Rank Math – WordPress SEO Plugin

دانلود افزونه فارسی پلاگین سئو ساز وردپرس با بروز رسانی رایگان Rank Math – WordPress SEO Plugin

Rank Math - WordPress SEO Plugin -1

نمایی از نصب سریع فارسی شده Rank Math وردپرس

سئو سازگارترین منبع ترافیک برای هر وب سایت است.ما Rank Math ، افزونه SEO WordPress ارائه کردیم تا به هر صاحب وب سایت کمک کنیم تا به ابزارهای SEO مورد نیاز خود برای بهبود سئو خود و جذب ترافیک بیشتر به وب سایت خود دسترسی پیدا کند.

این افزونه فارسی سازی اختصاصی  به همراه لصلاحیه برای سایت های فارسی راستچین ارائه شده از مارکت فارسی است.

این افزونه جدید ۲۰۲۰ و البته بسیار قدرتمند در سئو امکان دارد کلیه رقبای قدیمی خود را کنار بگزارد و در صدر افزونه های مدیریت محتوای محبوب وردپرس جای بگیرد.

سئو ممکن است بهترین و پایدارترین منبع ترافیک وب سایت شخص باشد ، اما بدون سؤالات آن نیست. روند مداوم بهینه سازی پست های شما ممکن است گاهی بیشتر از نوشتن مطالب زمان بیشتری ببرد. اگر همیشه احساس می کنید که می توانید کارهای بیشتری را در بخش SEO برای وب سایت خود انجام دهید اما وقت ندارید ، رتبه بندی ریاضی همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید.

میزبان ویژگی های هوشمند ، قابلیت های برتر SEO را در دستان شما قرار می دهد که قبلاً از دسترس خارج شده بودند. اتوماسیون هوشمند ویژگی های شما می دهد قدرت یک تیم SEO کل تنها با چند کلیک. یک طراحی خوب ، ویژگیهای قدرتمند و سالهای توسعه توسط MyThemeShop باعث می شود Rank Math یک افزونه SEO در حال تغییر بازی باشد که زمینه بازی سئو را به نفع شما سطح می دهد تا به افزایش ترافیک کمک کند.


به ویژگیهایی که منحصر به فرد افزونه Rank Math SEO هستند مراجعه کنید و بدانید که چرا Rank Math احتمالاً بهترین افزونه SEO برای وردپرس است .

Rank Math - WordPress SEO Plugin -2

 • Wizard Setup (دنبال کردن آسان)
  رتبه بندی ریاضی را به طور عملی پیکربندی می کند. Rank Math از برنامهجادویی نصب و پیکربندی مرحله به مرحله برخوردار است که سئو را برای وردپرس کاملاً تنظیم می کند.
 • Google Schema Markup با نام Rich Snippets با
  پیکربندی رتبه بندی ریاضی ، پیکربندی یکپارچه Google Schema Markup ، با نام Rich Snippets ، اکنون آسان است.  شما فقط با چند کلیک می توانید پست های خود را بهینه کنید.
 • بهینه سازی کلمات کلیدی نامحدود
  بر خلاف سایر افزونه ها ، Rank Math به شما امکان می دهد پست های خود را برای کلمات کلیدی تمرکز نامحدود در هر پست بهینه کنید . ۵ به طور پیش فرض با افزودن این فیلتر افزایش پیدا کنید .
 • کنسول جستجوی Google ادغام
  رتبه ریاضی به شما موجب صرفه جویی در یک تن از زمان از طریق سازگاری با کنسول جستجوی Google و نمایش اطلاعات مهم در مورد حق وب سایت خود را در داخل وردپرس.
 • رتبه بندی کلمات کلیدی Google
  با افزونه Rank Math SEO ، می توانید رتبه بندی کلمات کلیدی خود را در Google دنبال کنید.
 • تنظیمات بهینه قبل از انتخاب
  پیکربندی یک افزونه SEO به زمان نیاز دارد و می تواند گیج کننده باشد. Rank Math با تنظیمات پیش فرض مطلوب آن ، که برای اکثر وب سایت ها ایده آل است ، مشکل را برای شما ایجاد می کند و در صورت نیاز می تواند تغییر کند.
 • ابزار کلمه کلیدی LSI یکپارچه
  رتبه کلید واژه LSI ریاضی یکپارچه تغییرات کلیدی در کلمه کلیدی تمرکز شما را به شما می دهد ، که به شما کمک می کند تا ترافیک بیشتری را به سمت پست های خود جلب کنید. حساب رایگان مورد نیاز است
 • اضافه کردن نمادهای روی هم در تصاویر اجتماعی
  رتبه بندی ریاضی باعث می شود تصاویر کوچک اجتماعی با کلیک بر روی آهنرباها با انتخاب گزینه پوشش یک GIF یا یک نماد ویدیویی در تصویر کوچک ، به شما نشان دهند.
 • ابزار پیشرفته تجزیه و تحلیل جستجوگرها
  فقط با یک کلیک ، Rank Math می تواند حسابرسی SEO از وب سایت شما را انجام دهد.
 • ۳۰ تست SEO دقیق
  Rank Math به گونه ای طراحی شده است که SEO 30 وب سایت شما را با ۳۰ تست دقیق SEO به صورت کامل شارژ کند. حساب رایگان مورد نیاز است
 • ماژول مبتنی بر سیستم ماژول مبتنی بر ماژول
  با یک سیستم مبتنی بر ماژول طراحی شده است که هر یک طبق نیازهای شما قابل فعال یا غیرفعال است و به شما سرعت و کنترل اضافی می دهد.
 • مدیر تغییر مسیر هوشمند مدیر ردیابی هوشمند داخلی
  Math به شما کمک می کند تا تغییر مسیرها را در مقیاس ایجاد ، مدیریت ، حذف ، فعال یا غیرفعال کنید.
 • SEO Business
  Rank Rank Math به گونه ای طراحی شده است که توسط وب سایت های جهانی و وب سایت های محلی به طور یکسان استفاده می شود. سایت های محلی با داشتن ویژگی های SEO محلی خود می توانند در SERP ها ایستادگی کرده و ترافیک بیشتری را به خود جلب کنند.
 • SEO Opticalized Breadcrumbs
  Rank Math می تواند Breadcrumbs بهینه سازی شده SEO را در همه وب سایت ها نمایش دهد ، حتی اگر موضوع از برنامه نویسی Schema.org پشتیبانی نکند.
 • ۴۰۴ Monitor
  Rank Math دارای یک مانیتور خطای ۴۰۴ است که به شما کمک می کند خطاهای ۴۰۴ را برای تجربه بهتر کاربر پیدا کنید و حل کنید.
 • تست های تجزیه و تحلیل عمیق محتوا
  جستجوگرها بر روی صفحه SEO دیگر یک راز با تجزیه و تحلیل محتوای عمیق رتبه ریاضی و توصیه های دقیق SEO نیست.
 • لینک های داخلی پیشنهادات لینک
  ریاضی به طور هوشمندانه سایر پست های وب سایت خود را برای پیوند داخلی با پست های فعلی خود پیشنهاد می کند و باعث افزایش شانس رتبه بالاتر در SERP ها می شود.
 • مدیر نقش
  حتی اگر چندین کارمند وب سایت خود را مدیریت کنید ، می توانید دقیقاً کنترل کنید که دسترسی به هر یک از آنها در Rank Math با مدیر نقش خود ، چگونه است.
 • Multisite Ready
  آیا شما یک وب سایت وردپرس یا یک شبکه کامل از سایت ها را اجرا می کنید – ما برای شما آماده هستیم. Rank Math کاملاً از پروژه وردپرس Multiuser (WPMU) پشتیبانی می کند.
 • دارای کد سبک وزن نسبت به بارگذاری کند در سایر افزونه های SEO است. 
  حتی با وجود ویژگی های قابل توجهی بیشتر از سایر افزونه ها ، Rank Math بارهای شگفت آور را سریع می کند و وب سایت شما را همیشه سریع نگه می دارد.

نمایی از ماژول ها و متا ها و بخش های فارسی شده Rank Math وردپرس

Rank Math - WordPress SEO Plugin -3

نمایی از ماژول های فارسی شده Rank Math وردپرس

Rank Math - WordPress SEO Plugin -4

نمایی از اتصال به گوگل فارسی شده Rank Math وردپرس

Rank Math - WordPress SEO Plugin -5

نمایی از متای ها فارسی شده Rank Math وردپرس

Rank Math - WordPress SEO Plugin -6

نمایی از مدیریت نقش های فارسی شده Rank Math وردپرس

Rank Math - WordPress SEO Plugin -7

نمایی از راهنما و سوالات متداول فارسی شده Rank Math وردپرس

چرا RANK MATH ؟

 • تنظیمات خودکار – تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که چند گزینه تنظیم کنید و Rank Math خود را کاملاً برای وب سایت شما پیکربندی می کند.
 • افزونه سوپر سریع SEO – حتی پس از بسته بندی بسیاری از ویژگی ها ، رتبه بندی ریاضی بار قابل توجهی در سرور شما دارد ، بنابراین آن را به یکی از سریعترین افزونه های سئو برای وردپرس تبدیل می کند.
 • ** پیشنهادات کلمات کلیدی خودکار از Google ** – همزمان با شروع به تایپ حروف در قسمت کلمات کلیدی تمرکز رتبه ریاضی ، از پیشنهادات کلمات کلیدی از Google دریافت کنید.
 • آنالایزر جدید SEO – تجزیه و تحلیل داخلی SEO رتبه بندی ریاضی به شما توصیه های سئو را می دهد که معمولاً صدها دلار برای به دست آوردن آن هزینه می کنید.
 • Elementor SEO – ادغام عمیق با سازنده صفحه Elementor. برای پیکربندی سئوی سئوی صفحه خود ، دیگر نیازی به رفتن بین برگه ها نیست. همه چیز مربوط به SEO برای Elementor را می توان در ویرایشگر بصری پیکربندی کرد.
 • SEO Builder SEO – تجزیه و تحلیل محتوای افزونه Rank Math کاملاً با سازنده صفحه محبوب و مضامین مانند Divi Page Builder & Theme ، WPBakery ، Avada ، Astra ، Themify ، Beaver Builder ، Page Builder Framework ، موضوع Schema ، Flothemes ، OceanWP و غیره کار می کند.
 • به طور همزمان کلمات نامحدود را به طور همزمان بهینه کنید – می توانید به صورت پیش فرض با افزونه Rank Math پست خود را برای حداکثر ۵ کلمه کلیدی مختلف بهینه کنید و می توانید از یک فیلتر برای بهینه سازی کلمات کلیدی نامحدود استفاده کنید.
 • Image SEO – با راه حل عالی Rank Math برای اضافه کردن برچسب های ALT و عنوان در پرواز ، بهینه سازی تصاویر ، نشان دادن داخل محتوا ، و این نیز به صورت رایگان ، هیچ دلیلی برای انتخاب راه حل سئو دیگر وجود ندارد که همه موارد ضروری را ارائه ندهد. ویژگی های سئو
 • پشتیبانی از افزونه های ترجمه – مرتبه ریاضی را بدون نقص با پلاگین های ترجمه برتر مانند WPML ، TranslatePress ، Weglot ، Polylang ، و غیره کار می کند ، و آن را یک همراه کامل می کند.
 • XML نقشه سایت – افزونه Rank Math از ویژگی بارگیری سریع نقشه سایت برخوردار است که با انواع مختلف پست از جمله موارد سفارشی کار می کند و کنترل عمیقی را ارائه می دهد. همچنین می توان از طریق فیلتر برای نقشه سایت محلی ، و یک نقشه سایت WooCommerce ، یک فایل KML از طریق فیلتر ایجاد کرد.
 • ۱-وارد کردن از Yoast را کلیک کنید – با یک کلیک ماوس ، Rank Math می تواند تمام تنظیمات خود را از Yoast SEO و Yoast SEO Premium به خود وارد کند. انتقال فوری است و در نتیجه هیچ رتبه بندی SERP را از دست نمی دهید.
 • ۱-وارد کردن از AIO SEO را کلیک کنید – Rank Math همچنین می توانید تمام تنظیمات خود را از AIO SEO & All in One SEO Pack Pro با یک کلیک وارد کنید. انتقال فوری است و در نتیجه هیچ رتبه بندی SERP را از دست نمی دهید.
 • با کلیک بر روی وارد کردن از همه در یک شمای غنی Schema – رتبه بندی ریاضی همچنین می توانید تمام تنظیمات Rich Snippet & Schema Pro AIO را با چند کلیک وارد کنید ، که به شما در حفظ رتبه های غنی شما هنگام حرکت به رتبه ریاضی کمک می کند.
 • وارد کردن ۱ کلیک از SEOPress SEO – با یک کلیک ماوس ، Rank Math می تواند تمام تنظیمات خود را از افزونه SEOPress & SEOPress Pro SEO به خود وارد کند. انتقال فوری است و در نتیجه هیچ رتبه بندی SERP را از دست نمی دهید.
 • ۱-وارد کردن از تغییر مسیر کلیک کنید – انتقال همه تغییر مسیرها نباید مشکلی باشد. به همین دلیل ما به راحتی با کلیک کردن بر روی یک دکمه ، وارد کردن تغییر مسیرها از افزونه محبوب تغییر مسیر انجام داده ایم.
 • پیشنهادات کلمات کلیدی Google – هنگام تصمیم گیری در مورد کلمات کلیدی تمرکز ، Rank Math می تواند به شما کمک کند با کشیدن پیشنهادات کلید واژه اتوماتیک از Google ، کلید واژه های بیشتری را کشف کنید.

دیدگاه ها

میانگین امتیاز: 5.00 از 5 ستاره
1 دیدگاه
5 ستاره
1
4 ستاره
3 ستاره
2 ستاره
1 ستاره
 • افزونه فارسی شده Rank Math وردپرس

  + بهینه ساز حرفه ایی با بروز رسانی رایگان
  + فارسی سازی کامل پنل و نمایه Rank Math
  + نصب راحت با ادغام با سایر افزونه های وردپرس به همراه راهنمای کامل

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.