Webkul WooCommerce Multi Vendor Marketplace Plugin -

Webkul WooCommerce Multi Vendor Marketplace Plugin

پلاگین مارکت پلایس چند فروشندگی ووکامرس وبکال فارسی و راستچین با فونت های ایرانی

مقدمه

پلاگین مارکت پلایس چند فروشندگی ووکامرس برای فروش و مدیریت فروشگاه وردپرس

بیشتر بخوانید

افزونه وردپرس وبکال چند فروشنده ووکامرس ، فروشگاه تجارت الکترونیکی شما را به یک بازار کاملاً کاربردی تبدیل می کند که دارای چندین فروشنده با مشخصات فروشنده جداگانه است و به فروشندگان قابلیت افزودن محصولات از پنل فروشنده را می دهد. با استفاده از این افزونه فروشنده می تواند اطلاعات نمایه خود را مشاهده و ویرایش کند.

WordPress WooCommerce Multi Vendor Marketplace Plugin - 6

  می توانید لیست محصولات خود را مشاهده کرده و محصولات را از آن جستجو ، ویرایش یا حذف کند. فروشنده می تواند پرونده معاملات و نمودارهای فروش خود را در داشبورد خود مشاهده کند. او می تواند سابقه سفارشات خود را برای همه سفارشات مشاهده کند ، رمز عبور خود را تغییر دهد و حتی از مدیر سوالات خود را بپرسد.

WordPress WooCommerce Multi Vendor Marketplace Plugin - 7سرپرست همچنین می تواند لیست محصولات ، لیست فروشندگان ، کمیسیون ها و تنظیمات را مدیریت کند. سرپرست می تواند محصولات را ویرایش یا حذف کند ، فروشندگان را به محصولات تأیید ، رد یا تأیید کند ، تعرفه جداگانه ای برای فروشندگان مختلف تعیین کند و می تواند تنظیمات مانند انتشار خودکار محصول و مجوزهای تأیید خودکار فروشنده را تغییر دهد.

WordPress WooCommerce Multi Vendor Marketplace Plugin - 8
WordPress WooCommerce Multi Vendor Marketplace Plugin - 9
WordPress WooCommerce Multi Vendor Marketplace Plugin - 10
 • همه انواع محصول پشتیبانی می شود -

فروشندگان می توانند همه انواع محصول ووکامرس پیش فرض را اضافه کنند.

 • بررسی و رتبه بندی فروشنده -

مشتری و می تواند نظر و رتبه بندی را به فروشنده بدهد. این ویژگی باعث باور فروشنده می شود. مشتریان محصولاتی را از فروشندگانی خریداری می کنند که کیفیت خوب کالا و خدمات حمل و نقل را ارائه می دهند. 


سابقه سفارش و مدیریت سفارش یکی از ویژگی های ضروری برای هر بازار پایدار است ، WooCommerce Multivendor Marketplace شامل مدیریت سفارش است به این معنی که فروشنده می تواند سفارش را مدیریت کند و می تواند فاکتور را تولید کند.

 • سازگار با افزونه ها

سازگار با WPML-
افزونه WooCommerce Multi Vendor Marketplace Marketplace در حال حاضر با WPML (افزونه چند زبانه وردپرس) سازگار است.

سازگار با Woostify-
افزونه وردپرس WooCommerce Multi Vendor Marketplace به طور کامل با موضوع woostify سازگار است.

WordPress WooCommerce Multi Vendor Marketplace Plugin - 11
 • مشخصات فروشنده جداگانه

هر فروشنده مشخصات فروشنده جداگانه خود را خواهد داشت. هنگامی که سایت وردپرس خود را با استفاده از WooCommerce Marketplace راه اندازی کردید ، می توانید پیش بروید و به افراد ثبت نام کننده در سایت این امکان را بدهید که به عنوان فروشنده یا فروشنده ثبت نام کنند. این یک نمایه جداگانه است که توسط فروشنده مدیریت می شود. و این یک ویژگی بسیار مهم در بازار B2C است.

 • مدیریت حمل و نقل

اکنون فروشندگان بازار می توانند حمل و نقل خود را از پنل حساب خود مدیریت کنند. فروشندگان می توانند به راحتی مناطق حمل و نقل جدید را راه اندازی کرده و روش های حمل و نقل را برای این مناطق اضافه کنند.

 • محصول براساس ویژگی

خریداران با استفاده از محصول بر اساس ویژگی می توانند نام فروشنده را در صفحه محصول مشاهده کنند. همچنین ، مشتری می تواند با کلیک بر روی نام فروشنده در صفحه محصول ، صفحه مشخصات فروشنده را بررسی کند.

سوال را از سرپرست بپرسید - فروشنده می تواند با پرسیدن سوالی از سرپرست ، از مدیر سوال کند. این ویژگی به فروشندگان اجازه می دهد در صورت گیر افتادن در جایی از مدیر درخواست کنند. مدیر می تواند سوالات فروشندگان را با ارائه پاسخ مناسب حل کند.

 • مدیریت سفارش


فروشندگان می توانند کلیه سفارشات خود را با آدرس صورتحساب و ارسال مشتریان مشاهده کنند.

 • فروشنده مورد علاقه

مشتری/خریدار می تواند هر فروشنده/عرضه کننده بازار را به عنوان فروشنده مورد علاقه مشخص کند. یک مشتری می تواند همه فروشندگان دلخواه مشخص شده را در پنل حساب خود مشاهده کند. فروشنده همچنین می تواند پیروان خود را ببیند و می تواند یک پیام سفارشی برای آنها ارسال کند.

WordPress WooCommerce Multi Vendor Marketplace Plugin - 12
 • مدیریت کمیسیون انعطاف پذیر

مدیر می تواند برای فروشندگان کمیسیون تعیین کند. مدیر می تواند کمیسیون را به صورت جهانی برای همه فروشندگان تعیین کند. اما دارای یک ویژگی است که می تواند کمیسیون های مختلف را برای فروشندگان مختلف تعیین کند. این یک ویژگی بسیار مفید است ، اکنون مدیر می تواند درصد کمیسیون را برای فروشندگانی که فروش آنها بسیار خوب است کاهش دهد.

 • تنظیم تأیید خودکار برای فروشندگان

سرپرست می تواند روی تأیید خودکار فروشندگان تنظیم کند. با این ویژگی ، فروشنده جدیدی که می خواهد به بازار بپیوندد به صورت خودکار تأیید می شود.

 • تنظیم تأیید خودکار برای محصولات فروشندگان

سرپرست می تواند تنظیم خودکار را انجام دهد تا فروشندگان بتوانند محصولات خود را منتشر کنند. در حال حاضر نیازی به تأیید هر محصول اضافه شده توسط فروشنده نیست. محصولات به صورت خودکار در بازار منتشر می شوند.

 • تأیید/رد محصول فروشنده یا فروشنده

مدیر قادر خواهد بود هر فروشنده یا هر محصول فروشنده را تأیید یا رد کند. اگر فروشنده ای وجود داشته باشد که درگیر فعالیت های کلاهبرداری بوده یا خدمات وی در حد بازار نیست ، مدیر می تواند آن فروشنده را تأیید نکند. حتی اگر مدیر تقلبی باشد یا قیمت آن مناسب نباشد ، مدیر سایت می تواند آن را رد کند.

 • سرپرست می تواند مشتری فعلی را به فروشنده تبدیل کند 

مدیر می تواند از پنل مدیریت مشتری به فروشنده بسازد. در حال حاضر هیچ الزامی برای منتظر ماندن درخواست کاربر برای فروشنده بازار وجود ندارد. مشتری نیز می تواند فروشنده شود. مدیر فقط می تواند نقش مشتری را به فروشنده به روز کند.

 • واگذاری یک محصول به هر فروشنده

مدیر می تواند هر محصول را به هر فروشنده ای در صورت نیاز اختصاص دهد. این ویژگی به تنظیم سریع حساب فروشنده کمک می کند.

WordPress WooCommerce Multi Vendor Marketplace Plugin - 14
WordPress WooCommerce Multi Vendor Marketplace Plugin - 15
WordPress WooCommerce Multi Vendor Marketplace Plugin - 16

آموزش تصویری

WordPress WooCommerce Multi Vendor Marketplace Plugin - 21

فروش خود را از امروز با وردپرس Marketplace شروع کنید

با استفاده از این افزونه هرکسی می خواهد درآمد اضافی آنلاین ایجاد کند . بهترین قسمت این است که برای راه اندازی آن نیازی به دانش فنی نیست. توسعه دهندگان کار خوبی را انجام داده اند که راه اندازی را حتی برای مبتدیان بسیار آسان کرده است.

افزونه وبکال تا زمانی که با پلتفرم پیش فرض ووکامرس به خوبی کار کند ، با تمام قالب های دیگر کاملاً سازگار است. 

1.0

شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.

Wellcome to Webkul Multi Vendor Marketplace . This Is new update for Webkul WooCommerce Multi Vendor Marketplace Plugin bundle from Marketfarsi relased by asakereh with free update & support for Webkul WooCommerce Multi Vendor Marketplace Plugin v1.0 see Webkul WooCommerce Multi Vendor Marketplace Plugin version 1.0 Changlog .
Thank for buying from Marketfarsi website .
آیتم های مرتبط LOGO
M F