weForms Pro + Premium Modules -

weForms Pro + Premium Modules

وی فرم پرو سریعترین فرم تماس وردپرس نگارش فارسی همراه با باندل کامل ماژول های جدید با بروزرسانی رایگان

مقدمه

وی فرم پرو سریعترین فرم تماس وردپرس نگارش فارسی همراه با باندل کامل ماژول های جدید با بروزرسانی رایگان

بیشتر بخوانید

weForms Pro + Premium Modules -2
weForms Pro + Premium Modules -3
weForms Pro + Premium Modules -4
weForms Pro + Premium Modules -5
weForms Pro + Premium Modules -6
weForms Pro + Premium Modules -7
weForms Pro + Premium Modules -8
weForms Pro + Premium Modules -9
weForms Pro + Premium Modules --10

سریع ترین پلاگین فرم تماس weForms Pro + Premium Modules ساخته شده با vue.js را معرفی کردیم و این رابط کاربری را باور نکردنی سریع ساخته است. حالا شما می توانید فرم های مختلفی را برای سایت وردپرس خود با یک کلیک و در یک صفحه واحد ایجاد کنید. واقعا هیجان انگیز است که چگونه vue.js رابط کاربری یک پلاگین WP را در وردپرس ایجاد می کند بسیار سریع و پاسخگو است. weDevs  سازنده WP User Frontend Pro است و یکی از محبوب ترین افزونه های ورودی ظاهر خارج از آن است.ما تحقیقات جامع در مورد این موضوع انجام داده ایم و به طور فعال کار کرده ایم تا سریعتر در وردپرس ایجاد شود. حالا، ما اینجا هستیم تا شما را به چیز خاصی معرفی کنیم که همه شما منتظر آن بوده اید!

وردپرس در حال تکامل است، چرا ما نیستیم؟

وردپرس قدرت بیش از 28 درصد از اینترنت جهان را دارد. بنابراین، به طور طبیعی، تقاضای زیادی برای فرمهای تماس فقط در این جهت وجود دارد. پلاگین فرم کارآمد، آسان و قدرتمند بدون هیچ هزینه ای به این معناست که مردم شروع به استفاده از وب سایت خود با توجه بیشتر به ارتباطات مشتری، بازخورد، بازاریابی و حتی پشتیبانی از آن می کنند. فرم تماس با فرم 7 اولین پلاگین فرم تماس پویا بود که مردم می توانند از آن به طور موثری برای استفاده رایگان استفاده کنند - بنابراین اکنون بیش از 60 میلیون دانلود و 3 میلیون + نصب فعال وجود دارد . خوب، این هم اکنون 2017 است و ما می خواهیم به کاربران وردپرس نیز کمک کنیم و به همین دلیل است که ما weForms را ارائه می دهیم، سریع ترین و ساده ترین پلاگین فرم برای وردپرس. 

weForms رایگان

weForms رایگان است برای نصب بر روی سایت وردپرسی  اما این تنها نیست، بسیاری از پلاگین های دیگر که فرم تماس را پشتیبانی می کنند نیز رایگان هستند. پس ما چه چیزی ارائه می کنیم؟ weForms سریع تر و بسیار آسان برای استفاده است. علاوه بر این، ما تمام ویژگی هایی را که برای مدیریت قدرتمند فرم های تماس به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد، گذاشته ایم. بسته بندی ویژگی آگاهانه ما، تضمین می کند که شما تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز را به صورت رایگان و همچنین ویژگی های پیشرفته با قیمت کم دریافت می کنید. با نسخه رایگان weForms ، شما می توانید همه چیزهایی را که نیاز دارید شروع کنید با یک پلاگین فرم تماس کاملا کاربردی برای وردپرس. weForms به شما می دهد -

 1. آسان برای استفاده از کشیدن و رها کردن سازنده فرم با پیش نمایش زنده
 2. قالب یک قالب کلیک برای گردش کار سریع
 3. 20+ زمینه های سفارشی برای فرم های پیشرفته
 4. فرم های مبتنی بر کوتاه برای انتشار در ظاهر
 5. اعلان های ارسال فرم برای هر دو مدیر و کاربر
 6. قالب های ایمیل قابل تنظیم با کد کوتاه
 7. مدیریت تسلیم
 8. فرم ها و ورودی های صادرات / واردات
 9. یکپارچگی آزاد
 10. محدودیت ورود به فرم، برنامه ریزی فرم
 11. و بسیاری دیگر ...

weForms سریع، واقعا سریع است! شما ممکن است بگویید چگونه؟ خوب، این برنامه با استفاده از vue.js توسعه یافته است و تمام اقدامات درون یک صفحه انجام می شود. این زمان بارگیری را کاهش داده است و در هنگام ایجاد فرم های تماس می توانید تجربه صاف سریعتر را دریافت کنید. 

سریع تر از هر نوع فرم تماس پلاگین

بسیار آسان برای استفاده

آنچه که اکثر مردم با آن روبرو هستند، ایجاد فرم مورد نظر است و آن را دقیقا همان جایی که میخواهد و به چه نحوی کار میکند. گاهی اوقات آنها حتی نیاز به کمک تکنیکی برای انجام آن دارند. اما ما فرم بسیار ساده است که درست باشدکاربران قادر خواهند بود حتی نوع پیچیده ترین فرم ها را بدون کمک هر کسی طراحی و پیاده سازی کنند. با قالب های طراحی شده برای وظایف رایج که می تواند به شما اجازه شروع به فورا! همچنین، سازنده به شما اجازه می دهد تا ببینید که تغییراتی که به صورت خود در زمان واقعی ایجاد می کنید. شما می توانید عناصر را به شکل از نوار کناری بکشید و همچنین آن را از آن سفارشی کنید.

ایمیل بازاریابی

ما MailChimp بسیار محبوب و MailPoet  برای weForms را در Package شخصی ادغام کرده ایم . بنابراین، با هر ارسال، شما قادر به رشد لیست مخاطبین خود در سیستم عامل های بازاریابی ایمیل خود هستید و به افراد بیشتری دسترسی خواهید داشت. weForms در حال حاضر بیش از 10 ادغام فراتر از لیست پستی است و ما قصد داریم برای بسته های پیشرفته ما خیلی زودتر اضافه کنیم.

رفتن به ویژگی های بسیار جذاب weForms!

در مقایسه با سایر پلاگین های فرم تماس رایگان، weForms دارای مزیت بزرگی است که از داشتن ویژگی های متنوعتری برخوردار است و نه صرف درخواست از شما برای پرداخت آن. weForms با تن از ویژگی های مهم در هر دو رایگان و نرم افزار بارگذاری شده است. ما به مشکلات افرادی که از دیگر راه حل های فرم تماس استفاده می کنند عمیق نگاه می کنیم و این پلاگین را راه حل راه حل های طراحی شده است! در اینجا نکات برجسته ای وجود دارد.

فرم قالب برای اقدام سریعتر

فقط یک کلیک و تمام فرم شما آماده است تا مستقر شود! فرم های استاندارد صنعت به سرعت با قالب های قابل تنظیم از پیش تعریف شده ما را انتخاب کنید. 

پیش نمایش زنده با کشیدن و رها کردن فرم ساز

فرم سازگاری سریع با سازنده کاربر پسند شما را فراهم می کند که به شما اجازه می دهد که عناصر فرم را از نوار کناری کشیدن و رها کنید. چه چیز دیگری می تواند ساختن فرم را ساده تر کند؟  یک پیش نمایش فوری از نحوه ایجاد و ویرایش ویرایش فرم خود داشته باشید. سازنده فرم به طور خودکار به تمام تغییراتی که می دهید انجام می شود و به طور خودکار به روز می شود تا شما دقیقا بدانید که چه فرم شما شبیه خواهد بود.

مدیریت ارسال

مشاهده، مدیریت و صادرات تمام اطلاعات ارسال شده ذخیره شده از طریق فرم شما. ما معتقدیم که شما باید همه چیز را به معنای واقعی کلمه داشته باشید! 

اطلاعیه های ایمیل قابل برنامه ریزی

هشدار با ارسال ها ایجاد چند تنظیمات اطلاع رسانی سفارشی در هر فرم با حمل و نقل پیشرفته ایمیل و به سرعت ایجاد قالب با قلاب. 

اعلامیه ارسال فرم

هر بار که فرم خود را ارسال می کنید، اطلاع رسانی ایمیل دریافت کنید. شما هم اکنون می توانید تنظیمات اعلان را همانطور که دوست دارید تنظیم کنید. 

ارسال داده

تمام داده های خود را به فرمت .csv تبدیل کنید و آن را به هر کجا که لازم باشد صادر کنید. داده های شما دارایی شما است، شما باید بتوانید آن را دوباره استفاده کنید. 

ما weForms خود را به خدمات پشتیبانی ما با استفاده از API ما صادر کنید. پشتیبان گیری داده ها از فرم های شما آسان تر از همیشه بود. 

1.3.16

دیدگاه ها

 • ویژگی های افزونه WeForms Pro مارکت فارسی

  + فارسی سازی شده با پنل فارسی
  + باندل کامل محصول
  + به روز رسانی رایگان
  + پشتیبانی فارسی

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.

  Wellcome to weForms Pro . This Is new update for weForms Pro + Premium Modules bundle from Marketfarsi relased by asakereh with free update & support for weForms Pro + Premium Modules v1.3.16 see weForms Pro + Premium Modules version 1.3.16 Changlog .
  Thank for buying from Marketfarsi website .
  آیتم های مرتبط LOGO
  M F