Wordfence Security Premium -

Wordfence Security Premium

نسخه پریمیوم وردفنس سیکورتی با بیشترین دانلود از مخزن وردپرس با آپدیت رایگان و فارسی سازی اختصاصی

مقدمه

افزونه امنیت وردپرس Wordfence Security Premium نسخه پریمیوم وردفنس سیکورتی

بیشتر بخوانید

Wordfence Security Premium محبوب ترین نرم افزار امنیتی وردپرس در جهان است.  ارائه شده توسط فایروال پایان ناپذیر از بروز رسانی  است. بهترین اسکنر را در وب ارائه می دهد. لیست طولانی از ویژگی های دیگر مانند مسدود کردن کشور، احراز هویت  و حسابرسی رمز عبور Wordfence بهترین و جامع ترین راه حل امنیتی برای وردپرس است.

از همان ابتدا تلاش های توسعه ما همیشه روی عملکرد بر روی فرم متمرکز شده است. این نرم افزار به سرعت در حال نوآوری برای سالهاست، وظیفه فوق العاده ای برای حفاظت از وب سایت های وردپرس است، اما این نیز بسیار پیچیده است. تابستان گذشته ما تصمیم گرفتیم وقت آن باشد که یک سرمایه گذاری بزرگ در تجربه کاربر انجام دهیم و Wordfence را نه تنها بهترین نرم افزار امنیتی موجود، بلکه همچنین بصری و فوق العاده آسان برای استفاده از آن کنیم.

نکته قابل ذکر اینست که این افزونه تا بحال بیشترین دانلود را در بین افزونه های رایگان افزایش امنیت وردپرس داشته. با این افزونه می توانید امنیت سایت وردپرسی خود را تا 99 درصد تضمین کنید.

"نمایی
"نمایی

مرور کلی تغییرات در Wordfence 7

هدف ما با Wordfence 7 ساده بود: Wordfence بصری و آسان برای استفاده از همه کاربران است.

آسان برای تازه کار برای درک و پیکربندی بدون از بین بردن هر گونه قابلیت از کاربران پیشرفته تر شده است.

برای رسیدن به آن، ما تغییرات سطح بالا زیر را انجام دادیم:

 • به روز رسانی چارچوب طراحی ما برای استفاده از استانداردهای رابط مدرن
 • بیشتر بر ویژگی های اصلی Wordfence تمرکز، مانند فایروال و اسکن، و کمتر در مورد هر چیز دیگری
 • صفحه «گزینه ها» حذف شده و بخش های گزینه برای هر ویژگی اضافه شده است
 • شاخص های وضعیت ویژگی برای ویژگی های اصلی اضافه شده است
 • یک صفحه راهنما با لینک به گزینه های اسناد و پشتیبانی اضافه شده است

چارچوب طراحی

بر اساس الگوهای و روند UI / UX فعلی، ما یک چارچوب را با استفاده از روش های استاندارد رابط و تجربه ایجاد کرده ایم. صفحه داشبورد و ویژگی ها وضعیت پیکربندی، هشدار و گزارش را ارائه می دهند.

صفحه نمایش پیکربندی دقیق به راحتی قابل دسترسی با لینک های مرتبط در سراسر تجربه است. خلاصه وضعیت تعاملی است، هدایت کاربر به طور مستقیم به فرصت های سخت شدن امنیتی و دادن اطلاعات در زمان واقعی در مورد تاثیر هر گونه تغییر شما ایجاد می کنید. نرم افزار نتیجه قابل کشف، قابل دسترسی و کاربر پسند است.

ویژگی نسخه جدید

یکی از اهداف ما با Wordfence 7 این است که فرصت های سخت افزاری امنیتی را به کاربران در یک روش ساده و بصری ارائه دهیم. با توجه به آن، ما در حال معرفی حلقه های وضعیت هستند . آنها یک خلاصه وضعیت وضعیت برای هر ویژگی ارائه می کنند. با کشیدن بیش از دایره وضعیت، شما یک popover را نمایش می دهید که جزئیات لیستی از مواردی را که می توانید برای بهبود درصد نشان داده شده، انجام دهید. همه popovers شامل لینک به مستندات دقیق است.

ما همچنین محافل وضعیت را در صفحه گزینه های اسکن و فایروال قرار می دهیم، به شما در بازخورد فوری خود هنگامی که موقعیت امنیتی خود را بهبود می بخشید، می پردازید.

در اینجا یک مثال از حلقه های وضعیت در صفحه اسکن جدید در عمل وجود دارد:

Wordfence Security Premium

داشبورد ساده

نسخه جدید داشبورد شبیه همان چیزی است که ما در Wordfence 7 اضافه کردیم، اما در حال حاضر کمتر مشغول و حتی مفیدتر است. ما بخش های وضعیت ویژگی برای فایروال، اسکن و Wordfence Premium اضافه کردیم. هنوز اطلاعیه ها در اینجا پیدا خواهید کرد، که عمدتا براساس نتایج اسکن شده است. گزینه های جهانی برای این افزونه اکنون از طریق لینک در این صفحه قابل دسترسی هستند (بیشتر در مورد گزینه های صفحه گزینه های ما بعدا).

در نهایت، ما بسیاری از نمودارها را از این صفحه حذف کردیم، فقط یک سطح خلاصه فایروال و یک نمودار حملات در شبکه Wordfence را ترک کردیم.

Wordfence Security Premium

بخش های گزینه های جدید

قبل از Wordfence 7، اکثر گزینه های پیکربندی Wordfence در یک صفحه واحد قرار داشتند. در حالی که برخی از مزایای این رویکرد وجود دارد، متوجه شدیم که اکثر کاربران ما هرگز ویژگی های و گزینه های بسیاری را کشف نمی کنند.

با Wordfence 7، شما در حال حاضر یک لینک گزینه در تمام صفحات ویژگی های اصلی پیدا کنید. گزینه های جهانی اکنون از طریق لینک در صفحه داشبورد قابل دسترسی هستند. تمام گزینه های لینک را می توان در کنار یک آیکون دنده خاکستری یافت.

راهنما صفحه

ما می دانیم که امنیت یک موضوع پیچیده است و پیکربندی Wordfence می تواند برای کاربران کمتر فنی، به ویژه برخی از پیکربندی های میزبان عجیب و غریب که گاهی اوقات با آن مواجه می شوند، چالش برانگیز باشد.

در تلاش برای پیدا کردن اسناد و مدارک و یا پشتیبانی شما لازم است، ما یک صفحه راهنما به افزونه اضافه کردیم. این شامل پیوند به اسناد ما توسط ویژگی سازماندهی شده است، همراه با پیوندهای به مقالات کمک محبوب ترین ما. لینک به گزینه های رایگان و حق بیمه ما نیز در دسترس هستند، و شما لینک به بخش کمک جدید در سراسر پلاگین پیدا کنید.

علاوه بر این پروژه، ما همچنین مستندات ما را برای محصول به طور کامل اصلاح کردیم . اسناد قدیمی ما هنوز برای مدت زمان طولانی در دسترس هستند، اما ما دیگر آن را به روز رسانی نمی کنیم.

رابط فایروال جدید

رابط فایروال به طور قابل توجهی تغییر کرده است. صفحه اصلی فایروال در حال حاضر شامل چهار حلقه وضعیت است، ارائه یک نمای کلی از وضعیت پیکربندی سایت شما در بالای صفحه. تمام گزینه های مربوط به فایروال در حال حاضر از طریق پیوند گزینه در این صفحه قابل دسترسی است. تمام گزارش های مرتبط با فایروال اکنون در اینجا نیز موجود است.

مسدود کردن و محدود کردن امتیاز نیز از طریق لینک در این صفحه موجود است.

Wordfence Security Premium

رابط اسکن جدید

ما واقعا در مورد رابط اسکن جدید هیجان زده هستیم. این کار به طور فوق العاده کاربردی، بسیار قابل استفاده و زیبا در همان زمان است. در بالای صفحه، حلقههای وضعیت را پیدا خواهید کرد، وضعیت وضعیت پیکربندی فعلی را خلاصه کنید. در زیر آن، دکمه "شروع جدید اسکن" را همراه با لینک ها به راهنما و گزینه ها پیدا خواهید کرد.

منطقه Scan Options اکنون جایی است که شما اسکن برنامه ریزی شده را تنظیم می کنید. بخش خلاصه اسکن ما را حذف کردیم و با یک نوار خلاصه وضعیت جدید جایگزین کردیم و نمایشگر آنچه که اسکنر در حال کار است را نشان می دهد.

فعالیت Detail Scan در حال حاضر به طور پیش فرض پنهان است، اما شما می توانید آن را با کلیک کردن بر روی لینک نمایش نمایش در بالای جدول نتایج نشان می دهد.

جدول یافته های اسکن شده به صورت پیش فرض تغییر یافته است تا یک نمای کلی از هر یافته را نشان دهد. شما می توانید جزئیات یافته ها را مشاهده کرده و روی آن کلیک نمائید.

ما همچنین آمار را به بالای جدول اضافه کردیم که خلاصه ای از آنچه اسکنر آخرین دفعه را در بر داشت، اضافه کرد.

Wordfence Security Premium

به روز رسانی های دیگر

مسدود کردن رابط دوباره طراحی شده است. ویژگی های مسدود کننده IP، کشور و سفارشی همه ترکیب شده اند، و اکنون برای هر یک از قوانین مسدود شده ای که ایجاد می کنید، گزارش های بلوک شمارشی موجود است. شما هم اکنون می توانید مدیریت و کنترل اثربخشی قوانین مسدود در یک مکان.

Wordfence Security Premium

تشخیص صفحه تا به طور کامل دوباره طراحی. تمام بخش های تشخیصی در حال حاضر قابل انعطاف هستند و به طور پیش فرض فروپاشیده شده اند تا بتوانند آنچه را که دنبال می کنید پیدا کنید.

ما تور محصول را با یک راهنمای جدید جایگزین کردیم که هنگام دسترسی به هر منطقه افزونه دسترسی پیدا می کند. ما این قابلیت جدید را هنگامی که ویژگی های جدیدی را ارائه می دهیم که نیازمند توضیحات عمیق تر، از جمله راه اندازی Wordfence 7 است، استفاده می کنیم.

Wordfence Security Premium

ترافیک زنده به طور کامل طراحی شده است. جدول ترافیکی در حال حاضر اطلاعات خلاصه برای هر مشاهدات را نشان می دهد. شما می توانید اطلاعات دقیق تر را با کلیک بر روی نماد "مشاهده" مشاهده کنید. در حال مشاهده اطلاعات whisis و دیدن ترافیک اخیر در popover زیبا ارائه شده است.

Wordfence Security Premium

Wordfence همیشه دارای یک فیلتر اسپم دیدگاه عالی است . متأسفانه در صفحه گزینه ها دفن شد و به دو بخش مختلف تقسیم شد. در Wordfence 7، در حال حاضر دارای صفحه شخصی خود در بخش ابزار است که در حال حاضر شامل گزارش اولیه است.

Wordfence Security Premium

فایروال وردپرس

فایروال این افزونه با شناسایی ترافیک های مخرب از هک شدن سایت وردپرسی شما جلوگیری خواهد کرد. خوراک دفاعی این افزونه بصورت خودکار قوانین فایروال سایت شما را تغییر می دهند و یک جورهایی می توان گفت اینکار شبیه آپدیت شدن آنتی ویروس سیستم شما بصورت خودکار هست. :)

افزایش امنیت فرم ورود سایت شما

می توانید با استفاده از افزونه افزایش امنیت وردپرس به راحتی کاربران خود را مجبور کنید تا رمز عبور قوی تری برای اکانت خودشان انتخاب کنند تا امنیت حساب های کاربری سایتتان افزایش پیدا کند. همچنین می توانید میزان قوی بودن رمز عبور حساب ها را چک کنید.

و در کنار این موضوع با روش ها و ابزار مختلف افزونه می توانید brute force attack ها را مسدود کنید تا ضریب امنیتی وردپرس شما افزایش یابد.

یک آنتی ویروس و اسکنر قوی برای وردپرس

توسط ابزار scanner این افزونه می توانید وردپرس خود را اسکن کرده و ویروس ها و تروجان های سایتتان را پیدا کنید.

تا بحال 44000 نوع بدافزار توسط این افزونه کشف و حذف شده و همچنین تعداد زیادی حفره امنیتی نظیر C99, R57, RootShell, Crystal Shell, Matamu, Cybershell, W4cking, Sniper, Predator, Jackal, Phantasma, GFS, Dive, Dx را با wordfence اسکن و حذف کرده اند.

پس با این افزونه می توانید تروجان ها ، بد افزار و ویروس های سایتتان را پیدا کرده و اقدام به حذف آنها کنید.

امکان مانیتورینگ سایت شما

با wordfence می توانید سایت خود را برای مشاهده ترافیک و امنیت دی ان اس ها بصورت real-time مانیتور کنید و بررسی های لازم را برای اعمال تغییرات در دی ان اس ها و فضای موجود روی دیسک هاست خود انجام دهید.

Wordfence Security Premium

تامین امنیت سایت های وردپرس مولتی یوزر (بلاگدهی های وردپرسی)

با نصب افزونه افزایش امنیت وردپرس wordfence security بر روی وردپرس چند کاربره یا multiuser می توانید امنیت تمامی سایت های زیر مجموعه را تامین کنید.

اگر دنبال افزونه ایی هستید تا بدون نگرانی از حملات و بوتال فورس سایت وردپرس شما حتی در روی ضعیف ترین هاست ها به شکل قدرتمند فعالیت نمایید و هسته وردپرس شما عاری از فایل های مخرب و تزریقی آلوده باشد افزونه به روز شده و پریمیوم وردفنس سیکورتی یکی از بهترین گزینه های موجود است.

ما در مارکت فارسی دقایقی پس از انتشار نسخه جدید آن را آپلود و بروز رسانی خواهیم کرد باورتان نمی شود فقط کافیست نسخه جدیدی منتشر شود تا صفحه این افزونه آپدیت و نسخه جدید برای شما در سایت گذاشته شود.

توجه نسخه موجود برای کاربران که نسخه های قبلی را دارند به صورت اتوماتیک از پنل وردپرس قابل ارتقا است بدون نیاز به دانلود مجدد نسخه جدید و کاربران که تازه این ورژن را دریافت می کنند فقط کافی از پنل مارکت فارسی آن را دریافت نمایند و در صورت انتشار نسخه جدید می توانند آن را به صورت مستقیم از پنل وردپرس به صورت اورجینال به روز رسانی نمایید ( نکته برای نصب بروی چندین سایت حتما از نسخه به روز شده ما از پنل مارکت فارسی آن را دریافت نمایید تا مشکل اکتیو شدن و به روز رسانی نداشته باشید ).

7.5.10

دیدگاه ها

 • عدم بروزرسانی

  سلام

  نصب و فعالسازی بصورت کامل انجام شد اما بروزرسانی انجام نمیشه ، اطمینان دارم که نحوه نصب و فعال سازیم دقیقا طبق راهنما بوده ، لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

  • سلام لطفا بیشتر توضیح دهید . ارور میده ؟ چون بعد از گفته شما بنده روی یک سایت دیگه تست کردم همین نسخه که دو نگارش قبل بود مستقیم بروز رسانی کردم مشکلی نداشت – می توانید بدون افزونه های دیگر تست کنید (همه به جز wordfence غیرفعال) هستند – برخی تداخل با افزونه ها هم ناشی از هاست است.

   1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

   به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

   آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • چطور اکتیو کنم؟!

  سلام
  این افزونه رو خریدم ولی اصلا اکتیو نمیشه!
  راهنماتون هم خیلی سرکاریه!
  چرا درست توضیح نمیدین چطور باید اکتیوش کرد؟
  کدوم یکیو باید نصب کنم؟!
  لطفا درست آموزش بدین

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

  • با سلام . قبل از نصب و فعال سازی فایل های راهنمای فارسی که درون فولد هستند را مطالعه مشاهده کنید ؛ ( آخرین نسخه را دانلود نمایید) ابتدا کلیه ورژن های قبلی که نصب کردید کاملا پاک کنید؛ سپس مانند راهنما نصب و فعالسای کنید سپس به آخرین نسخه بروز رسانی کنید.

   1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

   به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

   آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • اعتبار این افزونه

  سلام ما چطور میتونیم به این پلاگینی که شما با این قیمت ارایه میدهید اطمینان کنیم؟ در جالی که در سایت اصلی این پلاگین رقمی معادل 100 دلار زده؟
  واقعا این نسخه نال هست؟ قطعا اوریجینال که نیست. با توجه به نکته ای که عرض کردم. وگرنه شما که از خود منبع که نمیتوتنید ارزانتر بدید>
  لطفا این دیدگاه روپاسخ دهید.
  و به طور کل چند نفر ای افزونه از سایت شما خرید کردند و موفق به استفاده صحیح و بی عیب و نقص شدند؟
  ممنون که پساخ می دهید.

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

  • سلام نسخه اورجینال است و شما بعد از انتشار نسخه جدید با اپدیت آن از منبع اصلی متوجه می شوید چون شما با لاینسنس اصلی دارید با برنامه کار میکنید .سایت های زیادی دارند از افزونه ما که یکی از پرفروش ترین افزونه های امنیتی است استفاده می کنند.

   1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

   به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

   آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

   • ممنون از شما. اما شما دقیقا پاسخ سوالاتم ندادید تا من به طور کامل قانع بشم. علت ارزانی بیش از اندازه از شما جویا شدم که چطور از خود سایت اوریجینال، قیمتهای شما انقدر ارزان هست؟واقعا جای تعجب دارد. و مورد دوم میشه نام چند نمونه از سایتها و مشتریان خودتون که دارند از این پلاکین شما استفاده میکنند و راضی هم هستند لطفا نام ببرید؟

    1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

    به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

    آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

    • بله ببینید سازنده طبیعتا اگه محصولی رو برای فروش بگذاره که قابلیت نصب بروی چند سایت (لایسنس چند سایته)داشته باشد برای هر یک خریدار قیمت مثلا دو میلیونی درخواست می کند اما ما محصول رو به قیمت های کمتر برای چندین خریدار نسخه ارائه می دهیم. (سایت کاربران رو ثبت نمی کنیم فقط نام کاربر چند نفر هم در دیدگاه همین محصول خریداری کرده اند و دارند استفاده می کنند)

     1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

     به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

     آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

     • یعنی میخام بدونم گه شما این نسخه با لایسنس به افراد میفروشید؟
      و اینکه میتونم بپرسم ایا شما این نسخه اوریجینال از سایت مرجع به همون قیمت دلاری خریداری کردید یا اینکه نه؟ این نسخه تنها ترجمه شده شما هست و در دسترس همه افراد کدنویس از جمله شما قرار داره؟ ممنون میشم اگر صادقانه بیان کنید.
      در یک فروشگاه ایرانی فروش قالب و افزونه که معروف هم هست صراحتا اعلام کرده که هیچ محصولی از انها دارای لایسنس نیست. که خب این خیال افرادی مثل ما رو راحت میکنه که بدونند چه کاره اند. بنابراین اگر شما هم این مورد صراحتا بیان کنید خیلی به افرادی مثل من کمک میکنید.
      سپاس فراوان

      1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

      به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

      آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

     • سلام ببینید شما اگر یک محصول بخرید که از سایت اصلی قابلیت بروز رسانی را دارد طبیعتا اورجینال است. ( خیر این محصول بدون فایل ترجمه است یعنی سازنده آن فایل ترجمه نساخته تا ما ترجمش کنیم) شما فقط بار اول این محصول رو خریداری میکنید و پس از نصب بروی سایت شما لایسنس پریمیوم که از بخش Wordfence و All Options عبارت License Status: Premium License Active باید فعال شود (از این بخش لایسنسن شما قابل مشاهده است)سپس برای بروز رسانی حتی لازم نیست دوباره به سایت ما مراجعه نمایید و پس از انتشار نسخه جدید از سایت سازنده در همان لحظه بروز رسانی نمایید ( برعکس سایت های دیگر که باید صبر کنید فایل رو برای شما آپلود کنند) برای اطلاعات بیشتر توضیحات فایل را مشاهده نمایید . بله اگر اورجینال نبود خود ما در توضیحات اعلام میکیردم . با تشکر

      1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

      به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

      آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • نیاز به نسخه جدید

  متاسفانه مثل عکس کار نمیکنه اسکنش
  و آپدیت جدید هم نمیشه دانلود کرد از پروفایل
  و قابل به روزرسانی هم نیست
  و همچنین توی سایت بخش پشتبانی ندارید فقط تو این قسمت کامنتها باید مشکلم را بنویسم چون هیچ راهی ارتباطی برای مشتری قرار داده نشده
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  من این افزونه را خیلی لازم دارم

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

  • به نظر می رسد شما آن را درست نصب نکرید به آموزش تصویری همراه فایل افزونه توجه کنید

   1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

   به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

   آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • نیاز به نسخه جدید

  برای استفاده از نسخه به روز آیا باید مجددا هزینه پرداخت کنم؟
  چون الان از بخش دانلود پروفایلم هر فایلی دانلود میکنم نسخه قدیمی است و این نسخه ای که نوشتین نیست

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

  • خیر لازم نیست . از بخش پروفایل طبق آموزش نسخه را نصب کنید تا لایسنس برای شما ایجاد شود سپس از پنل وردپرس ساییتون می توانید ان را بروزرسانی نمایید حتی قبل از ما.

   1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

   به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

   آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • نیاز به نسخه جدید

  سلام
  وقت بخیر
  من این افزونه را از شما خریدم
  اما آخرین نسخه داخل دانلودها برای یک سال پیشه و نسخه جدید را در دانلود نمیده
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  به نسخه جدید نیاز دارم

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

  • به صورت نسخه نیست شما پس از دریافت و نصب این نسخه می توانید از پنل وردپرس خود به روزرسانی نمایید . فقط کافی است آن را درست نصب نمایید

   1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

   به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

   آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • عدم امکان نصب

  متاسفانه اصلا نتونستم نصب کنم این خطا را میده

  پرونده فرستاده شده بزرگ‌تر از upload_max_filesize در php.ini است.

  این کد ها را هم به php.ini

  php_value upload_max_filesize 1000M
  php_value post_max_size 2000M
  php_value memory_limit 3000M
  php_value max_execution_time 180
  php_value max_input_time 180

  اضافه کردم اما نشد.

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

  • مشکل از هاستتون امکان ارسال فایل بزرگ ندارد ( برای تست یک فایل هم اندازه ارسال نمایید ) شما نمی توانید آن را به صورت کامل آپلود نمایید باید با هاستتون تماس بگیرید و درخواست باز کردن محدودیت اپلود کنید یا روش دوم دریافت اکانت ftp و ارسال فلودها و فایل ها از رایانه از طریق برنامه filezilla یا هرکدام از برنامه های ftp دیگر است. البته باید می فرمودید از پنل وردپرس یا از طریق پنل هاست (بهتر است) فایل ها را اپلود می کنید؟

   1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

   به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

   آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • عدم امکان نصب

  من خریدم اما نتونستم حتی نصب کنم نمی دونستم با کی باید تماس بگیرم

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • بروز خطا هنگام اسکن کردن سایت

  با سلام واحترام
  افزونه رو بعد از خرید نصب کردم در سابت و طبق اموزش تبدیل به نسخه پریمیوم کردم اما بعد از آپدیت به نسخه جدید از پنل مدیریتی سایت قسمت اسکن برنامه ارور میده :
  Scan Failed
  The scan has failed to start. This is often because the site either cannot make outbound requests or is blocked from connecting to itself

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

  • با سلام فکر کنم مربوط به تنظیمات برنامه است بعد از تنظیم نسخه قدیم و به روز رسانی یک بار آن به حالت پیش فرض برگردانید. ( ارتباط کانتشکن شما بلوکه است ممکن است ادرس ای پی ساییتون در قسمت بلک لیست برنامه قرار گرفته است) اطلاعات بیشتر از لینک https://www.wordfence.com/help/scan/troubleshooting/ مثلا ممکن است با قرار دادن Performance Options در Maximum execution time for each scan stage روی عدد 15 مشکل حل شود.

   1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

   به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

   آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • این پیام خطا رو میده

  Your options have been saved. However we noticed you changed your API key and we tried to verify it with the Wordfence servers and received an error: WordFence API error: The Wordfence key you’re using is not in a valid format.

  افزونه شما رو نصب کردم.
  و کد لاینسس رو بهش دادم و ذخیره کردم. خطای بالا میاد

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

  • با سلام لازم نیست شما لایسنس را وارد نمایید – ابتدا هر نسخه ایی رو که نصب نموده ایید پاک نمایید نسخه ما رو مجدد نصب نمایید لایسنس به صورت اتوماتیک تولید خواهد شد ولی لایسنس معمولی است سپس طبق تصویر آموزشی در پنل فعالسازی از طریق پنل option روی با کلیک بروی دکمه save option کلیک نمایید تا لایسنس پریمیوم ایجاد شود . سپس بعد از اینکه مطمین شدید نسخه پریمیوم فعال شد اقدام به به روز رسانی به آخرین نسخه نمایید.

   1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

   به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

   آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • افزونه فعال نمی شود

  با سلام افزونه فعال نمی شود چرا ؟

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

  • با سلام تست شده اگر طبق تصویر فعالسازی اقدام نمایید ابتدا نسخه پریمیوم که دانلود کردید نصب نمایید فقط حواستان باشد ابتدا آن را اکتیو نمایید سپس به روز رسانی نمایید . اگر قبل از اکتیو آن را بروز رسانی کرده اید ابتدا نسخه جدید را حذف ، سپس نسخه قبلی پریمیوم را نصب و فعال نمایید و سپس آن را به روز رسانی نمایید ( فعالسازی نسخه قبلی از طریق پنل option روی با کلیک بروی دکمه save option کلیک نمایید)

   1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

   به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

   آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • افزونه فعال نشد

  با سلام طبق دستور العمل فعال سازی نسخه پرمیوم حاصل نشد

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

  • با سلام تست شده اگر طبق تصویر فعالسازی اقدام نمایید ابتدا نسخه پریمیوم که دانلود کردید نصب نمایید فقط حواستان باشد ابتدا آن را اکتیو نمایید سپس به روز رسانی نمایید . اگر قبل از اکتیو آن را بروز رسانی کرده اید ابتدا نسخه جدید را حذف ، سپس نسخه قبلی پریمیوم را نصب و فعال نمایید و سپس آن را به روز رسانی نمایید ( فعالسازی نسخه قبلی از طریق پنل option روی با کلیک بروی دکمه save option کلیک نمایید)

   1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

   به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

   آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • نقاط قوت
  + پرطرفدارترین و پرفروش ترین افزونه امنیت وردپرس
  + به روز رسانی دائم
  + امنیت کلیه بخش ها و سیستم فایروال قدرتمند
  + بخش کاربر پسندی و ظاهری برای کار آسان
  نقاط ضعف
  – بدون فایل زبان داخلی
  – نیاز به سیستم پردازش بالا هنگام اسکن

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.

  Wellcome to Wordfence . This Is new update for Wordfence Security Premium bundle from Marketfarsi relased by asakereh with free update & support for Wordfence Security Premium v7.5.10 see Wordfence Security Premium version 7.5.10 Changlog .
  Thank for buying from Marketfarsi website .
  آیتم های مرتبط LOGO
  M F