Wallet – Easy Digital Downloads Plugin -

Wallet – Easy Digital Downloads Plugin

Wallet – Easy Digital Downloads Plugin

مقدمه

افزونه EDD Wallet فارسی – کیف پول برای ایزی دیجیتال دانلود با بروز رسانی رایگان برای پرداخت های درون سایت

بیشتر بخوانید

افزونه EDD Wallet فارسی – کیف پول برای ایزی دیجیتال دانلود

همونطور که میدونید افزونه Easy Digital Download یک افزونه کاملا حرفه ای برای راه اندازی فروشگاه محصولات دانلودی است و افزونه های کمکی (Addonss) زیادی هم براش طراحی شده که قدرت این فروشگاه ساز رو افزایش میدن. امروز یکی دیگه از افزونه های کمکی edd یعنی افزونه کیف پول و موجودی حساب edd یا Edd Wallet رو خدمت شما ارائه میکنیم. اگر از آن دسته افرادی هستید که برای فروش فایل های خود از easy digital downloads استفاده می کنید، حتما به یک افزونه برای مدیریت کیف پول مشتریان سایتتان نیاز دارید. Edd wallet افزونه کیف پول برای Edd هست که می توانید با آن یک سیستم کیف پول برای کاربران سایت فروش فایل خود راه اندازی کنید تا بتوانند مبالغ دلخواهی را به کیف پول خود اضافه کنند ( حساب خود را شارژ کنند ) و با آن موجودی ، از سایت شما خرید کنند.   با استفاده از افزونه کیف پول و موجودی حساب edd، بخش کاربری فروشگاه خود را حرفه ای تر کنید و ویژگی جدیدی به آن اضافه کنید. با استفاده از افزونه کیف پول و موجودی حساب edd، یک بخش جدید با نام کیف پول به افزونه edd اضافه میشود و از این پس کاربران شما میتوانند یک کیف پول یا موجودی حساب در پنل کاربری خود داشته باشند و موجودی حساب خود را شارژ کنند و با استفاده از این موجودی، به خرید از سایت بپردازند. دوستان توجه داشته باشند که در نسخه ۱.۱.۴ آیتم صفحه شارژ به افزونه اضافه شده است که در عکس بالا می توانید ببینید

امکان شارژ حساب کاربری

شما می توانید از پنل مدیریت ، میزان هزینه های قابل شارژ را تعریف کنید. سپس شورت کد زیر را به یکی از برگه های سایتتان اضافه کنید.

 [edd_deposit]

حالا کاربر می تواند به راحتی وارد آن برگه شده و حساب کاربری خود را شارژ کند. در هنگام خرید اگر کاربر کیف پول خود را شارژ کرده باشد میتواند از کیف پول خود استفاده کند

امکان مدیریت کیف پول مشتری از مدیریت وردپرس

شما می توانید از بخش مشتریان ایزی دیجیتال دانلودز ، حساب کاربری مشتریان و کیف پول مشتریان را مشاهده کنید. همچنین با کلیک روی کیف پول مشتری می توانید حساب کاربری آنرا شارژ کرده و یا از حساب کاربری کاربرانتان مبالغ دلخواهی را کم کنید. ضمنا از بخش دانلود ها > پیکربندی > ایمیل ها می توانید ایمیل های ارسالی هنگام شارژ یا تسویه حساب کیف پول مشتریان را تغییر دهید و ایمیل های دلخواه خود را تایپ کنید. نکته: هنگام پرداخت ، در صورتی که موجودی کیف پول کاربر شما از مبلغ خرید فایل بیشتر باشد ، کیف پول در لیست درگاه های پرداخت نمایش داده می شود و در صورتی که موجودی کیف پول از مبلغ خرید کمتر باشد کیف پول نمایش داده نمی شود.   از مزایای استفاده از این افزونه، قابلیت تخفیف دادن به مشتری در ازای شارژ حساب است. مثلا میتوانید مشخص کنید که اگر کاربر شما، مبلغ ۱۰۰۰۰۰ تومان اکانت خود را شارژ کند، مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان به صورت هدیه یا تخفیف هم به حساب او اضافه میشود و عملا با پرداخت ۱۰۰۰۰۰ تومان، میتواند ۱۲۰۰۰۰ تومان از سایت خرید کند . با این کار علاوه بر اینکه به مشتری تخفیف میدهید و او را خوشحال میکنید، باعث میشوید تا مشتری مجبور شود خریدهای بعدی را نیز از سایت شما انجام دهد! چرا؟ چون همیشه مبلغی از موجودی حساب در پنل کاربری او باقی میماند و مشتری برای استفاده از این موجودی، قطعا خریدهای بعدی را از سایت شما انجام خواهد داد. نمونه ی شارژ موجودی حساب (Deposit) را میتوانید در مارکت هایی مثل تم فارست ببینید. این قابلیت، یکی از راه های افزایش فروش است!

امکانات افزونه EDD Wallet فارسی – کیف پول برای ایزی دیجیتال دانلود:

 1. کاربران می توانند در هر زمانی هر مبلغ دلخواهی را به حساب کاربری خود واریز کنند.
 2. می توانند با آن مبالغ شارژ شده از سایت شما خرید کنند.
 3. هنگام شارژ حساب و کم کردن هزینه از حساب کاربری آنها ، به کاربران ایمیل ارسال خواهد شد.
 4. مدیر سایت می تواند حساب کاربران را شارژ کند یا از حساب آنها کسر کند.
 5. افزونه EDD Wallet فارسی با تمامی درگاه های پرداخت ایرانی که روی سایت شما نصب باشد به خوبی کار می کند.
 6. این افزونه با تمامی درگاه های پرداخت ایرانی که روی سایت شما نصب باشد به خوبی کار می کند.
 7. همچنین با افزونه بازاریابی وردپرس AffiliateWP سازگاری کامل دارد. یعنی پورسانت کاربران را می توانید به کیف پول آنها منتقل کنید.

افزونه EDD Wallet فارسی

اگر از آن دسته افرادی هستید که برای فروش فایل های خود از easy digital downloads استفاده می کنید، حتما به یک افزونه برای مدیریت کیف پول مشتریان سایتتان نیاز دارید. Edd wallet افزونه کیف پول برای Edd هست که می توانید با آن یک سیستم کیف پول برای کاربران سایت فروش فایل خود راه اندازی کنید تا بتوانند مبالغ دلخواهی را به کیف پول خود اضافه کنند ( حساب خود را شارژ کنند ) و با آن موجودی ، از سایت شما خرید کنند.

امکانات افزونه Edd wallet فارسی:


 

امکان شارژ حساب کاربری

  شما می توانید از پنل مدیریت ، میزان هزینه های قابل شارژ را تعریف کنید. سپس شورت کد زیر را به یکی از برگه های سایتتان اضافه کنید.

امکان مدیریت کیف پول مشتری از مدیریت وردپرس

مدیریت حساب مشتریان شما می توانید از بخش مشتریان ایزی دیجیتال دانلودز ، حساب کاربری مشتریان و کیف پول مشتریان را مشاهده کنید. همچنین با کلیک روی کیف پول مشتری می توانید حساب کاربری آنرا شارژ کرده و یا از حساب کاربری کاربرانتان مبالغ دلخواهی را کم کنید. ضمنا از بخش دانلود ها > پیکربندی > ایمیل ها می توانید ایمیل های ارسالی هنگام شارژ یا تسویه حساب کیف پول مشتریان را تغییر دهید و ایمیل های دلخواه خود را تایپ کنید. نکته: هنگام پرداخت ، در صورتی که موجودی کیف پول کاربر شما از مبلغ خرید فایل بیشتر باشد ، کیف پول در لیست درگاه های پرداخت نمایش داده می شود و در صورتی که موجودی کیف پول از مبلغ خرید کمتر باشد کیف پول نمایش داده نمی شود. افزونه فارسی کیف پول برای EDD بعد از نصب و فعال سازی افزونه، در قسمت تنظیمان EDD، در قسمت درگاه های پرداخت، گزینه جدیدی برای تنظیمات کیف پول انجام می شود. توجه داشته باشید برای استفاده از این افزونه، ساختار سایت شما باید طوری باشد که کاربر برای خرید، باید در سایت حساب کاربری داشته باشد.

Wallet تغییرات به روز رسانی

Version 1.1.4, January 20, 2017

Fix: Integration with Conditional Gateways

Version 1.1.3, November 14, 2016

Fix: Fatal error in admin-ajax.php if Easy Digital Downloads is not active

Version 1.1.2, January 21, 2016

Added: Support for Conditional Gateways
Updated: Migrated to new EDD Settings API
Updated: Codebase cleanup

Version 1.1.1, December 22, 2015

Added option to allow custom deposit amounts

Version 1.1, December 11, 2015

Fix: Wallet balance not shown in customers table
Fix: Incorrect array index when creating purchase summary
Fix: "Selected gateway is not active" error message
New: Added new Wallet widget to show current balance to logged in users

افزونه EDD Wallet فارسی – کیف پول برای ایزی دیجیتال دانلود با بروز رسانی رایگان برای پرداخت های درون سایت

Wallet – Easy Digital Downloads Plugin

Wallet – Easy Digital Downloads Plugin Version 1.1.4    1396/06/21


دیدگاه ها

 • ویژگی های افزونه Wallet در مارکت فارسی

  + فارسی سازی شده با پنل فارسی
  + به روز رسانی رایگان
  + پشتیبانی فارسی

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.

  Wellcome to . This Is new update for Wallet – Easy Digital Downloads Plugin bundle from Marketfarsi relased by asakereh with free update & support for Wallet – Easy Digital Downloads Plugin v see Wallet – Easy Digital Downloads Plugin version Changlog .
  Thank for buying from Marketfarsi website .
  Wallet – Easy Digital Downloads Plugin
  Wallet – Easy Digital Downloads Plugin
  آیتم های مرتبط LOGO
  M F