش تکراری همه موارد دسترسی با پرداخت های دوره ای در حال انجام است

All Access یکپارچه سازی یکپارچه با فرمت پرداخت های انتقالی EDD است که شما را قادر می سازد تا عضویت All Access Pass را که به صورت خودکار تمدید می شود زمانی که پرداخت های اشتراکی مشتری انجام می شود، فروخته شود.

تقسیم سود از All Access به طور مساوی از طریق کمیسیون به دست آمد

اگر فروشگاه دیجیتال شما محصولاتی از بسیاری از فروشندگان مختلف را داشته باشد و شما مایل به پرداخت هزینه های عادلانه ای برای آنها هستید، افزونۀ All Access نیز با برنامه افزودنی کمیسیون EDD ادغام شده است تا یک کمیسیون عادلانه و وزن را محاسبه کنید که بر اساس آن محصولات مشتریان فروشنده، دسترسی همه ی آنها چگونه کار می کند .

فروش مجوزهای مستقل از طریق مجوز نرم افزار

فروش نرم افزار و استفاده از توسعه مجوز نرم افزار EDD ؟ به طور کامل آن را هم ادغام می کند – به شما این امکان را می دهد که همه مجوز های دسترسی را به فروش برسانید. به این معناست که مشتریان شما می توانند مجوز واحد را که برای تمام محصولات شما کار می کند خریداری کنند و نیازی به تغییر یک خط کد نداشته باشید. هنگامی که All Access Pass منقضی می شود، کلید مجوز نیز وجود دارد. این نیز عالی برای بسته نرم افزاری است که نیاز به اشتراک یک کلید مجوز واحد دارند.

تغییرات نسخه جدید

All Access – Easy Digital Downloads Plugin Version 1.0.11 Changelog

Version 1.0.11, March 26, 2018
Fixed: Purchases were blocked for AA purchases if user was logged out since 1.0.10

Version 1.0.10, March 21, 2018

Fixed: Don’t prevent variations of same AA pass in cart
Fixed: If the customer is upgrading, don’t prevent even if a sub already exists for it.
Fixed: Make sure $license is instance of EDD_Sl_License when using it as such
Fixed: Download form output in situations where the first price variation is not available
Fixed: Bad purchase prevention errors were not showing if licensing enabled
Added: Filter hook called edd_all_access_modify_purchase_form
Added: Filter hook called edd_all_access_download_should_be_counted
Added: Action hook called edd_all_access_download_being_counted_before
Added: Action hook called edd_all_access_download_being_counted_after
Added: Allow individual files to be downloaded if multiple files attached to product

آپدیت برای کلیه نسخه ها رایگان است


افزونه فارسی دسترسی زمان بندی شده به ایتم های ایزی دیجیتال دانلود با حساب ویژه و بدون نیاز به پرداخت تکی

All Access – Easy Digital Downloads Plugin

لیست به روز رسانی ها

All Access v1.0.11 – Easy Digital Downloads Plugin 1397/01/29

All Access v1.0.9 – Easy Digital Downloads Plugin   ۱۳۹۶/۱۰/۱۵

شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.