H-Code Responsive & Multipurpose WordPress Theme -

H-Code Responsive & Multipurpose WordPress Theme

قالب چند منظوره وردپرس مناسب برای کسب و کار، معماری و طراحی، فروشگاه های آنلاین و وب سایت تجارت الکترونیک

مقدمه

قالب چند منظوره وردپرس مناسب برای کسب و کار، معماری و طراحی، فروشگاه های آنلاین و وب سایت تجارت الکترونیک

بیشتر بخوانید

H-Code Responsive & Multipurpose WordPress Theme

H-Code Responsive & Multipurpose WordPress Theme قالب چند منظوره وردپرس مناسب برای کسب و کار، معماری و طراحی، فروشگاه های آنلاین و وب سایت تجارت الکترونیک است. شامل آپدیت های رایگان و نسخه فارسی همراه با پشتیبانی توسط سایت و کاربران انجمن.

H-Code خلاقیت و زیبایی در مقاله نویسی و ارایه سایت های طراحی

با H-Code شما می توانید  خود را در راه ایجاد وب سایت کامل از صفر و بدون دانش کد نویسی سایت قرار دهید.وب سایت های ساخته با H-Code   مدرن، خلاق، تمیز، به طور کامل پاسخگو، قدرتمند و چند منظوره شبیه هیچ دیگر نیست.

چه از آن مجموعه جدا از دیگر قالب چند منظوره و تم، توجه به جزئیات در هر گوشه هر صفحه است که با دقت از زمین گردد تا به عنوان یک موضوع به طور کامل عملکرد، همه کاره و چند استفاده از وردپرس و تجارت الکترونیک است.بیش از 90 قالب آماده به استفاده از صفحه اصلی قالب به طور خاص برای طیف گسترده ای از کسب و کار از جمله ،  موارد زیر H-Code Responsive & Multipurpose WordPress Theme :


همچنین در بیش از 20 دموی یک صفحه بسته بندی شده چرا که ما متوجه و درک نیازهای فردی که آن را به ساخت یک وب سایت می آید - هر کس نیازی دارد.با آخرین روند طراحی وب بر اساس بهترین فروش  و با بالاترین امتیاز قالب HTML .این کار ساده  می کند!

آسان برای استفاده و سفارشی کردن، طراحی بالا و کیفیت کد، به طور کامل پاسخگو برای دستگاه های امروز، H-Code موضوع تجارت الکترونیک، با صفحات مقدمه بسیار خلاق برای شرکت ها، محصولات کسب و کار و افراد است. بهینه سازی شده برای سئو و PageSpeed،  به خوبی مستند شده .

2.1

دیدگاه ها

 • ویژگی های پوسته H-Code مارکت فارسی

  + فارسی سازی شده با پنل فارسی
  + جدیدترین فونت های ایرانی نصب شده
  + باندل کامل محصول
  + به روز رسانی رایگان
  + پشتیبانی فارسی

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.

  Wellcome to H-Code . This Is new update for H-Code Responsive & Multipurpose WordPress Theme bundle from Marketfarsi relased by asakereh with free update & support for H-Code Responsive & Multipurpose WordPress Theme v2.1 see H-Code Responsive & Multipurpose WordPress Theme version 2.1 Changlog .
  Thank for buying from Marketfarsi website .
  آیتم های مرتبط LOGO
  M F