Advanced Custom Fields (ACF) Pro + All Addons -

Advanced Custom Fields (ACF) Pro + All Addons

فیلدساز اختصاصی پیشرفته به همراه تمامی پلاگین ها با بروزرسانی رایگان

مقدمه

افزونه فارسی وردپرس فیلدساز اختصاصی پیشرفته به همراه تمامی پلاگین ها با بروزرسانی رایگان

بیشتر بخوانید

افزونه زمینه های دلخواه پیشرفته Advanced Custom Fields (ACF) Pro   افزونه‌ای است که با استفاده از آن می توانید زمینه های دلخواه در وردپرس بسازید. با این افزونه ی بسیار کاربردی و ساده می توانید زمینه های اضافی بسیار پیشرفته ای را به دلخواه ایجاد کنید.این افزونه راه حلی مناسب برای سایت های وردپرسی است که می خواهند داده‌های انعطاف‌پذیر شبیه به سیستم‌های مدیریت محتوای حرفه ای داشته باشند.

در نسخه حرفه ای این افزونه (ACF PRO) امکانات فراوانی افزوده شده است. در این سیستم شما قادر هستید براحتی اقدام به مدیریت فیلد های دلخواه متنی ، ویرایشگر(بصری) ، آپلود فایل کنید و با استفاده از کد های کوتاه ارائه شده و مستندات کامل ، زمینه های دلخواه را براحتی درون قالب خود جایگزاری کنید!

از  Advanced Custom Fields برای کنترل کامل صفحات ویرایش وردپرس خود و داده های فیلد سفارشی استفاده کنید.سازنده اجازه می دهد تا شما به سرعت و به آسانی زمینه های WP ویرایش صفحه نمایش را فقط با کلیک چند دکمه اضافه کنید!زمینه ها را می توان در تمام WP از جمله پست ها، کاربران، اصطلاحات طبقه بندی، رسانه ها، نظرات و حتی صفحات گزینه های سفارشی اضافه شده است!

در نسخه ی حرفه ای امکانات فوق العاده ای نظیر فیلد های تکرار شونده ، گالری تصاویر ، فیلد های متنی (تصویر ، پاراگراف) و ایجاد صفحه تنظیمات قالب افزوده شده است. اگر در وردپرس خود با زمینه های دلخواه سر و کار دارید این افزونه کاربردی را از دست ندهید! قابل ذکر است این افزونه نیز فارسی می باشد.

ساده و بصری

با بیش از 30 نوع فیلد گنجانده شده (و صدها ایجاد شده )،
مدیریت فیلد سفارشی نمیتواند آسانتر باشد یا بهتر ببیند!

مشاهده انواع زمینه  خودتان فیلد بسازید

افزونه فارسی وردپرس فیلدساز اختصاصی پیشرفته به همراه تمامی پلاگین ها با بروزرسانی رایگان

مشاهده پلاگین ها   

5.1.02

دیدگاه ها

 • بررسی افزونه فیلدساز اختصاصی پرو وردپرس

  + یکی از مورد نیازترین افزونه ای توسعه وب
  + به روز رسانی رایگان برای سازگاری با هسته وردپرس
  + فارسی سازی به هماره پلاگین های ویژه

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.

  Wellcome to ACF Pro . This Is new update for Advanced Custom Fields (ACF) Pro + All Addons bundle from Marketfarsi relased by asakereh with free update & support for Advanced Custom Fields (ACF) Pro + All Addons v5.1.02 see Advanced Custom Fields (ACF) Pro + All Addons version 5.1.02 Changlog .
  Thank for buying from Marketfarsi website .
  آیتم های مرتبط LOGO
  M F