Reviews – Easy Digital Downloads Plugin -

Reviews – Easy Digital Downloads Plugin

Reviews

مقدمه

افزونه امتیاز دهی و ثبت نظرات فروشندگان مخصوص افزونه فروشگاه ساز آسان دیجیتال دانلود

بیشتر بخوانید

برای خرید لایسنس اورجینال با فعال سازی از سایت اصلی با تخفیف ویژه از سایت آسان دیجیتال دانلود فارسی وارد شوید

ورود

افزونه امتیاز دهی و ثبت نظرات فروشندگان مخصوص افزونه فروشگاه ساز آسان دیجیتال دانلود -Reviews – Easy Digital Downloads Plugin

  توجه : محصول بدون لیسانس ارائه می شود و برای بروز رسانی به نگارش های جدید باید منتظر آپلود در سایت باشید. برای خرید محصول با لیسانس اورجینال به لینک بالا مراجعه نمایید.

افزونه امتیاز دهی و ثبت نظرات فروشندگان مخصوص افزونه فروشگاه ساز آسان دیجیتال دانلود -Reviews – Easy Digital Downloads Plugin

افزونه امتیاز Reviews – Easy Digital Downloads Plugin برای فروشگاه ساز آسان دیجیتال دانلود یکی از برترین های و موردنیاز این افزونه فروشگاهی است . شما نمی توانید یک سایت پرفروش و فعال باشید ولی بازخورد و نظر کاربران برای سایت خود را نداشته باشید. ما در اینجا این افزونه رو با آپدیت رایگان برای خریداران قرار داده ایم تا فروشگاه سازهای فارسی از به روز بودن این افزونه حمایت شوند. ip4x_easy_digital_downloads_-_reviews_2.1.6.png

توضیحات

افزونه تجاری Reviews (دیدگاه) برای EDD

یک سیستم بررسی کاملا ویژه برای ایزی دیجیتال دانلود.

افزونه Easy Digital Downloads  که به طور مخفف EDD خوانده می شود محبوب ترین افزونه رایگان برای مدیریت دانلودها و ساخت سایت های دانلود در وردپرس به شمار می رود. یکی از چیزهایی که باعث افزایش شهرت این افزونه شده ضمائم بسیاری است که برای آن به طور رایگان یا پرمیوم عرضه شده است. پس از یک سال گسترش افزونه و سیستم فروش کالای مجازی بدست Easy Digital Downloads اکنون این گروه خوشنود است که نسخه 2.1.6 از افزونه Reviews برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس را آماده سازی کرده است. در این نسخه از افزونه که در کنار افزونه فروشگاه ساز Easy Digital Downloads کار می‌کند بهبود ها و دگرگونی های بسیاری انجام گرفته است که در ادامه به آنها نگاهی می‌اندازیم!  

افزونه تجاری Reviews (دیدگاه) برای EDD

سیستم نظرسنجی بازسازی شده

در بررسی که گروه Easy Digital Downloads از نسخه ۲٫۰ این افزونه کرده است مشخص می‌شود که سیستم فرستادن دیدگاه و یا Review در برگه های دانلود محصولات مجازی کاملا از سیستمی که مدیریت محتوای وردپرس از آن بهره می‌برد جدا و بازسازی شده است؛ این بازسازی برای سازگاری بیشتر این سیستم با بیشتر پوسته های وردپرسی انجام گرفته است. تا اینکه Reviews را پیکربندی کنید پیامی به شما نمایش داده می‌شود تا تمام دیدگاه هایی که کاربران شما در محصولات پیشین فرستاده اند با نسخه تازه سازگار شوند. همه دیدگاه ها از بخش دیدگاه های پیشخوان وردپرس به برگه ای ویژه و جداگانه به نام comments (دیدگاه ها) در پیشخوان وردپرس جا به جا شده است.

لیست امکانات و رفع معایب افزونه تجاری Reviews (دیدگاه) برای EDD :

 1. سیستم نظرسنجی بازسازی شده
 2. سازگاری با Frontend Submissions
 3. توانایی در بستن فرستادن دیدگاه در یک دانلود خاص
 4. تخفیف به دیدگاه ها

سازگاری با Frontend Submissions

Frontend Submissions نام افزونه ای برای سیستم EDD است که فروشگاه شما را بسیار پیشرفته تر و چیزی شبیه به فروشگاه همه گیر ThemeForest می‌کند؛ با این افزونه می‌‎توانید در کنار مشتریان خود، فروشندگانی هم داشته باشید که خود فروش و کاربران ویژه ی خود را دارند! در این نسخه مشتریان می‌توانند برای فروشندگان دیگر هم بازخورد یا feedback بفرستند؛ در فهرست خرید، مشتریان با کلیک بروی یک لینک می‌توانند به فروشنده امتیاز بدهند و بازخورد خود را بفرستند. مدیران سایت هایی پیاده سازی شده با EDD می‌توانند با بخشی که در پیشخوان تنظیمات این افزونه افزوده شده است (EDD FES) بازخورد ها را ببینند.

توانایی در بستن فرستادن دیدگاه در یک دانلود خاص

در این نسخه در هنگام افزودن یک دانلود تازه این امکان را خواهید داشت تا بخش دیدگاه ها را در آن دانلود ببندید؛ با این کار از فرستادن دیدگاه های تازه خودداری می‌شود و همچنین دیدگاه های پیشین هم نمایش داده نمی‌شود.

تخفیف به دیدگاه ها

اگر نیاز را در این می‌بینید که به کسانی که دیدگاه برای محصولات شما می‌فرستند انگیزه بدید؛ بنابراین یک قابلیت به کمک شما می‌آید! در این نسخه این امکان فراهم شده تا به کسانی که برای محصولات دیدگاه می‌فرستند تخفیف بدید!

دیگر بهبود های انجام شده در این نسخه :

امکان گزینش کمینه و بیشینه شمار واژه برای فرستادن دیدگاه نمایش یک نماد در کنار نام فرستنده دیدگاه اگر فرستنده دیدگاه آن محصول را خریداری کرده باشد اکنون تنظیمات به Downloads > Settings > Extensions > Reviews جا به جا شده اند تنظیمات اجازه دادن یا ندادن به امتیاز دهی به دیدگاه ها افزوده شده است ابزارک تازه TinyMCE برای جا دادن ساده دیدگاه ها در یک برگه و یا نوشته افزوده شده است افزوده شدن کلید های parent و type به خروجی API برای جداسازی دیدگاه ها از پاسخ ها به دیدگاه Meta Box تازه ای به برگه Edit Download برای نمایش دیدگاه ها افزوده شده است مشکلات رفع شده در نسخه ۲٫۰ افزونه Easy Digital Downloads: زدودن مشکلات microdata و ظاهر HTML5 زدودن مشکل بکارگیری فضای Ram بیهوده در کوئری گرفتن از خرید های کاربر زدودن مشکل AJAX که سبب می‌شد تا برخی از امتیاز گیری ها ثبت نشوند.

 Request a Review Settings

Live Demo

Reviews 2.1.10 Changelog

2.1.10: November 15, 2018
Fix: Pending reviews were included in the average reviews calculation
Fix: In admin widget, show "There are no reviews yet" when no review present
Fix: Some email tags were not working, like {rating} and {title}
Fix: Integration with EDD All Access, previously was removing shortcode output

افزونه امتیاز دهی و ثبت نظرات فروشندگان مخصوص افزونه فروشگاه ساز آسان دیجیتال دانلود

Reviews – Easy Digital Downloads Plugin

لیست به روز رسانی

Reviews v2.1.10 – Easy Digital Downloads Plugin   98/01/27

Reviews v2.1.8 – Easy Digital Downloads Plugin     97/12/11

Reviews v2.1.7 – Easy Digital Downloads Plugin      97/05/04

Reviews v2.1.6 – Easy Digital Downloads Plugin      97/01/20

Reviews v2.1.5 – Easy Digital Downloads Plugin      96/10/15

Reviews v2.0.6 – Easy Digital Downloads Plugin     96/03/12


دیدگاه ها

 • ویژگی های افزونه Reviews در مارکت فارسی

  + فارسی سازی شده با پنل فارسی
  + باندل کامل محصول
  + به روز رسانی رایگان
  + پشتیبانی فارسی

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.

  Wellcome to . This Is new update for Reviews – Easy Digital Downloads Plugin bundle from Marketfarsi relased by asakereh with free update & support for Reviews – Easy Digital Downloads Plugin v see Reviews – Easy Digital Downloads Plugin version Changlog .
  Thank for buying from Marketfarsi website .
  Reviews
  Reviews
  آیتم های مرتبط LOGO
  M F