Marketify – Digital Marketplace WordPress Theme

مارکت فی – مارکت ساز و فروشگاه محصولات دیجیتالی وردپرس فارسی با آپدیت رایگان Marketify – Digital Marketplace WordPress Theme

درباره مارکیت

درباره مارکیت

بسیار قابل برنامه ریزی

Marketify با استفاده از تم وردپرس Live Customizer برای ایجاد تغییرات طراحی در پرواز، ارائه رنگ نامحدود، تصویر پس زمینه و بسیاری دیگر از گزینه های سفارشی سازی. هیچ توسعه دهنده استخدام برای ایجاد تغییرات طراحی در وب سایت شما وجود ندارد.

ویژگی های بازار

هنگام خرید بسته نرم افزاری Marketplace، این ویژگی های بزرگ بازار مانند رتبه بندی و بررسی محصولات را می گیرید، اما فقط برای مشتریان – حفاظت از سایت خود از هرزنامه ها. ورودی های اجتماعی به طوری که مهمانان اصطکاک “ورود به سیستم / ثبت نام” را قبل از تصمیم گیری خرید ندارد. فروشندگان را به راحتی با تحویل ظاهری ثبت نام کنید. کمیسیون با مدیر سایت و نویسندگان تقسیم می شود. شما یک بار در بازار کار می کنید و هیچ وقت کار نمی کنید!

تور

ویژگی های داشبورد نویسنده

هنگامی که با استفاده از افزونه ارسال فورنال می توانید کاربران ثبت نام کرده و درخواست کنند تا به عنوان یک نویسنده ایجاد شوند؛ پس از تایید، نویسندگان مجاز به آپلود محصولات جدید از داشبورد نوشتار پیش نویس هستند. هنگامی که یک محصول برای بازبینی آپلود می شود، مدیران سایت از ارسالی هشدار داده می شوند و پس از آن آزاد هستند که محصول را بررسی کنند. ارسالی ها با کلیک یک دکمه قابل قبول یا رد می شوند.

تور

فروشگاه دیجیتال

ایجاد یک بازار کاملا اختیاری است. برای دانلود محصولات خود در یک فروشگاه دیجیتال استاندارد، از فروش آسان دیجیتال استفاده کنید.

با استفاده از انواع پسوند برای سفارشی کردن و افزایش فروشگاه شما.

درباره مارکیت

مثال نمونه صفحه

پاسخ به سوالات معمول

آیا من می توانم باطن منطقه نویسنده را آزمایش کنم؟ 
بله، نام کاربری اطلاعات شخصی است و رمز عبور نیز اطلاعات فردی است، لطفا داشبورد نویسنده را اینجا ببینید .

آیا من به غیر از این موضوع نیاز دارم؟ 
بله، همچنین باید دانلود Easy Digital Downloads (رایگان) را دانلود کنید. شما همچنین می توانید بخشی ازافزودنی های خود را خریداری کنید (قیمت ها متفاوت است) برای افزودن ویژگی های بیشتر به بازار خود.

آیا من باید یک بازار را ایجاد کنم؟ 
نه، Marketify به زیبایی به عنوان یک فروشگاه دیجیتال استاندارد کار می کند. اگر شما محصولات خود را دارید و مایل به فروش آنها هستید، Marketify بهترین راه حل برای آن نیز است.

آیا باید بسته نرم افزاری Marketplace را خریداری کنم؟ 
نه، اگر به کار خاصی نیازی ندارید، شما بیش از حد خوش آمدید برای خرید چندین یا چند افزونه که نیاز دارید. ما از شما میخواهیم لیست برنامه افزودنی Easy Digital Download را برای همه گزینههای خود بررسی کنید.

ما همچنین لیستی از تمام افزونه ها و پلاگین هایی که برای ایجاد نسخه ی نمایشی ما استفاده می کنیم، کامپایل کردیم. مشاهده لیست

آیا سایت من به طور خودکار بر روی گوشی های تلفن همراه کار می کند؟ 
بله، طراحی پاسخگو از موضوع تضمین می کند که سایت شما نه تنها خوب است، بلکه به طور کامل بر روی تلفن ها و تبلت ها کار خواهد کرد.

آیا من به تعداد معینی از محصولات یا فروشندگان محدود هستم؟ 
قطعا نه. شما می توانید به عنوان بسیاری از محصولات به عنوان دوست دارید فروش.

پس این بدان معنی است که می توانم سایت ThemeForest خودم را ایجاد کنم؟ 
بله، این دقیقا همان چیزی است که به این معنی است. تا کنون این به معنای سرمایه گذاری ده ها هزار دلار برای ایجاد یک بازار بود. حالا شما می توانید آن را برای خیلی کمتر و خیلی سریعتر انجام دهید.

آیا بازار من میتواند محصولات مختلف را در یک محصول ترکیب کند؟ 
بله، هیچ گونه محدودیتی برای انواع محصولاتی که می توانید به فروش برسانید وجود ندارد. بنابراین شما می توانید یک بازار را ایجاد کنید که فقط فایل های ویدئویی است یا یکی از انواع مختلف فایل ها.

مستندات تم و ورود به سیستم

این تم همراه با مستندات گسترده ای است که باعث ایجاد یک نسیم می شود. آخرین به روز رسانی ها و رفع اشکال برای این موضوع می تواند در زیر و در داخل فایل های تم در یک فایل به نام “readme.txt”


مارکت فی – مارکت ساز و فروشگاه محصولات دیجیتالی وردپرس فارسی با آپدیت رایگان

Marketify – Digital Marketplace WordPress Theme

لیست به روز رسانی ها

Marketify v2.15.0 – Marketplace WordPress Theme   ۱۳۹۶/۱۱/۰۶

Marketify v2.14.2 – Marketplace WordPress Theme   ۱۳۹۶/۱۱/۰۶

Marketify v2.12.0 – Marketplace WordPress Theme   ۱۳۹۶/۰۷/۱۳

شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.