Werkstatt – Creative Portfolio Theme

ساخت سایت پروفایل و نمونه کار خلاقانه با پوسته وردپرس فارسی با آپدیت رایگان برای خریداران Werkstatt – Creative Portfolio Theme

قالب Werkstatt

قالب Werkstatt یک قالب زیبا و کاملا منحصربفرد وردپرسی، که توسط شرکت تم فارست ارائه شده است این قالب دمو های مختلف دارد و هر دموی آن در کسب و کار های مختلفی کاربردی می باشد.

یکی دیگر از قالبهای بسیار حرفه ای است که بصورت خلاقانه جهت راه اندازی و ساخت سایتهای مشاوره، تجاری، کسب و کار و امور مالی طراحی شده است. با قابلیت های باکیفیت آن هر کس می تواند یک وبسایت حرفه ای برای خود یا شرکت ایجاد کند. قالب کنسولتو قابلیت این را دارد که برای راه اندازی سایتهایی دیگری از جمله وبلاگی، آموزشی، خبری، فروشگاهی و موارد دیگر از آن استفاده کرد و تمامی این موارد را به بهترین نحو برای شما فراهم خواهد کرد.

دارای فونت فارسی جدید

قالب کاملا فارسی و راستچین شده و فونت محبوب بی یکان جدید برای زیبایی هر چه تمام تر به قالب اضافه شده و نیازی به نصب توسط شما نیست تا شما کاربران خوش سلیقه نهایت استفاده و لذت را از این قالب حرفه ای ببرید.

حتما دموی قالب را مشاهده کنید تا متوجه امکانات و قابلیت های بی نظیر آن شوید!

پشتیبانی کامل از صفحه ساز قدرتمند ویژوال کامپوزر در قالب وردپرس شرکتی

به سلیقه خود صفحات رو سریع، قدرتمند و هوشمندانه ایجاد کنید، سفارشی کنید و طرح منحصر به فرد بسازید. همچنین قالب همراه با المان های اختصاصی در ویژوال کامپوزر بوده و شما می توانید به آسانی هر چه تمام تر سفارشی سازی کامل در صفحات سایت خود ایجاد کنید.

تصاویر قالب

Werkstatt | قالب خلاق وردپرسWerkstatt | قالب خلاق وردپرسWerkstatt | قالب خلاق وردپرسWerkstatt | قالب خلاق وردپرسWerkstatt | قالب خلاق وردپرسWerkstatt | قالب خلاق وردپرس


ساخت سایت پروفایل و نمونه کار خلاقانه با پوسته وردپرس فارسی با آپدیت رایگان برای خریداران

Werkstatt – Creative Portfolio Theme

لیست به روز رسانی ها

Werkstatt v2.3.6 – Creative Portfolio Theme    ۱۳۹۶/۱۲/۰۵

Werkstatt v2.3.4.1 – Creative Portfolio Theme  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱

Werkstatt v2.0.3 – Creative Portfolio Theme     ۱۳۹۶/۰۳/۲۹

Werkstatt v1.7.3 – Creative Portfolio Theme    ۱۳۹۶/۰۱/۱۶

شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.