Adobe-Photoshop-CC-2019

آموزش تایپ فارسی در Adobe Photoshop CC 2021

آموزش تایپ فارسی و فعال سازی فونت های ایرانی در برنامه ادوب فتوشاپ ۲۰۲۱

Comments 0
جدول محتویات

آموزش تایپ فارسی در Adobe Photoshop CC 2021 Farsi

دانلود فتوشاپ Adobe Photoshop CC 2021 Farsi یعنی جدیدترین شاهکار شرکت adobe در ارائه نسخه جدید نرم افزار معروف و مشهور فتوشاپ می باشد. نرم افزار فتوشاپ بی درنگ یکی از جایگزین نشدنی های دنیای نرم افزار است و می توان این ادعا را کرد که هیچ نرم افزاری نمی تواند جایگزین آن برای شما باشد. این نرم افزار معتبر و قدیمی که قدرتمندترین نرم افزار برای ویرایش و پردازش تصویر می باشد، می تواند هرآنچه یک کاربر نیاز دارد را برای وی برآورده کند. البته همگان می دانیم که نرم افزارهای شرکت adobe از نظر کاربردی بسیار فنی هستند و اگر شما آموزش لازم جهت کار با نرم افزارهای این شرکت را ندیده باشید، مسلما در کار با این نرم افزارها دچار مشکل خواهید شد. نرم افزار فتوشاپ نیز از این قضیه مستثنی نیست.

ورژن جدید دانلود فتوشاپ دارای تغییرات و امکانات اضافه شده زیادی است. در نسخه جدید قابلیت عجیب ویرایش ویدیوها اضافه شده است و حالا دانلود فتوشاپ فقط یک نرم افزار ویرایش عکس نخواهد بود. تغییرات بسیار زیبا در فیلتر و افزوده شدن قابلیت های فراوان در زمینه نورپردازی روی تصاویر دوبعدی و سه بعدی که مسلما با روی کار آمدن دنیای سه بعدی احساس می شد. یکی دیگر از قابلیت های کاربردی مهم دانلود فتوشاپ، قابلیت ذخیره سازی در پشت صحنه یا background save است.

همانطور که می دانید ذخیره سازی پروژه های حجیم Adobe Photoshop کمی زمانبر بود و باعث می شد کاربر در آن زمان عملا امکان کار روی نرم افزار را از دست بدهد. ولی در نسخه جدید با قابلیت ذکر شده می تواند به انجام امور دیگر در فتوشاپ پرداخت. با انتشار آپدیت عظیم شرکت Adobe برای دانلود فتوشاپ تحت عنوان Adobe Photoshop CC 2021، ویژگی های متعدد بسیار زیادی به نرم افزار اضافه شده است.ما در بخش پایین راهنمای آموزش فعال سازی زبان فارسی در Photoshop CC 2020 را ارائه دادیم.

دانلود فتوشاپ ۲۰۲۱ – Adobe Photoshop 2021 + Portable

 

سیستم مورد نیاز
– Intel® Core 2 or AMD Athlon® ۶۴ processor; 2 GHz or faster processor
– Microsoft Windows 7 with Service Pack 1, Windows 8.1, or Windows 10
– ۲ GB or more of RAM (8 GB recommended)
– ۲٫۶ GB or more of available hard-disk space for 32-bit installation; 3.1 GB or more of available hard-disk space for 64-bit installation; additional free space required during installation (cannot install on a volume that uses a case-sensitive file system)
– ۱۰۲۴ x 768 display (1280×۸۰۰ recommended) with 16-bit color and 512 MB or more of dedicated VRAM; 2 GB is recommended*
– OpenGL 2.0-capable system

آموزش تصویری و راهنمای قدم به قدم تایپ فارسی و فعال سازی فونت های ایرانی در برنامه ادوب فتوشاپ نگارش Adobe Photoshop CC 2021 Farsi

آموزش فعال سازی زبان فارسی در Adobe Photoshop CC 2021:
۱) نرم افزار را اجرا کنید. به بخش Edit -> Preferences -> General مراجعه کنید. (با کلید ترکیبی Ctrl+K نیز می توانید چنین کاری کنید)
۲) از منوی سمت چپ گزینه Type را انتخاب کنید. حال دقت کنید تا در بخش Choose Text Engine Options گزینه ی خاورمیانه یعنی Middle Eastern and South Asian انتخاب شده باشد. سپس بر روی OK کلیک کنید تا تایید شود.
۳) فایل باز شده را یک بار بسته و مجدد اجرا کنید.

مانند تصویر زیر برای فعال سازی قلم فارسی اقدام نمایید ( در صورت عدم لود می توانید این تصویر را دانلود نمایید) آموزش تایپ فارسی و فعال سازی فونت های ایرانی در برنامه ادوب فتوشاپ ۲۰۲۱

دانلود تصویر

adobe-photoshop-cc-2021-farsi.

دیدگاهتان را بنویسید


آموزش تایپ فارسی در Adobe Photoshop CC 2021

Top
Related Posts LOGO