By

سایت حرفه ایی و صفحه ساز پر طرفدار بیور نسخه پرو به همراه تمامی پک افزونه های مورد نیاز با آپدیت رایگان Beaver Builder Pro + PowerPack Addons


مقدمه

سایت حرفه ایی و صفحه ساز پر طرفدار بیور نسخه پرو به همراه تمامی پک افزونه های موردنیاز به روز شده با آپدیت رایگان


سایت حرفه ایی و صفحه ساز پر طرفدار بیور نسخه پرو به همراه تمامی پک افزونه های مورد نیاز با آپدیت رایگان


سایت حرفه ایی و صفحه ساز پر طرفدار Beaver Builder Pro + PowerPack Addons بیور نسخه پرو به همراه تمامی پک افزونه های موردنیاز به روز شده با آپدیت رایگان

ویژگی ها

این طرح کلاسیک نتیجه Beaver Builder  + The  Beaver  Themer  +  Beaver Builder Theme  و البته  PowerPack Addware Beaver است . از بالا به پایین، هیچ برنامه نویسی در همه چیز مورد نیاز نبود زیرا ما این ابزار قدرتمند را در اختیار ما قرار داده ایم. Beaver Builder از سطح محتوا مراقبت می کرد در حالیکه The Beaver Themer و Theme مدیریت قسمت Header، Footer و Sidebar را مدیریت نمودند.

content ticker module for beaver builder

ویژگی های طراحی وب سایت

با طرح، سایت نیز به روز می شود. ما نمایشهای ماژول های بیشتری را در کتابخانه ی نمایشی ما معرفی کرده ایم. بیان واضح است، شما می توانید تغییر رنگ طرح سایت را ببینید. علاوه بر این، ما همچنین ناوبری ماژول را بهبود داده ایم!

چه با Lite و Pro معنی دارد؟

Lite نسخه رایگان  موجود در WordPress.org است و Pro نسخه پرداخت شده از Beaver Builder است. اما آیا این همه؟ البته که نه. تفاوت های زیادی بین این دو در مورد ویژگی ها و ویژگی های وجود دارد و چه چیزی نمی شود.بنابراین در اینجا ما قصد داریم جزئیات هر یک از جنبه های یک به یک را مورد بحث قرار دهیم.

ماژول های پایه

نسخه Lite با برخی از ماژول های پایه همراه است، اما آنها تمام ماژول های پایه ای که Beaver Builder ارائه می دهد نیستند. با نسخه Pro، شما چند ماژول پایه را دریافت می کنید.

در  نسخه Lite ، فقط پنج ماژول پایه را دریافت می کنید:

 1. سمعی
 2. HTML
 3. ویرایشگر متن
 4. عکس
 5. ویدئو

در حالی که با  نسخه نرم افزاری  شما علاوه بر ماژول های فوق سه ماژول پایه - Separator، Heading و Button را دریافت می کنید.

ماژول های پیشرفته (نسخه حرفه ای)

حتی وقتی که به ماژول های پیشرفته می آید بین دو رقابت نزدیک وجود ندارد. در نسخه Lite، تنها یک ماژول واحد وجود دارد و این نیز یک نوار کناری است. در حال حاضر در بسته نرم افزاری، شما بیش از 20 ماژول دریافت خواهید کرد که بسیار مفید هستند و ویژگی هایی که ارائه می دهند فراتر از مقایسه است. Get  Beaver Builder  اما بدون این مانند رفتن یک جشن تولد بدون کیک است.

نکته بیش از حد:  اگر می خواهید ماژول های بیشتری نسبت به ماژول های معمول Beaver Builder داشته باشید،  امروز PowerPack Beaver Addons را دریافت کنید  ! همراه با 50+ ماژول اضافی

قالب (نسخه حرفه ای)

این یکی بزرگترین تفاوت است اگر از من بپرسید. با نسخه Lite شما گزینه Templates را دریافت نمی کنید، بدین معنی که شما نمی توانید انتخاب کنید که با طرح پیش طراحی شده بروید. این گزینه تنها با نسخه Pro در دسترس است.

Pro Pack دارای  قالب های پیش طراحی شده است  که می توانید از آنها انتخاب کنید. این بیش از 30 قالب صفحه فرود و حدود 25 صفحه محتوا نیز دارد و اگر شما یک قالب را طراحی کرده اید می توانید آن را در کتابخانه خود ذخیره کنید!

نکته بیشتر:  اگر شما می خواهید قالب های بیشتری، اضافه کردن  Add-ons PowerPack Beaver ! این می آید با بیش از 250 قالب بخش و  کامل صفحه !

ایجاد قالب های خود (نسخه حرفه ای)

آیا می دانید که می توانید قالب خود را ایجاد کرده و سپس آن را برای استفاده بعدی ذخیره کنید؟ این ویژگی همچنین تنها با Pro Pack همراه است. اگر شما موفق به ایجاد یک صفحه قاتل در نسخه Lite هستید، نمیتوانید آن را به عنوان یک الگو برای استفاده مجدد ذخیره کنید. از سوی دیگر، علاوه بر قالب های پیش طراحی شده، اگر شما یک قالب خوب را به صورت خود کار کردید، می توانید آن را ذخیره کنید و دوباره آن را به صفحه دیگری یا حتی یک وب سایت دیگر بسپارید!

ردیف های سفارشی (نسخه حرفه ای)

اگر شما یک پست فوق العاده برای پست های خود ایجاد کرده اید. می خواهید این سبک هدر را برای هر پست ای که دارید داشته باشید. شما نمیتوانید این را به عنوان ردیف جهانی ایجاد کنید زیرا هر هدر همان را ایجاد می کند، بنابراین یک راه حل برای آن نیز وجود دارد.

شما می توانید این ردیف را به صورت رشته سفارشی ذخیره کنید و سپس تمام تنظیمات ردیف نیز ذخیره می شود. سپس شما می توانید ردیف سفارشی ذخیره شده را از منوی محتویات اضافه هر زمان که میخواهید بکشید و عملیات کشیدن و رها کردن ساده آن را به صفحه اضافه کنید.

پشتیبانی اولویت (نسخه حرفه ای)

هنگامی که شما یک مشتری حقوقی هستید، پرس و جوهای خود را به یک اولویت بالاتر تنظیم می کنید. اگر شما هر گونه پرس و جو، پاسخ سریع تر از یک مشتری رایگان دریافت خواهید کرد. این یک خبر فوری برای یک نسخه رایگان و پرداخت شده از یک محصول نیست، بلکه این یکی از حیاتی ترین بخش های یک محصول است.

کامل سوپر کنترل مدیریت (تم Beaver Builder)

من این را به عنوان کنترل فوق العاده مدیریت می نامم زیرا کنترل صفحه ای که با آن دارید، بی عیب و نقص است. نسخه Lite از Beaver Builder قادر به تغییر فقط محتوای منطقه از صفحه است. اما از سوی دیگر، نسخه Pro همراه با  تم Beaver Builder  نیز است که اجازه می دهد تا شما را به سفارشی هدر خود را، پاورقی و همچنین نوار جانبی بیش از حد!

همچنین بررسی کنید:  یک مرور کامل از تم Beaver Builder.

شما شگفت زده خواهد شد که چگونه می توانید یک صفحه جدید با  Beaver Builder ایجاد کنید .

کلمه نهایی!

من به شدت به شما توصیه می کنم که با  نسخه Pro Beaver Builder بروید . این همه چیزهایی است که شما برای ایجاد وب سایت های زیبا و حرفه ای نیاز دارید. هیچ چیز به صورت رایگان عرضه نمی شود، یا آن را برای پول و یا برای زمان ارزشمند خود به فروش می رسانید

افزودن بیور:

اگر می خواهید یک قدم جلوتر بردارید و خواهان آزادی عمل و قابلیت بیشتر باشید، در این صورت موفق خواهید بود! ما قدرت PowerPack شگفت انگیز   برای شما داریم که دارای 50+ ماژول، بیش از 250 طرح قالب و طرح ردیف است. آن را دریافت کن !

WordPress Plugin
دیدگاه ها

 • شکایت

  واقعا براتون متاسفم. این یه دزدیه آشکاره
  من بخاطر پاورپک اینو خریداری کردم. خودتون نوشتین:
  Beaver Builder Pro + PowerPack Addons
  ولی داخل فایل دانلود پاورپک موجود نیست.
  این پولا خوردن نداره

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

  • نسخه جدید منتشر شده و بروز رسانی شد به زودی فایل های جدید هم براتون ایمیل خواهد شد یا از طریق پروفایل اقدام به دانلود آن ها نمایید.( چون نسخه قبلی بعد از مدتی از هاست پاک می شوند)

   1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

   به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

   آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • ویژگی های افزونه Beaver Builder Pro در مارکت فارسی

  + فارسی سازی شده با پنل فارسی
  + باندل کامل محصول
  + به روز رسانی رایگان
  + پشتیبانی فارسی

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.

  .

  قیمت: 850,000 ریال

  میانگین امتیاز: 3.00 از 5 ستاره
  2 دیدگاه
  5 ستاره
  1
  4 ستاره
  3 ستاره
  2 ستاره
  1 ستاره
  1
  آیتم های مرتبط LOGO