دانلود آخرین نسخه فروشگاه ساز فارسی ایزی دیجیتال دانلود یا آسان دیجیتال دانلود - Easy Digital Downloads -

دانلود آخرین نسخه فروشگاه ساز فارسی ایزی دیجیتال دانلود یا آسان دیجیتال دانلود – Easy Digital Downloads

جدول محتویات

در وردپرس فارسی افزونه ی بسیار قدرتمند با عنوان وردپرس easy digital downloads ( ایزی دیجیتال دانلود یا آسان دیجیتال دانلود ) موجود است که اکثر وردپرسی ها با آن آشنا هستند. امروز می خواهیم به معرفی این افزونه و کار با آن بپردازیم. شما می توانید آخرین نسخه فارسی را دانلود نمایید.

easydigitaldownloads
دانلود آخرین نسخه فروشگاه ساز فارسی ایزی دیجیتال دانلود یا آسان دیجیتال دانلود – Easy Digital Downloads

دانلود آخرین نسخه افزونه فروشگاه ساز فارسی ایزی دیجیتال دانلود یا آسان دیجیتال دانلود به همراه دریافت افزونه ها و قالب های تجاری – Easy Digital Downloads

سایت سازنده     دانلود

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه ی وردپرس easy digital downloads را نصب و سپس فعال میکنیم البته میتوانید از لینک بالا آخرین نسخه را دریافت نمایید و از طریق هاست و یا برنامه های FTP آن را بارگذاری نمایید . برای مشاهده سازگاری با قالب و افزونه های دیگر ابتدا آن را می توانید در لوکال هاست تست نمایید . این افزونه به اختصار Edd نیز گفته می شود. پس از فعال سازی گزینه ای با عنوان “دانلودها” در پیشخوان وردپرس ظاهر می شود که مربوط به تنظیمات افزونه است.

در بخش تنظیمات عمومی باید برگه های مربوط به پرداخت، خرید موفق، تراکنش ناموفق و همچنین کشور و شهر را در وردپرس easy digital downloads می توان مشخص کرد.

شما می توانید از درگاه های بانکی که با Edd سازگار هستند یا درگاه پرداخت زرین پال استفاده کنید. زرین پال افزونه ای برای درگاه پرداخت Edd دارد که می توانید با نصب آن، درگاه را به این افزونه متصل کنید.

دسته ها

همانطور که مشخص است شما می توانید برای محصولات دانلودی خود در وردپرس easy digital downloads دسته بندی انجام دهید.

برچسب ها

همچنین می توانید برای محصولات دانلودی خود برچسب هایی را در نظر بگیرید.

سابقه پرداخت

در این بخش تمامی پرداخت های صورت گرفته برای فروشگاه شما با تاریخ و مشخصات نمایان می شود و در واقع می توانید تاریخچه ای از فعالیت ها و دانلود ها و پرداخت ها مشاهده کنید.

مشتریان

در بخش مشتریان موجود در افزونه وردپرس easy digital downloads می توانید تمامی مشتریان خود را با نام و مشخصات ببینید.

کدهای تخفیف

چنانچه کد تخفیفی برای فایل های دانلودی خود تعیین کرده اید در این بخش موجود هستند.

گزارشات

در بخش گزارشات می توان تمامی فعالیت های صورت گرفته را مشاهده کرد و نمودار روند کاری را در خرید، دانلود، مالیات ها و… دید.

در واقع افزونه ی وردپرس easy digital downloads خود قادر است یک فروشگاه اینترنتی بر پایه ی دانلود فایل بر روی وردپرس پیاده سازی کند و می توان گفت که عملکردی مشابه با افزونه ی ووکامرس دارد با پیچیدگی های کمتر و عملکردهای ساده تر.

شما می توانید انجمن افزونه را برای کسب اطلاعات بیشتر مشاهده کنید. افزونه به همراه تعداد دانلود ها  را در مخرن وردپرس مشاهده نمایید.


این افزونه بزرگ دارای افزونه های تکمیلی هست که شما می توانید مهمترین افزونه های به روز را در سایت مارکت فارسی مشاهده نمایید.

دانلود افزونه ها

شما میتوانید کلیه محصولات فارسی شامل قالب های تجاری ایزی دیجیتال دانلود فارسی را در لینک زیر مشاهده نمایید.

دانلود


Read All Post

دیدگاهتان را بنویسید

برچسب: ##
دسته بندی:مدیریت محتوا (12)

پست های مرتبط

M F