آموزش تایپ فارسی در Adobe Photoshop CC 2021 -

آموزش تایپ فارسی در Adobe Photoshop CC 2021

جدول محتویات

آموزش تایپ فارسی در Adobe Photoshop CC 2021 Farsi

دانلود فتوشاپ Adobe Photoshop CC 2021 Farsi یعنی جدیدترین شاهکار شرکت adobe در ارائه نسخه جدید نرم افزار معروف و مشهور فتوشاپ می باشد. نرم افزار فتوشاپ بی درنگ یکی از جایگزین نشدنی های دنیای نرم افزار است و می توان این ادعا را کرد که هیچ نرم افزاری نمی تواند جایگزین آن برای شما باشد.

این نرم افزار معتبر و قدیمی که قدرتمندترین نرم افزار برای ویرایش و پردازش تصویر می باشد، می تواند هرآنچه یک کاربر نیاز دارد را برای وی برآورده کند. البته همگان می دانیم که نرم افزارهای شرکت adobe از نظر کاربردی بسیار فنی هستند و اگر شما آموزش لازم جهت کار با نرم افزارهای این شرکت را ندیده باشید، مسلما در کار با این نرم افزارها دچار مشکل خواهید شد. نرم افزار فتوشاپ نیز از این قضیه مستثنی نیست.

محمد_9r7.png

همانطور که می دانید ذخیره سازی پروژه های حجیم Adobe Photoshop کمی زمانبر بود و باعث می شد کاربر در آن زمان عملا امکان کار روی نرم افزار را از دست بدهد. ولی در نسخه جدید با قابلیت ذکر شده می تواند به انجام امور دیگر در فتوشاپ پرداخت.

با انتشار آپدیت عظیم شرکت Adobe برای دانلود فتوشاپ تحت عنوان Adobe Photoshop CC 2021، ویژگی های متعدد بسیار زیادی به نرم افزار اضافه شده است.ما در بخش پایین راهنمای آموزش فعال سازی زبان فارسی در Photoshop CC 2021 را ارائه دادیم.

دانلود فتوشاپ 2021 – Adobe Photoshop 2021 + Portable

لینک دانلود

آموزش تصویری و راهنمای قدم به قدم تایپ فارسی و فعال سازی فونت های ایرانی در برنامه ادوب فتوشاپ نگارش Adobe Photoshop CC 2021 Farsi

آموزش فعال سازی زبان فارسی در Adobe Photoshop CC 2021:

  • نرم افزار را اجرا کنید. به بخش Edit -> Preferences -> General مراجعه کنید. (با کلید ترکیبی Ctrl+K نیز می توانید چنین کاری کنید)
  • از منوی سمت چپ گزینه Type را انتخاب کنید. حال دقت کنید تا در بخش Choose Text Engine Options گزینه ی خاورمیانه یعنی World-Ready Layout انتخاب شده باشد. سپس بر روی OK کلیک کنید تا تایید شود.
  • فایل باز شده را یک بار بسته و مجدد اجرا کنید.

مانند تصویر زیر برای فعال سازی قلم فارسی اقدام نمایید ( در صورت عدم لود می توانید این تصویر را دانلود نمایید) آموزش تایپ فارسی و فعال سازی فونت های ایرانی در برنامه ادوب فتوشاپ 2021

adobe-photoshop-farsi
آموزش تصویری و راهنمای قدم به قدم تایپ فارسی و فعال سازی فونت های ایرانی در برنامه ادوب فتوشاپ نگارش Adobe Photoshop CC 2021 Farsi

دانلود تصویر


Read All Post

دیدگاهتان را بنویسید

دسته بندی:آموزشی (46)

پست های مرتبط

M F