افزونه بلوک های آسان دیجیتال دانلود -

افزونه بلوک های آسان دیجیتال دانلود

جدول محتویات

افزونه EDD Blocks

با ورود ویرایشگر جدید وردپرس (همچنین به عنوان گوتنبرگ شناخته می شود)، ما یک پلاگین رایگان که یک بلاک دانلودها را برای هر پست یا صفحه منتشر می کند منتشر کرده ایم.

افزونه بلوک های آسان دیجیتال دانلود به شما اجازه می دهد یک بلوک را که محصولات دانلودی خود را در سایت شما نشان می دهد، شبیه به کوتاه [ downloads ] که در حال حاضر با  Easy Digital Downloads ارائه شده است، اضافه کنید. این بلوک نمایشی بصری از بارگیری های شما در ویرایشگر را فراهم می کند، به شما در پیش نمایش زمان واقعی به شما نشان می دهد که شما تنظیمات مختلف را پیکربندی کنید. یک شبکه از دسته های دانلود یا برچسب های دانلود نیز می تواند به جای محصولات خود یا علاوه بر محصولات شما نشان داده شود.

نمایش شبکه ای از دانلود ها

پس از نصب و فعال سازی Easy Digital Downloads و افزونه EDD Blocks، می توانید بلوک را به یک صفحه موجود اضافه کنید یا یک صفحه جدید ایجاد کنید که در آن شما محصولات خود را نمایش می دهید. سه روش آسان برای اضافه کردن بلوک دانلود به پست یا صفحه شما وجود دارد:

1) روی نماد Add block  در منوی بالای قسمت ویرایشگر کلیک کنید و برای downloads جستجو کنید . برای اضافه کردن بلوک،روی نماد و متن Downloads کلیک کنید .

EDD Blocks - یک بلوک دانلود از منوی بالا اضافه کنید

2) بر روی نماد Add block در قسمت ویرایشگر کلیک کنید و جستجو downloads کنید . برای اضافه کردن بلوک، روی نماد و متن Downloads کلیک کنید .

EDD Blocks - اضافه کردن بلوک از منطقه ویرایشگر

3) روی ناحیه ویرایشگر تا زمانی که نماد Add block را مشاهده کنید، روی ناحیه ویرایشگر کلیک کنید و شروع به تایپ downloads/ کنید . برای اضافه کردن بلوک، روی نماد و متن Downloads کلیک کنید .

بلوک های EDD بلوک را با تایپ کردن به ویرایشگر اضافه می کنند

پس از اضافه کردن یک بلوک، می توانید تنظیمات را پیکربندی کنید و اطلاعات و عناصری را که می خواهید در شبکه دریافت کنید نشان دهید. برای نشان دادن قیمت، دکمه خرید، یک تصویر کوچک یا محتوای بیشتر، انتخاب کنید. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که چند بار در یک صفحه نمایش داده شود و صفحه بندی را فعال کنید، و همچنین می توانید دریافت کنید.

EDD Blocks Grid

نمایش دسته ها و برچسب ها را دانلود کنید

اگر ترجیح می دهید دریافت های خود را براساس دسته یا برچسب ها نمایش دهید، می توانید این را از منوی کشویی Display انتخاب کنید. سپس شما می توانید جزئیات دانلود شده ای که می خواهید نشان دهید پیکربندی کنید و نحوه سفارش محصولات خود را سفارش دهید.

ویرایشگر جدید وردپرس نیز یک بلوک کوتاه فراهم می کند، بنابراین ما یک کد کوتاه [download_categories] و [download_tags] اضافه کردیم که می توانید پارامترها را برای کنترل بیشتر دانه های محصولات نمایش داده شده اضافه کنید.

مثال بلوک کوتاه

برای استفاده از بلوک های EDD ، شما نیاز به آسان دیجیتال دانلود و وردپرس 5.0 یا بالاتر دارید.و به آخرین نسخه از پلاگین Gutenberg دارید.

افزونه بلوک های آسان دیجیتال دانلود به شما اجازه می دهد یک بلوک را که محصولات دانلودی خود را در سایت شما نشان می دهد Easy Digital Downloads Blocks در حال حاضر در دسترس است! مشاهده لیست کامل ویژگی ها، مشاهده پارامترهای کوتاه، و دانلود پلاگین از WordPress.org . همچنین می توانید پلاگین را از طریق صفحه پلاگین به طور مستقیم از مدیر وردپرس خود نصب کنید.

دانلود افزونه های فارسی آسان دیجیتال دانلود


Read All Post

دیدگاهتان را بنویسید

برچسب: #
دسته بندی:مدیریت محتوا (12)

پست های مرتبط

M F