Beaver Builder Pro + PowerPack Addons -

Beaver Builder Pro + PowerPack Addons

سایت و صفحه ساز بیور نسخه پرو به همراه تمامی پک افزونه های مورد نیاز با آپدیت رایگان

مقدمه

سایت حرفه ایی و صفحه ساز پر طرفدار بیور نسخه پرو دارای پک افزونه های موردنیاز به روز شده

بیشتر بخوانید

سایت حرفه ایی و صفحه ساز پر طرفدار Beaver Builder Pro + PowerPack Addons بیور نسخه پرو به همراه تمامی پک افزونه های موردنیاز به روز شده با آپدیت رایگان

این طرح کلاسیک نتیجه Beaver Builder  + The  Beaver  Themer  +  Beaver Builder Theme  و البته  PowerPack Addware Beaver است . از بالا به پایین، هیچ برنامه نویسی در همه چیز مورد نیاز نبود زیرا ما این ابزار قدرتمند را در اختیار ما قرار داده ایم. Beaver Builder از سطح محتوا مراقبت می کرد در حالیکه The Beaver Themer و Theme مدیریت قسمت Header، Footer و Sidebar را مدیریت نمودند.

با طرح، سایت نیز به روز می شود. ما نمایشهای ماژول های بیشتری را در کتابخانه ی نمایشی ما معرفی کرده ایم. بیان واضح است، شما می توانید تغییر رنگ طرح سایت را ببینید. علاوه بر این، ما همچنین ناوبری ماژول را بهبود داده ایم!

 Lite و Pro ؟

Lite نسخه رایگان  موجود در WordPress.org است و Pro نسخه پرداخت شده از Beaver Builder است. تفاوت های زیادی بین این دو در مورد ویژگی ها و ویژگی های وجود دارد و چه چیزی نمی شود.بنابراین در اینجا ما قصد داریم جزئیات هر یک از جنبه های یک به یک را مورد بحث قرار دهیم.

نسخه Lite با برخی از ماژول های پایه همراه است، اما آنها تمام ماژول های پایه ای که Beaver Builder ارائه می دهد نیستند. با نسخه Pro، شما چند ماژول پایه را دریافت می کنید.

در  نسخه Lite ، فقط پنج ماژول پایه را دریافت می کنید:

 1. سمعی
 2. HTML
 3. ویرایشگر متن
 4. عکس
 5. ویدئو

در حالی که با  نسخه نرم افزاری  شما علاوه بر ماژول های فوق سه ماژول پایه - Separator، Heading و Button را دریافت می کنید.

ماژول های پیشرفته (نسخه حرفه ای)

حتی وقتی که به ماژول های پیشرفته می آید بین دو رقابت نزدیک وجود ندارد. در نسخه Lite، تنها یک ماژول واحد وجود دارد و این نیز یک نوار کناری است. در حال حاضر در بسته نرم افزاری، شما بیش از 20 ماژول دریافت خواهید کرد که بسیار مفید هستند و ویژگی هایی که ارائه می دهند فراتر از مقایسه است. Get  Beaver Builder  اما بدون این مانند رفتن یک جشن تولد بدون کیک است.

نکته :  اگر می خواهید ماژول های بیشتری نسبت به ماژول های معمول Beaver Builder داشته باشید،  امروز PowerPack Beaver Addons را دریافت کنید  ! همراه با 50+ ماژول اضافی

این یکی بزرگترین تفاوت است  با نسخه Lite شما گزینه Templates را دریافت نمی کنید، بدین معنی که شما نمی توانید که طرح پیش طراحی شده انتخاب کنید. این گزینه تنها با نسخه Pro در دسترس است.

Pro Pack دارای  قالب های پیش طراحی شده است  که می توانید از آنها انتخاب کنید. این بیش از 30 قالب صفحه فرود و حدود 25 صفحه محتوا نیز دارد و اگر شما یک قالب را طراحی کرده اید می توانید آن را در کتابخانه خود ذخیره کنید!

نکته :  اگر شما می خواهید قالب های بیشتری، اضافه کردن  Add-ons PowerPack Beaver  با بیش از 250 قالب !

ایجاد قالب های خود (نسخه حرفه ای)

آیا می دانید که می توانید قالب خود را ایجاد کرده و سپس آن را برای استفاده بعدی ذخیره کنید؟ این ویژگی همچنین تنها با Pro Pack همراه است. اگر شما موفق به ایجاد یک صفحه در نسخه Lite هستید، نمیتوانید آن را به عنوان یک الگو برای استفاده مجدد ذخیره کنید. از سوی دیگر، علاوه بر قالب های پیش طراحی شده، اگر شما یک قالب خوب را به صورت خود کار کردید، می توانید آن را ذخیره کنید و دوباره آن را به صفحه دیگری یا حتی یک وب سایت دیگر بسپارید!

ردیف های سفارشی (نسخه حرفه ای)

اگر شما یک پست فوق العاده برای پست های خود ایجاد کرده اید. می خواهید این سبک هدر را برای هر پست ای که دارید داشته باشید. شما نمیتوانید این را به عنوان ردیف جهانی ایجاد کنید زیرا هر هدر همان را ایجاد می کند، بنابراین یک راه حل برای آن نیز وجود دارد.

شما می توانید این ردیف را به صورت رشته سفارشی ذخیره کنید و سپس تمام تنظیمات ردیف نیز ذخیره می شود. سپس شما می توانید ردیف سفارشی ذخیره شده را از منوی محتویات اضافه هر زمان که میخواهید بکشید و عملیات کشیدن و رها کردن ساده آن را به صفحه اضافه کنید.

پشتیبانی اولویت (نسخه حرفه ای)

هنگامی که شما یک مشتری حقوقی هستید، پرس و جوهای خود را به یک اولویت بالاتر تنظیم می کنید. اگر شما هر گونه پرس و جو، پاسخ سریع تر از یک مشتری رایگان دریافت خواهید کرد. این یک خبر فوری برای یک نسخه رایگان و پرداخت شده از یک محصول نیست، بلکه این یکی از حیاتی ترین بخش های یک محصول است.

کامل سوپر کنترل مدیریت (تم Beaver Builder)

من این را به عنوان کنترل فوق العاده مدیریت می نامم زیرا کنترل صفحه ای که با آن دارید، بی عیب و نقص است. نسخه Lite از Beaver Builder قادر به تغییر فقط محتوای منطقه از صفحه است. اما از سوی دیگر، نسخه Pro همراه با  تم Beaver Builder  نیز است که اجازه می دهد تا شما را به سفارشی هدر خود را، پاورقی و همچنین نوار جانبی بیش از حد!

2.23.3

دیدگاه ها

 • شکایت

  من بخاطر پاورپک اینو خریداری کردم. خودتون نوشتین:
  Beaver Builder Pro + PowerPack Addons
  ولی داخل فایل دانلود پاورپک موجود نیست.

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

  • نسخه جدید منتشر شده و بروز رسانی شد به زودی فایل های جدید هم براتون ایمیل خواهد شد یا از طریق پروفایل اقدام به دانلود آن ها نمایید.( چون نسخه قبلی بعد از مدتی از هاست پاک می شوند)

   1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

   به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

   آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • ویژگی های افزونه Beaver Builder Pro در مارکت فارسی

  + فارسی سازی شده با پنل فارسی
  + باندل کامل محصول
  + به روز رسانی رایگان
  + پشتیبانی فارسی

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.

  Wellcome to Beaver Builder Pro . This Is new update for Beaver Builder Pro + PowerPack Addons bundle from Marketfarsi relased by asakereh with free update & support for Beaver Builder Pro + PowerPack Addons v2.23.3 see Beaver Builder Pro + PowerPack Addons version 2.23.3 Changlog .
  Thank for buying from Marketfarsi website .
  آیتم های مرتبط LOGO
  M F