Windows-11

دانلود ویندوز ۱۱ Windows مایکروسافت

دانلود ویندوز ۱۱ اخرین نگارش نسخه جدید سیستم عامل ویندوز مایکروسافت از سایت مارکت فارسی به همراه فعال ساز جدید

Comments 0
جدول محتویات

ویندوز ۱۱ Windows

دانلود ویندوز ۱۱ اخرین نگارش نسخه جدید سیستم عامل ویندوز مایکروسافت از سایت مارکت فارسی به همراه فعال ساز جدید

مایکروسافت ماه هاست که “نسل بعدی” ویندوز را توسعه می دهد ، اما نکات جدید نشان می دهد که این شرکت نه تنها برای به روزرسانی نرم افزار موجود ویندوز ۱۰ خود ، بلکه نسخه جدید و شماره دار سیستم عامل را آماده می کند: ویندوز ۱۱٫

اگر مایکروسافت واقعاً آماده است که فراتر از ویندوز ۱۰ و به سمت ویندوز ۱۱ حرکت کند ، انتظار داریم که تغییرات بصری بزرگی برای انعکاس آن مشاهده کنیم. مایکروسافت در حال کار بر روی چیزی با نام رمز Sun Valley است که این شرکت از آن به عنوان ” جوان سازی بصری گسترده ویندوز ” یاد کرده است.

بسیاری از این تغییرات بصری مربوط به کاری است که مایکروسافت روی ویندوز ۱۰ ایکس انجام داده است ، یک نسخه سبک از ویندوز که برای رقیب سیستم عامل کروم پیش از حذف شده است. این شامل یک منوی شروع جدید ، آیکون های جدید سیستم ، پیشرفت File Explorer و پایان آیکون های دوره ۹۵ ویندوز است که کاربران ویندوز را در جعبه های گفتگو به گذشته می کشاند. گوشه های گرد و به روزرسانی برنامه های داخلی ویندوز نیز برنامه ریزی شده است.

شاید بزرگترین مسئله طولانی که در انتظار رفع است ، فروشگاه Windows باشد. مایکروسافت در ماه های اخیر در حال کار بر روی فروشگاه برنامه جدیدی برای ویندوز بوده است و شایعات حاکی از آن است که این امر فاصله چشمگیری با آنچه امروز وجود دارد خواهد داشت. نادلا قول داده است که “فرصت اقتصادی بیشتر برای توسعه دهندگان و سازندگان” را با ویندوز باز کند ، و فروشگاه ویندوز راه واضح برای انجام این کار است.

گزارش شده است که مایکروسافت فروشگاه برنامه Windows خود را تعمیرات اساسی می کند تا به توسعه دهندگان اجازه دهد هر برنامه Windows ، از جمله مرورگرهایی مانند Chrome یا Firefox را ارائه دهند. این امر به تنهایی فروشگاه را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد ، اما مایکروسافت همچنین ممکن است به فکر اجازه دادن به سیستم عامل های تجارت شخص ثالث در برنامه ها باشد. این بدان معناست که مایکروسافت از توسعه دهندگانی که از سیستم های خرید درون برنامه ای خود استفاده می کنند ، کوتاهی نخواهد کرد.

برخی از تغییراتی که مایکروسافت برای ویندوز ۱۰X در نظر گرفته است اکنون در ویندوز اعمال می شود.

تاکنون ، مایکروسافت فقط کاهش ۱۲ درصدی کارمزد بازی های رایانه ای را در فروشگاه ویندوز اعلام کرده است ، اما اجازه دادن به توسعه دهندگان برای دور زدن میزان کاهش مایکروسافت ، یک تغییر قابل توجه است.

انتقال به ویندوز ۱۱ برای مایکروسافت هنوز یک حرکت غافلگیرکننده است. این شرکت قبلاً از ویندوز ۱۰ به عنوان ” آخرین نسخه ویندوز ” در تلاش بزرگ خود برای قرار دادن سیستم عامل به عنوان سرویسی که به طور مداوم به روز می شود ، نام برد. در حالی که به روزرسانی های ماهانه ویندوز وجود دارد ، تغییرات مهمتری معمولاً دو بار در سال ارائه می شود.

نسخه فعلی، نسخه غیررسمی و لیک‌شده از ویندوز ۱۱ می‌باشد. گویا قرار است مایکروسافت در ۲۴م ژوئن ۲۰۲۱ ویندوز ۱۱ را به صورت رسمی در دسترس کاربران قرار بدهد..

دیدگاهتان را بنویسید


دانلود ویندوز ۱۱ Windows مایکروسافت

Top
Related Posts LOGO