Genesis Framework -

Genesis Framework

پوسته و فریمورک فارسی ژنیسز راستچین با فونت های جدید ایرانی با بروزرسانی رایگان و دریافت آخرین نسخه از سایت اصلی استودیو پرس

Genesis-Framework

مقدمه

ژنیسز پوسته و فریمورک استودیو پرس بر اساس سبک ترین ، سریعترین و بهینه شده تریت فریمورک وردپرس با انعطاف پذیری عالی برای سایت های مقالات ، وبلاگ ، شخصی و غیره .

بیشتر بخوانید

Genesis Framework

موتور جستجو بهینه سازی شده

شما مقدار زیادی را در سایت خود قرار داده اید - می خواهید اطمینان حاصل کنید که شما در موتورهای جستجو به خوبی رتبه بندی می کنید تا خوانندگان، مشتریان و مشتریان بتوانند شما را پیدا کنند. و تمیز، کد بهینه سازی + معماری طراحی هوشمند برای دستیابی به بهترین رتبه بندی ها ممکن است مهم باشد.

علاوه بر این، پیدایش اکنون از Schema.org پشتیبانی می کند، که به شما اجازه می دهد تا در کد سایت خود، میکروتاژ را صادر کنید. این بهینه سازی موتور جستجوی سایت شما را حتی بیشتر می کند. چارچوب پیدایش همواره مبانی جستجوگرهای خوب را برای شما انجام داده است، مانند کد سبک وزن برای عملکرد سریع، و در حال حاضر آن را حتی بهتر است.

تم های ما توسط Greg Boser، پیشگام بهینه سازی موتور جستجو و متخصص صنعت، بهینه سازی شده اند. با به روز رسانی خودکار به چارچوب پیدایش، شما هرگز نباید دوباره در مورد آن فکر کنید. کد شما همیشه به روز می شود و به طور کامل بهینه می شود.

Genesis Framework

Genesis Framework

 • شامل Genesis Framework
 • دریافت سریع
 • بینهایت سایت ، دامنه
 • شامل به روز رسانی سریع و داخلی
 • یک خرید برای همیشه

ساخته شده در HTML5 پیدایش ارائه طرح های کلید در دست پاسخگو
شما می خواهید طراحی بی نظیر، حرفه ای - بدون پرداخت ثروت برای آن و بدون ترس از انقباض فوری. طرح های کلید در دست ساخت "پیدایش" به شما یک آرایه از فریم های زیبا برای محتوای شما ساخته شده در HTML5 است.

HTML5 چگونه بازدید سایت شما را افزایش می دهد؟ اول، این استاندارد جدید کد است که باعث می شود سایت شما با تغییرات آینده در وب سازگار باشد. ثانیا، آن را سازگاری متقابل مرورگر را تضمین خواهد کرد. HTML5 باعث می شود که سایت شما با قابلیت پاسخگو همراه شود و این باعث بهبود قابلیت سایت شما برای ارسال صوتی و تصویری می شود. و این کاملا قابل گسترش است - آیا سایت شما باید مانند یک برنامه رفتار کند؟ به دنبال آن برو. به سادگی می توان گفت استفاده از HTML5 سایت را واقعا زیبا نماید.

 به طور مداوم در حال ساخت تم جدید زیبا برای اضافه کردن به گزینه های طراحی

به طریقی که سایت شما به نظر می رسد، می تواند بلافاصله توسط آنچه که یک موضوع کودک نامیده می شود به روز شود، در حالی که تمام مزایای جستجوگرها و قابلیت های اصلی Genesis باقی می ماند. به این معنی است که تغییر ظاهر سایت شما یک ضربه محکم و ناگهانی است - و شما لازم نیست یک طراح یا توسعه دهنده برای انجام آن. شما می توانید هر هفته در صورتی که مایل بودید، ظاهر سایت خود را تغییر دهید و هرگز به رتبه بندی موتورهای جستجو آسیب نرسانید ... زیرا عملکردهای طراحی شما کاملا جدا از کد اصلی است.

و اگر تصمیم به انتخاب پکیج StudioPress Pro Plus All-Theme خود دارید، به تمامی تم های کودک ما که اکنون ارائه می دهیم و تمامی تم های کودک ما که در آینده ایجاد می کنیم، به هیچ هزینه ای دسترسی نداریم.

3.3.4

دیدگاه ها

 • ویژگی های قالب Genesis Framework در مارکت فارسی

  + فارسی سازی شده با پنل فارسی
  + جدیدترین فونت های ایرانی نصب شده
  + باندل کامل محصول
  + به روز رسانی رایگان
  + پشتیبانی فارسی

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.

  Wellcome to Genesis Framework . This Is new update for Genesis Framework bundle from Marketfarsi relased by asakereh with free update & support for Genesis Framework v3.3.4 see Genesis Framework version 3.3.4 Changlog .
  Thank for buying from Marketfarsi website .
  Genesis-Framework
  آیتم های مرتبط LOGO
  M F