آموزش افزودن تبلیغات گوگل در وردپرس -

آموزش افزودن تبلیغات گوگل در وردپرس

جدول محتویات

آموزش افزودن تبلیغات گوگل در سایت وردپرس

آموزش افزودن تبلیغات گوگل در سایت وردپرس با راهنمای Google AdSense به صورت فارسی به همراه کلیه نکته ها و کد های مورد نیاز به صورت تصویری یکی از محبوب ترین روش های کسب درآمد از وب سایت شماست. شما به راحتی می توانید Google AdSense را به سایت WordPress اضافه کنید و کسب خود را شروع کنید. در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که تبلیغات گوگل در وردپرس Google AdSense را در وردپرس برای افزایش درآمد خود به شما نشان می دهیم.

Google AdSense چیست؟

Google AdSense یک شبکه تبلیغاتی است که توسط گوگل اداره می شود که اجازه می دهد وبلاگ نویسان و صاحبان وب سایت با نمایش متن، تصویر، ویدیو و دیگر تبلیغات تعاملی در وب سایت های خود، درآمد کسب کنند. این تبلیغات توسط محتوای سایت و مخاطبان هدف قرار می گیرد.

Google AdSense بدون هیچ زحمتی فعال  می شود زیرا شما مجبور نیستید با تبلیغ کنندگان مقابله کنید یا نگران جمع آوری پول باشید. گوگل اداره و ارتباط با تبلیغ کنندگان را حفظ می کند.به آنها پرداخت می کنند، هزینه مدیریت خود را می گیرند و بقیه پول را برای شما ارسال می کنند.

AdSense پیشنهاد تبلیغات هزینه (CPC) را می دهد که بدین معنی است که هر بار که کاربر روی تبلیغات خود در وبسایت خود کلیک می کند، شما درآمد کسب کنید. مقدار دریافتی در هر کلیک براساس عوامل مختلف متفاوت است.

شروع کار با AdSense

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که برای حساب Google AdSense ثبت نام کنید. اگر شما یک حساب Gmail دارید، پس می توانید از حساب موجود خود برای ثبت نام استفاده کنید.

هنگامی که درخواست خود را ارسال کرده اید، در عرض 6 تا 8 ساعت ایمیل دریافت خواهید کرد که شما اولین گام فرایند بررسی را گذرانده اید. اگر اولین تایید را گذراندید، می توانید وارد حساب کاربری AdSense شوید و کد تبلیغاتی خود را دریافت کنید.

با کلیک بر روی تبلیغات من(My ads) ، تب با کلیک بر روی واحد تبلیغات جدید، New ad unit کنید.

آموزش افزودن تبلیغات گوگل در سایت وردپرس

این یک صفحه تبلیغاتی جدید ایجاد می کند و از شما خواسته می شود که یک نوع تبلیغ را انتخاب کنید. شما می توانید از گزینه های “تبلیغات متن و نمایش”، “تبلیغات درون خوراک سایت” و “تبلیغات درون مقاله” انتخاب کنید.

اگر مطمئن نیستید، با متن و نمایش تبلیغات شروع کنید.

بعدا، شما نیاز به یک نام برای این واحد تبلیغاتی دارید و اندازه تبلیغ، نوع، سبک و رنگ را انتخاب کنید.

نام آگهی فقط برای اهداف داخلی مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین شما می توانید آن را مانند “SideName Sidebar” نامگذاری کنید.

گزینه بعدی انتخاب اندازه آگهی است. در حالی که Google انواع مختلفی از اندازه های تبلیغاتی را ارائه می دهد، اندازه های خاصی وجود دارد که در زیر توصیه می شود زیرا محبوب ترین آنها در بین تبلیغ کنندگان است.

این به این معنی است که این تبلیغات احتمالا دارای یک موجودی بالاتری هستند و بنابراین یک پرداخت بهتر است.

پس از آن شما باید نوع تبلیغ را انتخاب کنید. توصیه میکنیم هر دو تبلیغات متن و صفحه نمایش داشته باشید.

نوع تبلیغ مورد نظر

سبک تبلیغاتی به شما امکان می دهد تا صفحه نمایش واحدهای تبلیغاتی مبتنی بر متن را کنترل کنید. برای بهترین نتایج توصیه می کنیم از طرح رنگ سایت استفاده کنید.

ویژگی کانال های سفارشی به شما امکان می دهد که عملکرد تبلیغ بر اساس سایت ها را پیگیری کنید. شما نمی توانید از آن استفاده کنید اگر شما نمی خواهید.

برای گزینه “اگر هیچ تبلیغی در دسترس نیست”، شما می توانید انتخاب کنید که فضای تبلیغ را سقوط کنید یا آن را با تبلیغ خود پر کنید. این نشان داده میشود که Google نمیتواند آگهی مناسب پیدا کند (که به ندرت اتفاق میافتد).

هنگامی که با این تنظیم انجام می شود، به سادگی بر روی ذخیره کلیک کرده و دکمه کد را کلیک کنید. شما با پیام “تبلیغ با موفقیت ایجاد شده” مطرح می شود و شما همچنین کد تبلیغاتی را مشاهده خواهید کرد.

کد تبلیغ خود را کپی کنید و آن را در یک ویرایشگر متن ساده مانند Notepad یا TextEdit بگذارید. شما در مرحله بعدی به آن نیاز دارید.

آموزش افزودن تبلیغات گوگل در سایت وردپرس

اضافه کردن گوگل AdSense در وردپرس

شما باید تعیین کنید که در آن شما می خواهید آگهی را در وب سایت خود نشان دهید. تبلیغات اغلب در نوار کناری نمایش داده می شود. شما می توانید با استفاده از Google Adsense را در نوار کناری خود اضافه کنید ویجت های وردپرس.

به سادگی به نمایش» ابزارک ها در مدیریت وردپرس خود بروید. بعد، ویجت «سفارشی HTML» را به منطقه ویجت مناسب بکشید و رها کنید و کد Google AdSense خود را در آنجا بگذارید. مانند تصویر زیر:

آموزش افزودن تبلیغات گوگل در سایت وردپرس

برای کنترل و ردیابی قرار دادن بهتر، توصیه می کنیم که AdSanity افزونه WordPress را بررسی کنید.

بهترین روش ها و سوالات متداول AdSense – آموزش افزودن تبلیغات گوگل در وردپرس

در طول سال، ما به چند سوال مربوط به آموزش افزودن تبلیغات گوگل در وردپرس AdSense پاسخ دادیم. در زیر برخی از بهترین شیوه های AdSense و سوالات متداول است. راهنمای Google AdSense را ببینید.

بهترین اندازه آگهی AdSense چیست؟

اگرچه قرار دادن آگهی کلیدی است، ما متوجه شدیم که بهترین ابعاد ابعاد 336 × 280 و 300 × 250 است. این تبلیغات اغلب بر روی اکثر اندازه صفحه نمایش قرار دارند و همچنین بهترین نرخ پرداخت را دارند.

 

بهترین جایگزین AdSense چیست؟

این کاملا به طرح شما بستگی دارد. هدف این است که کلیک های بیشتری دریافت کنید، بنابراین می خواهید تبلیغات خود را در یک نقطه برجسته تر قرار دهید . ما متوجه شدیم که تبلیغات درون محتوای پست به سمت بالای صفحه، بیشترین کلیک را دارد.چندین کاربر از ما درباره اضافه کردن AdSense به خواسته اند ویجت شناور ؛ زیرا این موضوع بسیار برجسته خواهد بود.ما به شدت در برابر این پیشنهاد توصیه می کنیم زیرا تحت شرایط سرویس Google مجاز نیست . اگر شما TOS خود را نقض می کنید، می توانید از برنامه ممنوع شوید.

 

آیا می توانم روی تبلیغات Google AdSense خودم کلیک کنم؟

اغلب مبتدیان وسوسه می شوند بر روی تبلیغات خود کلیک کنند و یا از اعضای خانواده خود بخواهند که بر روی تبلیغات خود کلیک کنند. لطفا این کار را انجام ندهید الگوریتم گوگل بسیار هوشمند است و می داند زمانی که شما روی تبلیغات خود کلیک می کنید. این می تواند از برنامه شما ممنوع شود.

 

RPM صفحه در Google AdSense چیست؟

RPM به معنای درآمد در هر Mille به معنای درآمد در هر 1000 نمایش است. این توسط ضرب کل تعداد کلیک ها و هزینه هر کلیک تعیین می شود و پس از آن تقسیم بر تعداد کل بازدید های صفحه می شود.

 

آیا می توانم از WordPress Blogger یا YouTube AdSense خود استفاده کنم؟

بله، تو میتونی. اگر شما شروع به استفاده از AdSense در یکی از سیستم عامل های میزبانی Google مانند Blogger یا YouTube کنید، می توانید نوع حساب AdSense خود را تغییر دهید و از WordPress استفاده کنید. شما باید با پر کردن یک فرم درخواست، گوگل AdSense را با نشانی اینترنتی سایت مورد نظرتان کسب درآمد کنید.به سادگی به حساب AdSense خود وارد شوید و سپس در قسمت «آگهی های من» روی گزینه «سایر محصولات» کلیک کنید. بعد، شما باید بر روی “ارتقا در حال حاضر” کلیک کنید و فرم درخواست را تکمیل کنید.

 

CTR در Google AdSense چیست؟

CTR یا نرخ کلیک از طریق انواع مختلف وب سایت ها بسیار متفاوت است. کلیک های تبلیغ شما بستگی به عوامل زیادی مانند موضوعات وب سایت شما، نوع مخاطب شما، محل تبلیغ در سایت شما و غیره دارد. CTR ایده آل برای Google AdSense واقعا سخت است زیرا شما دسترسی به نرخ کلیک وب سایت های دیگر مانند خودتان ندارید. با این حال، گوگل AdSense دارای ابزارهای داخلی است که اگر سایت شما CTR خوبی نداشته باشد، پیام های شما را نشان می دهد. شما می توانید راهنماهای بهینه سازی در داشبورد Google AdSense نشان داده شده را برای بهبود درآمد تبلیغاتی خود دنبال کنید.

 

وقتی Google AdSense به ناشران پرداخت می کند؟

هر ماه Google AdSense درآمد ماهانه شما را محاسبه می کند و آنها را بر روی صفحه معاملات شما نشان می دهد. اگر درآمد شما با آستانه مورد نیاز مطابقت داشته باشد، پرداخت شما توسط 21 ماه آن پردازش شده و منتشر می شود. روش های متعددی برای پرداخت وجود دارد از جمله انتقال مستقیم الکترونیکی، انتقال سیم، چک، Western Union و غیره.

 

چرا Google AdSense درخواست من را رد کرد؟

Google Adsense ممکن است درخواست شما را رد کند اگر وب سایت شما سیاست های برنامه AdSense یا شرایط و ضوابط آنها را برآورده نکند.

 

الزامات لازم برای پذیرش درخواست Google AdSense چیست؟

در اینجا حداقل الزامات مورد نیاز برای دریافت برنامه حساب Google AdSense شما تایید شده است.

  • وب سایت شما و تمام محتوای آن باید با سیاست های AdSense و شرایط و ضوابط منطبق باشد.
  • وب سایت شما باید حداقل 6 ماه باشد.
  • شما، متقاضی، باید بیش از 18 سال داشته باشید

توجه: حتی اگر درخواست شما مطابق با تمام الزامات باشد، Google AdSense همچنان حق رد درخواست استفاده از برنامه دارد.

 

آیا می توانم Google AdSense را در وبلاگ WordPress.com اضافه کنم؟

WordPress.com به شما اجازه نمی دهد Google AdSense را به وب سایت خود اضافه کنید، مگر اینکه شما به برنامه کسب و کار ارتقا دهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع، لطفا راهنمای تفاوت بین WordPress.com و WordPress.org سرچ نمایید. با راهنمای Google AdSense می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

 

تفاوت Google AdSense و Google AdWords چیست؟

Google AdWords اجازه می دهد شما در وب سایت های دیگر از جمله کسانی که در برنامه Google AdSense شرکت می کنند تبلیغ کنید.

 

گوگل AdSense اجازه می دهد تا شما را از طریق وب سایت خود در تبلیغات خود در وب سایت خود درآورید.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند Google AdSense را در سایت WordPress خود اضافه کنید. شما همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد پول کردن آنلاین وبلاگ نویسی بررسی کنید.

اگر این مقاله آموزش افزودن تبلیغات گوگل را دوست داشتید، لطفا با ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدئویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را درپیدا کنید توییتر و فیس بوک.

 


Read All Post

دیدگاهتان را بنویسید

دسته بندی:آموزشی (45)

پست های مرتبط

M F