ARMember - WordPress Membership Plugin -

ARMember – WordPress Membership Plugin

پلاگین فارسی و راستچین آرممبر عضوگیری و اشتراک ویژه وردپرس همراه با باندل تمامی ماژول ها

مقدمه

افزونه عضوگیری و اشتراک ویژه وردپرس برای ساخت سایت کاربر محور با جدیدترین ماژول ها و ادغام با بیشتر پلاگین های وردپرس از جمله فروشگاه سازهای

بیشتر بخوانید

آرممبر افزونه عضویت در وردپرس برای سال 2021 است ، یک راه حل یکجا برای فروش اشتراک وردپرس ، افزونه ثبت نام کاربر ، نمایه کاربران و موارد دیگر بدون داشتن دانش پیشرفته در برنامه نویسی.

ARMember - WordPress Membership Plugin - 1
نسخه رایگان
ARMember - WordPress Membership Plugin - 5
لاگ تغییرات
ARMember - WordPress Membership Plugin - 9
ARMember - WordPress Membership Plugin - 10

ویژگی های مهم

  • همه در یک عضویت با ادغام آسان: ARMember یک راه حل یک مرحله ای برای همه نیازهای عضویت شما مانند مدیریت اعضا ، مکانیزم پیگیری پرداخت ، محتوای قطره ای و غیره است و راه اندازی آن بسیار آسان است به طوری که در عرض چند دقیقه عضویت شخصی خود را خواهید داشت سایت راه اندازی شده است! به راحتی می توانید تعداد اعضا در کل و نسبت اعضای فعال و غیرفعال را در سایت خود پیگیری کنید. تاریخ پرداخت دسته های مختلف عضویت را می توان به راحتی پیگیری کرد.
  • محتویات وب سایت خود را محدود کنید : حفاظت و محدود کردن محتوای وب سایت شما یک جنبه مهم است. ما یک راه حل بسیار آسان برای این کار ارائه می دهیم ، تنها با یک کلیک ساده می توانید محتوای اختصاصی خود را از سطح خاصی از اعضا پنهان کرده و مطابق با گروه عضویت انتخابی ، محتوای خاصی را ارائه دهید. به طور خلاصه ، می توانید با توجه به زمان اشتراک و سطح انتخاب شده ، انتشار محتوای خود را برای اعضا برنامه ریزی کنید.
  • جادوگر پیکربندی منحصر به فرد : جادوگر راه اندازی عضویت ما منحصر به فرد است و یک کد کوتاه واحد در اختیار شما قرار می دهد که می توانید در کل مراحل از انتخاب طرح و سپس مرحله ثبت نام یا ثبت نام و تا پردازش پرداخت استفاده کنید.
  • فرم ساز پیشرفته داخلی : اعضای شما باید هر چند وقت یکبار فرم های مختلف را پر کنند مانند ثبت نام ، جزئیات ورود ، رمز عبور فراموش شده ، تغییر رمز عبور و غیره. ما طیف وسیعی از قالب های شیک و سفارشی را در اختیار شما قرار می دهیم که می توانید برای این شرایط مختلف ، یکی را انتخاب کنید. یکی دیگر از دلایل خوشحال بودن این است که این فرم ها عاری از Captcha زشت هستند زیرا ARMember شما را با مکانیسم ضد هرزنامه خود تحت پوشش قرار داده است!
  • محتوای خوراک قطره ای : ARMember ، یک افزونه عضویت در وردپرس با امکانات داخلی قطره قطره با تمام ویژگی های اختیاری همراه است
  • نمایه ها و دایرکتوری ها با الگوها : ما الگوهای قابل توجهی را برای پروفایل اعضا و فهرست فهرست ها ارائه می دهیم که می توانید آنها را بیشتر سفارشی کنید.
  • فرم های ورود/ثبت نام در منوی بالا : اکنون افزودن فرم های ورود/ثبت نام در منوی بالا ساده شده است. نیازی به کد نویسی ندارد و برای دسترسی آسان می توانید آنها را در پیوندهای ناوبری بالا اضافه کنید.
  • درگاه های پرداخت محبوب : اعضا در صورتی که به آنها درگاه های پرداخت مناسب و محبوب پیشنهاد شود ، راحت تر ثبت نام می کنند. افزونه عضویت ARMember برای وردپرس دارای برخی از محبوب ترین دروازه ها مانند Stripe ، PayPal ، Transfer Bank ، 2Checkout & Authorize.net است
5.1.1

شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.

Wellcome to ARMember . This Is new update for ARMember – WordPress Membership Plugin bundle from Marketfarsi relased by asakereh with free update & support for ARMember – WordPress Membership Plugin v5.1.1 see ARMember – WordPress Membership Plugin version 5.1.1 Changlog .
Thank for buying from Marketfarsi website .
آیتم های مرتبط LOGO
M F