skip to Main Content

توضیحات

کاربران محترم لطفا سوالات خود در خصوص محصولات قبل از خرید و همچنین مشکلات فایل ، دانلود ، پرداخت و ... را فقط در صفحه خود محصول و یا مقاله درج نمایید و در صورت غیر مرتبط بودن آن لطفا آن را در انجمن مطرح نمایید و از ارسال پیام به ایمیل ، شماره تماس، چت ،شبکه های مجازی  و ... خودداری نمایید. عواقب تاخیر پاسخ در سوالات شما خارج از انجمن و دیدگاه محصول بر عهده کاربر است. با تشکر مارکت فارسی.

لیست دلخواه

Wish Lists

مشاهده

قوانین سایت

Term Of Service

مشاهده

Wordfence Security Premium

امنیت وردپرس فارسی با افزونه Wordfence Security Premium نسخه پریمیوم وردفنس سیکورتی با بیشترین دانلود از مخزن وردپرس با آپدیت رایگان و فارسی سازی اختصاصی

 افزونه Wordfence Security Premium نسخه پریمیوم وردفنس سیکورتی

Wordfence محبوب ترین نرم افزار امنیتی وردپرس در جهان است.  ارائه شده توسط فایروال پایان ناپذیر از بروز رسانی  است. بهترین اسکنر را در وب ارائه می دهد. لیست طولانی از ویژگی های دیگر مانند مسدود کردن کشور، احراز هویت  و حسابرسی رمز عبور Wordfence بهترین و جامع ترین راه حل امنیتی برای وردپرس است.

از همان ابتدا تلاش های توسعه ما همیشه روی عملکرد بر روی فرم متمرکز شده است. این نرم افزار به سرعت در حال نوآوری برای سالهاست، وظیفه فوق العاده ای برای حفاظت از وب سایت های وردپرس است، اما این نیز بسیار پیچیده است. تابستان گذشته ما تصمیم گرفتیم وقت آن باشد که یک سرمایه گذاری بزرگ در تجربه کاربر انجام دهیم و Wordfence را نه تنها بهترین نرم افزار امنیتی موجود، بلکه همچنین بصری و فوق العاده آسان برای استفاده از آن کنیم.

برای ۶ ماه گذشته کار سختی در بازسازی رابط کاربر Wordfence از ابتدای کار سخت بوده است. انتشار روزانه Wordfence 7 انقلابی در امنیت وردپرس باعث می شود که یک محصول عمیق و پیچیده برای استفاده راحت تر و بصری تر شود. ما فکر می کنیم Wordfence 7  شگفت انگیز است ، و ما می دانیم که شما نیز شگفت زده خواهید بود.

نکته قابل ذکر اینست که این افزونه تا بحال بیشترین دانلود را در بین افزونه های رایگان افزایش امنیت وردپرس داشته. با این افزونه می توانید امنیت سایت وردپرسی خود را تا ۹۹ درصد تضمین کنید.

نمایی از نسخه فعال شده Wordfence Security Premium و تست شده از مارکت فارسی

نمایی از نسخه فعال شده Wordfence Security Premium و تست شده از مارکت فارسی

نمایی از نسخه فعال شده فایروال Wordfence Security Premium و تست شده از مارکت فارسی

نمایی از نسخه فعال شده فایروال Wordfence Security Premium و تست شده از مارکت فارسی

 

مرور کلی تغییرات در Wordfence 7

هدف ما با Wordfence 7 ساده بود: Wordfence بصری و آسان برای استفاده از همه کاربران است.

آسان برای تازه کار برای درک و پیکربندی بدون از بین بردن هر گونه قابلیت از کاربران پیشرفته تر شده است.

برای رسیدن به آن، ما تغییرات سطح بالا زیر را انجام دادیم:

 • به روز رسانی چارچوب طراحی ما برای استفاده از استانداردهای رابط مدرن
 • بیشتر بر ویژگی های اصلی Wordfence تمرکز، مانند فایروال و اسکن، و کمتر در مورد هر چیز دیگری
 • صفحه «گزینه ها» حذف شده و بخش های گزینه برای هر ویژگی اضافه شده است
 • شاخص های وضعیت ویژگی برای ویژگی های اصلی اضافه شده است
 • یک صفحه راهنما با لینک به گزینه های اسناد و پشتیبانی اضافه شده است

چارچوب طراحی

بر اساس الگوهای و روند UI / UX فعلی، ما یک چارچوب را با استفاده از روش های استاندارد رابط و تجربه ایجاد کرده ایم. صفحه داشبورد و ویژگی ها وضعیت پیکربندی، هشدار و گزارش را ارائه می دهند. صفحه نمایش پیکربندی دقیق به راحتی قابل دسترسی با لینک های مرتبط در سراسر تجربه است. خلاصه وضعیت تعاملی است، هدایت کاربر به طور مستقیم به فرصت های سخت شدن امنیتی و دادن اطلاعات در زمان واقعی در مورد تاثیر هر گونه تغییر شما ایجاد می کنید. نرم افزار نتیجه قابل کشف، قابل دسترسی و کاربر پسند است.

حلقه های وضعیت ویژگی نسخه جدید

یکی از اهداف ما با Wordfence 7 این است که فرصت های سخت افزاری امنیتی را به کاربران در یک روش ساده و بصری ارائه دهیم. با توجه به آن، ما در حال معرفی حلقه های وضعیت هستند . آنها یک خلاصه وضعیت وضعیت برای هر ویژگی ارائه می کنند. با کشیدن بیش از دایره وضعیت، شما یک popover را نمایش می دهید که جزئیات لیستی از مواردی را که می توانید برای بهبود درصد نشان داده شده، انجام دهید. همه popovers شامل لینک به مستندات دقیق است.

ما همچنین محافل وضعیت را در صفحه گزینه های اسکن و فایروال قرار می دهیم، به شما در بازخورد فوری خود هنگامی که موقعیت امنیتی خود را بهبود می بخشید، می پردازید.

در اینجا یک مثال از حلقه های وضعیت در صفحه اسکن جدید در عمل وجود دارد:

داشبورد ساده

نسخه جدید داشبورد شبیه همان چیزی است که ما در Wordfence 6 اضافه کردیم، اما در حال حاضر کمتر مشغول و حتی مفیدتر است. ما بخش های وضعیت ویژگی برای فایروال، اسکن و Wordfence Premium اضافه کردیم. هنوز اطلاعیه ها در اینجا پیدا خواهید کرد، که عمدتا براساس نتایج اسکن شده است. گزینه های جهانی برای این افزونه اکنون از طریق لینک در این صفحه قابل دسترسی هستند (بیشتر در مورد گزینه های صفحه گزینه های ما بعدا).

در نهایت، ما بسیاری از نمودارها را از این صفحه حذف کردیم، فقط یک سطح خلاصه فایروال و یک نمودار حملات در شبکه Wordfence را ترک کردیم.

ناوبری ساده شده

ما تعدادی گزینه های ناوبری را از ۸ به ۶ کاهش دادیم. دو ویژگی مهم، فایروال و اسکن، در ناوبری اصلی در دسترس هستند. مسدود کردن در حال حاضر در بخش فایروال قابل دسترسی است و ترافیک زنده به Tools منتقل شده است. پیوندهایی برای هر دو ویژگی می توانید از طریق گزینه های مربوطه به ناوبری اصلی اضافه شوند، برای کسانی که از آن شما را ترجیح می دهند.

صفحه گزینه ها کاملا به نفع یک رویکرد جدید حذف شده است.

بخش های گزینه های جدید

قبل از Wordfence 7، اکثر گزینه های پیکربندی Wordfence در یک صفحه واحد قرار داشتند. در حالی که برخی از مزایای این رویکرد وجود دارد، متوجه شدیم که اکثر کاربران ما هرگز ویژگی های و گزینه های بسیاری را کشف نمی کنند.

با Wordfence 7، شما در حال حاضر یک لینک گزینه در تمام صفحات ویژگی های اصلی پیدا کنید. گزینه های جهانی اکنون از طریق لینک در صفحه داشبورد قابل دسترسی هستند. تمام گزینه های لینک را می توان در کنار یک آیکون دنده خاکستری یافت.

راهنما صفحه

ما می دانیم که امنیت یک موضوع پیچیده است و پیکربندی Wordfence می تواند برای کاربران کمتر فنی، به ویژه برخی از پیکربندی های میزبان عجیب و غریب که گاهی اوقات با آن مواجه می شوند، چالش برانگیز باشد. در تلاش برای پیدا کردن اسناد و مدارک و یا پشتیبانی شما لازم است، ما یک صفحه راهنما به افزونه اضافه کردیم. این شامل پیوند به اسناد ما توسط ویژگی سازماندهی شده است، همراه با پیوندهای به مقالات کمک محبوب ترین ما. لینک به گزینه های رایگان و حق بیمه ما نیز در دسترس هستند، و شما لینک به بخش کمک جدید در سراسر پلاگین پیدا کنید.

علاوه بر این پروژه، ما همچنین مستندات ما را برای محصول به طور کامل اصلاح کردیم . اسناد قدیمی ما هنوز برای مدت زمان طولانی در دسترس هستند، اما ما دیگر آن را به روز رسانی نمی کنیم.

رابط فایروال جدید

رابط فایروال به طور قابل توجهی تغییر کرده است. صفحه اصلی فایروال در حال حاضر شامل چهار حلقه وضعیت است، ارائه یک نمای کلی از وضعیت پیکربندی سایت شما در بالای صفحه. تمام گزینه های مربوط به فایروال در حال حاضر از طریق پیوند گزینه در این صفحه قابل دسترسی است. تمام گزارش های مرتبط با فایروال اکنون در اینجا نیز موجود است.

مسدود کردن و محدود کردن امتیاز نیز از طریق لینک در این صفحه موجود است.

رابط اسکن جدید

ما واقعا در مورد رابط اسکن جدید هیجان زده هستیم. این کار به طور فوق العاده کاربردی، بسیار قابل استفاده و زیبا در همان زمان است. در بالای صفحه، حلقههای وضعیت را پیدا خواهید کرد، وضعیت وضعیت پیکربندی فعلی را خلاصه کنید. در زیر آن، دکمه “شروع جدید اسکن” را همراه با لینک ها به راهنما و گزینه ها پیدا خواهید کرد.

منطقه Scan Options اکنون جایی است که شما اسکن برنامه ریزی شده را تنظیم می کنید. بخش خلاصه اسکن ما را حذف کردیم و با یک نوار خلاصه وضعیت جدید جایگزین کردیم و نمایشگر آنچه که اسکنر در حال کار است را نشان می دهد. فعالیت Detail Scan در حال حاضر به طور پیش فرض پنهان است، اما شما می توانید آن را با کلیک کردن بر روی لینک نمایش نمایش در بالای جدول نتایج نشان می دهد.

جدول یافته های اسکن شده به صورت پیش فرض تغییر یافته است تا یک نمای کلی از هر یافته را نشان دهد. شما می توانید جزئیات یافته ها را مشاهده کرده و روی آن کلیک نمائید.

ما همچنین آمار را به بالای جدول اضافه کردیم که خلاصه ای از آنچه اسکنر آخرین دفعه را در بر داشت، اضافه کرد.

به روز رسانی های دیگر

مسدود کردن رابط دوباره طراحی شده است. ویژگی های مسدود کننده IP، کشور و سفارشی همه ترکیب شده اند، و اکنون برای هر یک از قوانین مسدود شده ای که ایجاد می کنید، گزارش های بلوک شمارشی موجود است. شما هم اکنون می توانید مدیریت و کنترل اثربخشی قوانین مسدود در یک مکان.

تشخیص صفحه تا به طور کامل دوباره طراحی. تمام بخش های تشخیصی در حال حاضر قابل انعطاف هستند و به طور پیش فرض فروپاشیده شده اند تا بتوانند آنچه را که دنبال می کنید پیدا کنید.

ما تور محصول را با یک راهنمای جدید جایگزین کردیم که هنگام دسترسی به هر منطقه افزونه دسترسی پیدا می کند. ما این قابلیت جدید را هنگامی که ویژگی های جدیدی را ارائه می دهیم که نیازمند توضیحات عمیق تر، از جمله راه اندازی Wordfence 7 است، استفاده می کنیم.

ترافیک زنده به طور کامل طراحی شده است. جدول ترافیکی در حال حاضر اطلاعات خلاصه برای هر مشاهدات را نشان می دهد. شما می توانید اطلاعات دقیق تر را با کلیک بر روی نماد “مشاهده” مشاهده کنید. در حال مشاهده اطلاعات whisis و دیدن ترافیک اخیر در popover زیبا ارائه شده است.

Wordfence همیشه دارای یک فیلتر اسپم دیدگاه عالی است . متأسفانه در صفحه گزینه ها دفن شد و به دو بخش مختلف تقسیم شد. در Wordfence 7، در حال حاضر دارای صفحه شخصی خود در بخش ابزار است که در حال حاضر شامل گزارش اولیه است.

فایروال وردپرس

فایروال این افزونه با شناسایی ترافیک های مخرب از هک شدن سایت وردپرسی شما جلوگیری خواهد کرد. خوراک دفاعی این افزونه بصورت خودکار قوانین فایروال سایت شما را تغییر می دهند و یک جورهایی می توان گفت اینکار شبیه آپدیت شدن آنتی ویروس سیستم شما بصورت خودکار هست. 🙂

افزایش امنیت فرم ورود سایت شما

می توانید با استفاده از افزونه افزایش امنیت وردپرس به راحتی کاربران خود را مجبور کنید تا رمز عبور قوی تری برای اکانت خودشان انتخاب کنند تا امنیت حساب های کاربری سایتتان افزایش پیدا کند. همچنین می توانید میزان قوی بودن رمز عبور حساب ها را چک کنید. و در کنار این موضوع با روش ها و ابزار مختلف افزونه می توانید brute force attack ها را مسدود کنید تا ضریب امنیتی وردپرس شما افزایش یابد.

یک آنتی ویروس و اسکنر قوی برای وردپرس

توسط ابزار scanner این افزونه می توانید وردپرس خود را اسکن کرده و ویروس ها و تروجان های سایتتان را پیدا کنید. تا بحال ۴۴۰۰۰ نوع بدافزار توسط این افزونه کشف و حذف شده و همچنین تعداد زیادی حفره امنیتی نظیر C99, R57, RootShell, Crystal Shell, Matamu, Cybershell, W4cking, Sniper, Predator, Jackal, Phantasma, GFS, Dive, Dx را با wordfence اسکن و حذف کرده اند.

پس با این افزونه می توانید تروجان ها ، بد افزار و ویروس های سایتتان را پیدا کرده و اقدام به حذف آنها کنید.

امکان مانیتورینگ سایت شما

با wordfence می توانید سایت خود را برای مشاهده ترافیک و امنیت دی ان اس ها بصورت real-time مانیتور کنید و بررسی های لازم را برای اعمال تغییرات در دی ان اس ها و فضای موجود روی دیسک هاست خود انجام دهید.

نمایی از نسخه فعال شده Wordfence Security Premium و تست شده از مارکت فارسی

نمایی از نسخه ۶ فعال شده Wordfence Security Premium و تست شده از مارکت فارسی

تامین امنیت سایت های وردپرس مولتی یوزر (بلاگدهی های وردپرسی)

با نصب افزونه افزایش امنیت وردپرس wordfence security بر روی وردپرس چند کاربره یا multiuser می توانید امنیت تمامی سایت های زیر مجموعه را تامین کنید.

اگر دنبال افزونه ایی هستید تا بدون نگرانی از حملات و بوتال فورس سایت وردپرس شما حتی در روی ضعیف ترین هاست ها به شکل قدرتمند فعالیت نمایید و هسته وردپرس شما عاری از فایل های مخرب و تزریقی آلوده باشد افزونه به روز شده و پریمیوم وردفنس سیکورتی یکی از بهترین گزینه های موجود است. ما در مارکت فارسی دقایقی پس از انتشار نسخه جدید آن را آپلود و بروز رسانی خواهیم کرد باورتان نمی شود فقط کافیست نسخه جدیدی منتشر شود تا صفحه این افزونه آپدیت و نسخه جدید برای شما در سایت گذاشته شود.

تغییرات نسخه جدید

Wordfence Security Premium 7.0.5 Changlog
Change: Live Traffic records are no longer created for hits initiated by WP-CLI (e.g., manually running cron).
Fix: Fixed an issue where the human/bot detection wasn’t functioning.

توجه نسخه موجود برای کاربران که نسخه های قبلی را دارند به صورت اتوماتیک از پنل وردپرس قابل ارتقا است بدون نیاز به دانلود مجدد نسخه جدید و کاربران که تازه این ورژن را دریافت می کنند فقط کافی از پنل مارکت فارسی آن را دریافت نمایند و در صورت انتشار نسخه جدید می توانند آن را به صورت مستقیم از پنل وردپرس به صورت اورجینال به روز رسانی نمایید ( نکته برای نصب بروی چندین سایت حتما از نسخه به روز شده ما از پنل مارکت فارسی آن را دریافت نمایید تا مشکل اکتیو شدن و به روز رسانی نداشته باشید ).

افزونه امنیتی وردپرس نسخه پریمیوم وردفنس سیکورتی

Wordfence Security Premium

لیست به روز رسانی ها

Wordfence Security Premium v7.0.5 WordPress Plugin      ۱۳۹۶/۱۱/۲۷

Wordfence Security Premium v7.0.2 WordPress Plugin      ۱۳۹۶/۱۱/۱۲

Wordfence Security Premium v7.0.1 WordPress Plugin      ۱۳۹۶/۱۱/۰۷

Wordfence Security Premium v6.3.22 WordPress Plugin    ۱۳۹۶/۰۹/۱۰

Wordfence Security Premium v6.3.21 WordPress Plugin    ۱۳۹۶/۰۸/۲۴

Wordfence Security Premium v6.3.19 WordPress Plugin    ۱۳۹۶/۰۷/۰۵

Wordfence Security Premium v6.3.18 WordPress Plugin    ۱۳۹۶/۰۶/۱۹

Wordfence Security Premium v6.3.17 WordPress Plugin    ۱۳۹۶/۰۶/۰۷

Wordfence Security Premium v6.3.16 WordPress Plugin    ۱۳۹۶/۰۵/۲۷

Wordfence Security Premium v6.3.15 WordPress Plugin    ۱۳۹۶/۰۵/۱۱

دیدگاه ها

میانگین امتیاز: 4.00 از 5 ستاره
1 دیدگاه
5 ستاره
4 ستاره
1
3 ستاره
2 ستاره
1 ستاره
 • نقاط قوت
  + پرطرفدارترین و پرفروش ترین افزونه امنیت وردپرس
  + به روز رسانی دائم
  + امنیت کلیه بخش ها و سیستم فایروال قدرتمند
  + بخش کاربر پسندی و ظاهری برای کار آسان
  نقاط ضعف
  – بدون فایل زبان داخلی
  – نیاز به سیستم پردازش بالا هنگام اسکن

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بله خیر

 • شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.

  Back To Top