WooCommerce Subscriptions -

WooCommerce Subscriptions

افزونه فارسی و راستچین عضویت فروشگاه ساز ووکامرس وردپرس برای دانلود محصولات دیجیتالی با  آپدیت رایگان

WooCommerce Subscriptions

مقدمه

افزونه عضویت برای دانلود و فروش با تنظیمات دلخواه برای فروشگاه ساز WooCommerce وردپرس

بیشتر بخوانید

WooCommerce Subscriptions افزونه فروشگاه ساز WooCommerce وردپرس با کلیه درگاههای ایرانی مانند زرین پال ، بانک ملت و درگاه های واسط ... قابل نصب و عضو گیری است.

WooCommerce Subscriptions

Subscriptions افزونه فروشگاه ساز WooCommerce وردپرس است که میتوانید برای سایت خود با پرداخت مبلغ عضوگیری نمایید همچنین دانلود ها و دریافت فایل و ... را بر اساس مدت زمان معینی مشخص نمایید و کاربران با عضویت های مثلا یک ماهه میتوانند به مدت یک ماه فایل را رایگان و یا با تخفیف دریافت نمایید.

همچنین امکان گذاشتن دوره های دریافت آزمایشی ، ارتقا نوع عضویت کاربر تمدید و تعریف پلان های اشتراکی اعضا را مدیریت نمایید این افزونه با درگا ه های ایرانی هم سازگار است.

 

ویژگی های اشتراک WooCommerce

آزمایش های رایگان و هزینه ثبت نام

WooCommerce Subscriptions

مبلغ اولیه را برای پرداخت هزینه های تنظیم مشتری به حساب خود شارژ کنید ، یا به مشتریان اجازه دهید قبل از خرید ، با افزودن هزینه ثبت نام و آزمایش های رایگان به هر یک از محصولات اشتراک ، سعی کنند.

مدیریت اشتراک

WooCommerce Subscriptions

صاحبان فروشگاه از طریق WooCommerce> ویرایش اشتراک اشتراک مدیریت ، مدیریت اشتراک کامل را به دست می آورند . می توانید اشتراک را به حالت تعلیق در آورید یا آن را لغو کنید ، مدت زمان محاکمه را تغییر دهید ، اقلام ، حمل و نقل ، هزینه یا مالیات را به اشتراک اضافه کنید یا کل تکراری را برای پرداختهای آینده تغییر دهید.

پرداخت های هماهنگ

اشتراک-انگشت شست @ 2x

اگر فقط می خواهید در روزهای خاصی از ماه کشتی بفرستید یا کلیه مشتریان را با مدت عضویت سالانه یکسان کنید ، می توانید با ویژگی هماهنگ سازی تجدید WooCommerce Subscribtions . شما حتی می توانید اولین پرداخت یک خرید اشتراک هماهنگ شده را مساعد کنید.

گزینه های انعطاف پذیر محصول

WooCommerce Subscriptions

هنگام ایجاد یک محصول اشتراکی ، می توانید این محصول را بارگیری ، مجازی یا فیزیکی داشته باشید ، هزینه های تمدید را هفتگی ، ماهانه یا سالانه شارژ کنید ، محصول را به یک مشتری محدود کنید و حتی حمل و نقل را فقط به سفارش اولیه شارژ کنید.

کوپن های اشتراک

WooCommerce Subscriptions

به مشتریان خود تخفیف در پرداخت ماهانه خود یا فقط هزینه ثبت نام را ارائه دهید. اشتراک ها شامل کوپن های تخفیفی مکرر و کوپن های هزینه ثبت نام است .

اشتراک های متغیر

WooCommerce Subscriptions

محصولات اشتراکی متغیر را ایجاد کنید و به مشتریان خود اجازه دهید مشترکانی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای آنها باشد. حتی می توانید به مشتریان اجازه دهید برنامه صورتحساب خود را انتخاب کنند .

مدیریت حساب مشترک

WooCommerce Subscriptions

مشتریان شما همچنین می توانند اشتراک های خود را مدیریت کنند. با استفاده از صفحه حساب من> مشاهده اشتراک ، مشترکین می توانند اشتراک را به حالت تعلیق درآورده و یا لغو کنند ، آدرس حمل و نقل یا روش پرداخت را برای تمدیدهای آینده تغییر دهند و اشتراک خود را ارتقا یا پایین آورند.

ارتقاء / پایین آمدن

WooCommerce Subscriptions

به مشتریان اجازه دهید تا محصولات مشترک اشتراک های مختلف را ارتقا ، کاهش یا درجه متقاطع داشته باشند. 

همچنین با استفاده از گزینه های تعیین امتیاز انعطاف پذیر برای مبلغ تکراری ، هزینه ثبت نام و طول ، می توانید هزینه های تغییر به یک کالای مشترک جدید را نیز متناسب با نیاز فروشگاه خود تنظیم کنید.

4.0.1

دیدگاه ها

 • ویژگی WooCommerce Subscriptions

  + افزونه فارسی
  + قویترین پلاگین دانلود با اشتراک
  + پشتیبانی از تیم سازنده هووکامرس

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.

  Wellcome to WooCommerce Subscriptions . This Is new update for WooCommerce Subscriptions bundle from Marketfarsi relased by asakereh with free update & support for WooCommerce Subscriptions v4.0.1 see WooCommerce Subscriptions version 4.0.1 Changlog .
  Thank for buying from Marketfarsi website .
  WooCommerce Subscriptions
  آیتم های مرتبط LOGO
  M F