Cornerstone | The WordPress Page Builder -

Cornerstone | The WordPress Page Builder

افزونه فارسی صفحه ساز کرنرستون راستچین با فونت ایرانی از شرکت طراحی تم کو

cornerstone-tumbnile

مقدمه

پلاگین Cornerstone صفحه ساز از معتبرترین و برترین شرکت طراحی پوسته وردپرس یعنی تم کو برای ساخت جدیدترین نمایه وب سایتهای

بیشتر بخوانید

محصول دیگر شرکت تم کو پوسته ایکس تم یکی از پرفروش ترین پوسته های وردپرس با طراحی اختصاصی برای این صفحه ساز است

100% Frontend

Cornerstone یک صفحه ساز وردپرس 100% front-end است که نحوه ایجاد صفحات را تغییر می دهد. روزگاری که مجبور بودید بین یک پنل مدیریت بی نظم و سایت خود کلیک کنید گذشته است. اکنون می‌توانید تمام کارهای خود را در حین ساختن صفحه مشاهده کنید و سرگرمی را به فرآیند خلاقیت بازگردانید .

سنگ بنا |  صفحه ساز وردپرس - 5

ما تقریباً به همان اندازه که برای توسعه خود ابزار وقت گذاشتیم برای آماده شدن برای توسعه Cornerstone زمان صرف کردیم و بیشتر آن زمان را به آزمایش و کار با ده ها رابط بالقوه اختصاص دادیم تا بهترین تجربه ممکن را برای مشتریان خود پیدا کنیم . ما بی صبرانه منتظریم تا خودتان آن را ببینید!

ما کد را با تمرکز بر توسعه پذیری و سفارشی سازی ناب نگه می داریم . Cornerstone به طور مداوم با عناصر جدید، الگوها و ابزارهای شخص ثالث به روز می شود، زیرا ما در کنار بسیاری از افراد در صنعت کار می کنیم تا مطمئن شویم که تجربه Cornerstone شما قابل پیش بینی، لذت بخش و بی نظیر است .

Clutter-Free Workspace

با کلیک یک دکمه، Skeleton Mode به شما این امکان را می دهد که ساختار کل صفحه خود را بدون خروج از رابط جلویی به صورت بصری ببینید . عناصر را به اطراف منتقل کنید، آنها را پیکربندی کنید و موارد دیگر. شما تعجب خواهید کرد که چگونه تا به حال صفحاتی را بدون آن ساخته اید!

Compatible With Any WordPress Theme

بررسی اجمالی - در مورد تمام ویژگی ها و عملکردهای باورنکردنی Cornerstone بیاموزید.
Elements Demo – فقط نمونه ای از Cornerstone Elements را در عمل ببینید.
Changelog - یادداشت های دقیق برای هر به روز رسانی و نسخه، بنابراین می توانید به روز بمانید.
انجمن های پشتیبانی - اولین بار مشتری Themeco؟ ثبت نام کنید . عودت؟ وارد شوید .
پایگاه دانش – ویدیوی معرفی سنگ بنا ، آموزش ها، مقالات و موارد دیگر.

خرید پوسته ایکس تم

6.1.2

شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.

Wellcome to Cornerstone . This Is new update for Cornerstone | The WordPress Page Builder bundle from Marketfarsi relased by asakereh with free update & support for Cornerstone | The WordPress Page Builder v6.1.2 see Cornerstone | The WordPress Page Builder version 6.1.2 Changlog .
Thank for buying from Marketfarsi website .
cornerstone-tumbnile
آیتم های مرتبط LOGO
M F