WP Rocket Caching WordPress Plugin -

WP Rocket Caching WordPress Plugin

پلاگین فارسی و راستچین راکت وردپرس برای بهینه سازی سایت های وردپرس با فونت های ایرانی

مقدمه

افزونه راکت ورپرس یکی از موثرترین افزونه‌های موجود برای افزایش سرعت سایت،سرعت ووکامرس و افزایش سرعت فروشگاه اینترنتی است. اگر به دنبال یک راه برای افزایش سرعت سایت خود هستید، نصب این افزونه به شما پیشنهاد می‌شود.

بیشتر بخوانید

WP Rocket راکت وردپرس یک افزونه تجاری برای سیستم وردپرس می باشد که به کمک آن می توانید سرعت بارگذاری وب سایت وردپرسی خود را به طرز باورنکردنی افزایش دهید!

ویژگی های پیشرفته راکت وردپرس

این افزونه با فشرده سازی فایل های استاتیک نظیر تصاویر ، فایل های JS و CSS ، همچنین با بارگذاری تصاویر در هنگام درخواست (Lazy Load) ، Cache کردن وب سایت برای کاربران می تواند سرعت بارگذاری صفحات را به صورت قابل ملاحظه ای افزایش دهد.

افزونهWP Rocket دارای سیستم بهینه سازی دیتابیس می‌باشد که به وسیله آن عملکرد و سرعت دیتابیس را افزایش داده و نقش موثری در بهبود سرعت وبسایتتان ایفا خواهد کرد.

استفاده از کش در این افزونه و ذخیره سازی صفحات یک از بهترین راه کارها در افزایش سرعت وب سایت می‌باشد که استفاده از منابع سرور را نیز به طور چشمگیری کاهش خواهد داد.

برای بهبود سئو  یک وبسایت شما به سه مرحله: سئو داخلی ، خارجی و تکنیکال نیازمند هستید. افزونه راکت وردپرس WP Rocket با انجام تغییراتی که باعث افزایش سرعت وبسایت شما خواهد شد گام مهمی را برای انجام امور سئو تکنیکال وبسایت شما طی خواهد کرد.

با نصب این افزونه می توانید تا حدود زیادی از مرحله سئو تکنیکال وبسایت خود عبور کرده و در بخش های دیگری مانند سئو داخلی(on-page)  فعالیت خود را آغاز کنید.

مانند : رنک مث یا یواست یا سئو جامع
3.11.0.1

دیدگاه ها

 • راکت وردپرس افزونه کش اختصاصی و بهینه ساز وردپرس

  + فارسی و راستچین
  + فونت های نصب شده
  + به روز رسانی دائمی

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.

  Wellcome to WP Rocket . This Is new update for WP Rocket Caching WordPress Plugin bundle from Marketfarsi relased by asakereh with free update & support for WP Rocket Caching WordPress Plugin v3.11.0.1 see WP Rocket Caching WordPress Plugin version 3.11.0.1 Changlog .
  Thank for buying from Marketfarsi website .
  آیتم های مرتبط LOGO
  M F