Jevelin | Multi-Purpose Responsive WordPress AMP Theme -

Jevelin | Multi-Purpose Responsive WordPress AMP Theme

جولین پوسته وردپرس فارسی سازی و راستچین شده با فونت های ایرانی

مقدمه

جولین قالب‌ چند منظوره وردپرس برای شرکت ها و وب سایت های آژانس تا صفحات فرود، صفحات فرود استارتاپ، وب سایت های رویداد، عروسی، عکاسی، تناسب اندام، تجارت الکترونیک، وبلاگ و نمونه کارهای خلاقانه منحصر به فرد

بیشتر بخوانید

Jevelin installation video

معرفی

Jevelin از زمان انتشار اولیه‌اش تا به حال پیشرفت کرده است. در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین قالب‌های چند منظوره وردپرس که امروزه در دسترس است، کاربران مرتباً به Jevelin رتبه‌های مثبت داده‌اند. 

با یک کتابخانه رو به رشد از طراحی های وب سایت با کیفیت بالا و حرفه ای که فقط با چند کلیک به سایت وردپرس شما وارد می شوند، Jevelin می تواند به شما در راه اندازی طیف گسترده ای از وب سایت ها در کمترین زمان کمک کند. از صفحات اصلی شرکت ها و وب سایت های آژانس گرفته تا صفحات فرود، صفحات فرود استارتاپ، وب سایت های رویداد، عروسی، عکاسی، تناسب اندام، تجارت الکترونیک، وبلاگ و نمونه کارهای خلاقانه، Jevelin طیف کاملی از پروژه ها را پوشش می دهد. 

به لطف انبوهی از گزینه‌های سفارشی‌سازی، تنظیمات و ابزار، شخصی‌سازی وب‌سایت‌های آزمایشی، طرح‌بندی‌های از پیش ساخته شده و محتوا هرگز آسان‌تر نبوده است. قبل از راه‌اندازی ابزار سازنده صفحه کشیدن و رها کردن برای تغییر و سفارشی کردن صفحات، از کنترل پنل گزینه‌های تم Jevelin قدرتمند برای تنظیم تنظیمات سایت استفاده کنید. چه بخواهید یک رویکرد عملی برای ساختن وب سایت خود داشته باشید و چه ترجیح می دهید از محتوای از پیش ساخته شده استفاده کنید، Jevelin همه آنچه را که نیاز دارید را در یک بسته آسان برای استفاده گنجانده است. 

برای کسانی که تازه وارد وردپرس شده اند، همه چیز توسط مستندات آنلاین و آموزش های ویدیویی پوشش داده شده است. با تنظیمات و گزینه‌های بسیار زیادی که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، بدون در نظر گرفتن وب‌سایت‌ها، طرح‌بندی‌ها و قالب‌های از پیش ساخته شده، Jevelin هر آنچه را که برای ایجاد یک وب‌سایت با کیفیت بالا و منحصر به فرد با وردپرس لازم است در اختیار شما قرار می‌دهد. چه بخواهید یک رویکرد عملی برای ساختن وب سایت خود داشته باشید و چه ترجیح می دهید از محتوای از پیش ساخته شده استفاده کنید، Jevelin همه آنچه را که نیاز دارید را در یک بسته آسان برای استفاده گنجانده است.

 برای کسانی که تازه وارد وردپرس شده اند، همه چیز توسط مستندات آنلاین و آموزش های ویدیویی پوشش داده شده است. با تنظیمات و گزینه‌های بسیار زیادی که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، بدون در نظر گرفتن وب‌سایت‌ها، طرح‌بندی‌ها و قالب‌های از پیش ساخته شده، Jevelin هر آنچه را که برای ایجاد یک وب‌سایت با کیفیت بالا و منحصر به فرد با وردپرس لازم است در اختیار شما قرار می‌دهد. چه بخواهید یک رویکرد عملی برای ساختن وب سایت خود داشته باشید و چه ترجیح می دهید از محتوای از پیش ساخته شده استفاده کنید، Jevelin همه آنچه را که نیاز دارید را در یک بسته آسان برای استفاده گنجانده است. 

برای کسانی که تازه وارد وردپرس شده اند، همه چیز توسط مستندات آنلاین و آموزش های ویدیویی پوشش داده شده است. با تنظیمات و گزینه‌های بسیار زیادی که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، بدون در نظر گرفتن وب‌سایت‌ها، طرح‌بندی‌ها و قالب‌های از پیش ساخته شده، Jevelin هر آنچه را که برای ایجاد یک وب‌سایت با کیفیت بالا و منحصر به فرد با وردپرس لازم است در اختیار شما قرار می‌دهد.

نصب وب سایت با یک کلیک

با ابزار نصب کننده محتوای آزمایشی بدون خطا، می توانید وب سایت جدید خود را در عرض چند دقیقه راه اندازی کنید. به سادگی انتخاب کنید که کدام وب سایت دمو را نصب کنید، چند دکمه را فشار دهید و سپس محتوای نمونه را با محتوای خود جایگزین کنید.

چند نمونه نمایشی وب سایت منحصر به فرد

Jevelin یک قالب وردپرس چند منظوره واقعی است و این موضوع در کتابخانه نمایش‌های وب‌سایت حرفه‌ای که به آنها دسترسی خواهید داشت منعکس شده است. از وب‌سایت‌های تجاری و آژانس گرفته تا فروشگاه‌های تجارت الکترونیک و نمونه کارهای شخصی، همه رایج‌ترین انواع پروژه‌ها توسط دموهای از پیش ساخته شده Jevelin پوشش داده می‌شوند. با اضافه شدن مرتب دموهای جدید، راه اندازی یک صفحه فرود یا وب سایت برای استارتاپ، ورزشگاه، استودیوی یوگا، وبلاگ، عروسی، عکاسی یا رویدادهای دیگر هرگز آسان تر نبوده است.

طرح بندی ها و قالب های منحصر به فرد

علاوه بر وب‌سایت‌های از پیش ساخته شده، Jevelin مملو از طرح‌بندی‌های صفحه و قالب‌های منحصربه‌فرد، از جمله بیش از 10 گزینه نمونه کارها است. این طرح های صفحه را می توان با هم ترکیب کرد تا به شما در ایجاد یک وب سایت منحصر به فرد کمک کند. از آنجایی که همه آنها کاملاً قابل تنظیم هستند، به راحتی می توان با Jevelin شخصیت خود را در سایت جدید خود ثبت کرد. گزینه‌های سفارشی‌سازی بی‌شماری به لطف کنترل پنل گزینه‌های تم بصری، می‌توانید تقریباً تمام جنبه‌های وب‌سایت خود را بدون دست زدن به یک خط کد سفارشی کنید. ایجاد طرح های رنگی سفارشی، تغییر فونت ها و تنظیم طرح بندی سایت تنها برخی از تغییراتی است که می توانید با Jevelin در وب سایت خود ایجاد کنید.

صفحه ساز را بکشید و رها کنید

علاوه بر کنترل پنل گزینه های تم، Jevelin همچنین دارای ابزار صفحه ساز کشیدن و رها کردن Unyson است.

ابزار قدرتمند سازنده نمایش اسلاید

با پرفروش‌ترین افزونه Slider Revolution که در بسته تم موجود است، بسیاری از دموهای Jevelin دارای نمایش اسلاید با کیفیت بالا هستند. ایجاد اسلایدرهای متحرک مبتنی بر متن، تصویر یا ویدیو مناسب برای موبایل خود، همه بخشی از عملکرد اصلی این موضوع است.

مگا منو

نواحی ناوبری سایت خود را با مگا منوها ارتقا دهید. اکنون می توانید تصاویر و سایر محتواها را در منوهای کشویی خود نمایش دهید تا بازدیدکنندگان خود را تشویق کنید تا به مهم ترین محتوای شما دست یابند.

قابلیت اشتراک گذاری اجتماعی

به لطف ویژگی های رسانه های اجتماعی Jevelin، مخاطبان شما هرگز بیش از یک کلیک از اشتراک گذاری محتوای شما با دنبال کنندگان خود در محبوب ترین شبکه های اجتماعی فاصله نخواهند داشت.

ابزارک های سفارشی

با ابزارک های سفارشی Jevelin، نوارهای کناری، پاورقی ها و سایر مناطق ویجت شده وب سایت خود را تقویت کنید. گزینه‌های محبوب شامل نمونه کارها، پست‌های اخیر، ویجت‌های نمادهای رسانه‌های اجتماعی برای نام بردن از چند مورد است.

پشتیبانی کامل از تجارت الکترونیک

با مجموعه ای کامل از قابلیت های تجارت الکترونیک به لطف یکپارچگی دقیق با افزونه پیشرو WooCommerce وردپرس، ایجاد یک فروشگاه آنلاین بسیار حرفه ای و کاملا کاربردی هرگز آسان تر نبوده است. آماده برای موبایل و کاملاً پاسخگو مهم نیست که بازدیدکنندگان شما از چه دستگاهی برای دسترسی به سایت شما استفاده می کنند، طرح بندی به طور روان به اندازه صفحه پاسخ می دهد تا اطمینان حاصل شود که آنها همچنان می توانند بخوانند، مرور کنند، خرید کنند، دانلود کنند و با هر روش دیگری با وب سایت شما ارتباط برقرار کنند.

بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو

اگر Jevelin را انتخاب می کنید، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یک چیز کمتر نگران کننده است. به لطف تمرکز قوی سئو Jevelin، وب سایت شما هر شانسی برای یافتن در موتورهای جستجو خواهد داشت.

پشتیبانی چند زبانه و RTL

Jevelin ساخته شده است تا با بهترین افزونه های چند زبانه وردپرس کار کند و این امکان را به شما می دهد که محتوای خود را به بیش از یک زبان منتشر کنید. پشتیبانی متن کامل از راست به چپ (RTL) نیز بخشی از بسته است.

فارسی سازی و راستچین شده با فونت های ایرانی زیبا به همراه آپدیت رایگان نسخه فارسی

5.2.2

شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.

Wellcome to Jevelin . This Is new update for Jevelin | Multi-Purpose Responsive WordPress AMP Theme bundle from Marketfarsi relased by asakereh with free update & support for Jevelin | Multi-Purpose Responsive WordPress AMP Theme v5.2.2 see Jevelin | Multi-Purpose Responsive WordPress AMP Theme version 5.2.2 Changlog .
Thank for buying from Marketfarsi website .
آیتم های مرتبط LOGO
M F