Social Auto Poster - WordPress Post Scheduler & Reposter Plugin -

Social Auto Poster – WordPress Post Scheduler & Reposter Plugin

افزونه فارسی ارسال خودکار به شبکه های اجتماعی برای وردپرس نگارش جدید

مقدمه

پلاگین ارسال خودکار به شبکه های اجتماعی برای وردپرس، مطالب سایت خود را برای شبکه های اجتماعی مختلف به صورت اتوماتیک ارسال نمایید.

بیشتر بخوانید

افزونه های حرفه ای Social Auto Poster برای وردپرس  بدون هیچ دغدغه ای مطالب سایت خود را برای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ( Instagram ) تامبلر ( Tumblr ) فیس بوک ( Facebook ) توییتر ( Twitter ) بافر اپ ( Bufferapp ) لینکدین ( LinkedIn ) را قرار دهید. این افزونه امکانی را فراهم می کند تا پست های شما را در زمانی خاص که شما مشخص می کنید به شبکه های اجتماعی ارسال کند.

Main banner

افزونه Social Auto Poster به راحتی محتوای شما را در شبکه های اجتماعی ارسال می کند و این باعث می شود تا موفقیت شما در تجارت الکترونیک چندین برابر شود ، در واقع به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی باعث می شود تا به 2 روش وبسایت شما موفق تر شود :

 • افزایش رنکینگ سئو و نتایج گوگل
 • افزایش آمار ورودی ها و تبلیغات

یکی از فاکتور های بسیار مهم برای موتور های جستجو Page Authority یا اعتبار دامنه یا اعتبار لینک می باشد. فعالیت در شبکه های اجتماعی و دریافت سیگنال های مناسب باعث افزایش این معیار شده و نتایج شما فوق العاده در گوگل تاثیر زیادی خواهند گرفت.

همچنین افزونه اشتراک خودکار وردپرس باعث می شود که بتوانید بک لینک بیلدینگ بیشتری بدست آورید و در این زمینه موفقیت و سرعت آن را چندین برابر کنید. استفاده از روبات های قدرتمند می تواند در زمان و فرصت های شما صرفه جویی کند.

Social Auto Poster - WordPress Plugin-8
Social Auto Poster - WordPress Plugin-11
Social Auto Poster - WordPress Plugin-13

ویژگی های شگفت انگیز افزونه ارسال خودکار به شبکه های اجتماعی :

 •  ارسال خودکار پست های جدید
 • پشتیبانی از پست تایپ های سفارشی سایت های سفارشی که ممکن از پست تایپ های مختلفی به جز پست تایپ های پیش فرض وردپرس استفاده نمایند این امکان را دارند که با استفاده از این افزونه پست های اختصاصی خود مثل محصولات ووکاکرس را نیز به طرو خودکار ارسال نمایند
 • امکان پیکر بندی تعداد نامحدود از هر شبکه اجتماعی شما این کار را دارید تا پست های خود را در چندین حساب موجود در هر شبکه اجتماعی ارسال نمایید
 • هشتگ گذاری از دسته بندی ها و برچسب ها این افزونه برچسب ها ، دسته بندی و هر تکسنومی سفارشی را میتواند به عنوان هشتگ ارسال کند
 • مسیریابی کلیک ها این افزونه با ادغام با تراکینگ کمپین گوگول آنالیتیکس آمار مربوط به پستهای ارسال شده و ترافیک اتساببی از انها را رصد کنید
4.1.1

دیدگاه ها

 • افزونه فارسی Social Auto Poster

  + فارسی و راستچین با پنل فارسی
  + ارسال خودکار به شبکه های اجتماعی
  + نگارش جدید با بروز رسانی رایگان

  1 از 2 فرد این را مفید دانسته اند.

  به مشتریان دیگر کمک می کند تا مفید ترین بررسی ها را پیدا کنند

  آیا شما از این دیدگاه راضی بودید؟ بلی خیر

 • شما باید وارد شوید تا بتوانید ارزیابی ارسال کنید.

  Wellcome to Social Auto Poster . This Is new update for Social Auto Poster – WordPress Post Scheduler & Reposter Plugin bundle from Marketfarsi relased by asakereh with free update & support for Social Auto Poster – WordPress Post Scheduler & Reposter Plugin v4.1.1 see Social Auto Poster – WordPress Post Scheduler & Reposter Plugin version 4.1.1 Changlog .
  Thank for buying from Marketfarsi website .
  آیتم های مرتبط LOGO
  M F